InnoGames TV - komentarze

DeletedUser173006

Guest
szczerze mówiąc, jedyne co mnie tu zainteresowało to TW 2 :)
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
a ciekawe czy ja też bym oberwał bananem jakbym dodał, że..
że gra jako taka nijaka się zrobiła...ale to w sumie dzięki niej się najpierw nauczyłem javascript a potem zacząłem uczyć php :p
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Gdyby tam było całe plemiona team z polski to może i by było ciekawe
 

DeletedUser52064

Guest
Szkoda, że nie można dać lubie to dal posta "dyby tam było całe plemiona team z polski to może i by było ciekawe"

Dali byśmy rade
 

DeletedUser

Guest
Fajnie wszystko się zapowiada..Na pewno tam zagoszczę z całym moim plemieniem ! ;) 80osobowa Cenzura przybywa !
 

DeletedUser165803

Guest
Mnie ciekawi ile grajków przeniesie się na TW2 :) Hmm na drugi raz poprosimy aby wywiadów udzielały same panie :)
 

DeletedUser150391

Guest
Bardzo ciekawy i rzetelnie przygotowany materiał. Najbardziej zainteresowała mnie wzmianka na temat turnieju.
Jak ktoś jest chętny do zagrania 10-tego lutego, w drużynie wraz ze mną to proszę o kontakt priv.
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
73
a już myślałem że to post na temat nowego świata a tu jakiś filmik , no tak , jeszcze jakieś 12 dni zanim pojawi się wzmianka o starcie ...
 

DeletedUser142529

Guest
Jak dla mnie zmiana strony startowej plemion to ogromny błąd. Lubię plemiona za prostotę, niczego mi nie brakowało, a teraz znów nawalicie jakiejś zbędnej grafiki, strona się wydłuży... Zajmijcie się czymś pożytecznym, a nie zmieniacie coś, co było/jeszcze jest dobre ...
 

DeletedUser180884

Guest
nawet fajnie to wyglada ale Piekno tkwi w prostocie
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Jak dla mnie zmiana strony startowej plemion to ogromny błąd. Lubię plemiona za prostotę, niczego mi nie brakowało, a teraz znów nawalicie jakiejś zbędnej grafiki, strona się wydłuży... Zajmijcie się czymś pożytecznym, a nie zmieniacie coś, co było/jeszcze jest dobre ...

Pewnie jakby było dobre, to nikt by nie marnował czasu ani pieniędzy na zmiany. Strona główna Plemion niestety wygląda, jak na grę przeglądarkową, nader oldschoolowo (niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu). I czas na zmianę jest najwyższy :).
 
Ostatnia edycja:
Do góry