Rozgrywki - komentarze, opinie, sugestie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To nie jest bug... tak zawsze było. Nawet jedna osoba pytała się o to dzisiaj w dziale pytania. Tylko "akcja" wykonana w trakcie trwania "rozgrywki" kwalifikuje się do konkursu.

To wręcz śmieszne w takim razie :).

Jakby za zgłoszenie bug-a były PP to już bym miał ich trochę. Nawet jeżeli to byłby bug (ale nie jest) to skąd wiesz, ze zgłosiłeś go pierwszy?

Z reguły zakładam , że jeśli poważny błąd (a to według mnie takim jest bo wydłuża bonus o dużo więcej niż był planowany) to się go rozwiązuje od razu i z pewnością nie wypuszcza do wersji stabilnej funkcjonalności, która go zawiera. Przynajmniej ja działam w takich standardach na codzień w tej branży.

A co do tego pierwszy nie pierwszy to było takie zaśmianie się z mojej strony. Nic nie oczekuję, na premke mnie stać jeśli o to chodzi. Tak tylko napisałem :).
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Złożenie zlecenia wprowadzenia na bazę rzeczywistą takiej "rozgrywki" która określałaby czas rozpoczęcia zdarzenia x i czas końca zdarzenia y dzieląc czas (w tym przypadku rekrutacji i budowy bo z surowcami nie było problemu) komplikuje sprawę. Można to krótko ująć... gra nie jest warta świeczki. Trzeba się cieszyć z tego co się ma albo ustawić tak rekrutację/budowę aby jeszcze na tym skorzystać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Głupie są te rozrywki.
Zieloni dostają po prostu darmowe bonusy.

Jest tyle fajnych pomysłów na usprawnienie plemion, a ekipa oczywiście musi skupiać siły przerobowe na pierdołach które nie są nikomu potrzebne.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987

DeletedUser

Guest
takze po rozgrywkach mam nadzieje ze byl to ostatni tego rodzaju turniej.choc bylem w zielonych i zgarnelismy wszystkie bonusy, to uwazam ze byl on bez sensu.
domyslam sie tez ze nie byl to pomysl naszego suportu wiec nie ma co na nich psow wieszac.
nie miej jednak konkurs moglby byc fajny gdyby pod uwage byl brany jeden swiat.


najlepsze i tak mysle przedemna :) wszystkie noobki z 77 pisza mi pw od 11 i dziekuja ze dzieki mnie wygrali wszystko bo jestem top 1 :) szkoda tylko ze moja jednostka i ponad 30 wsi nie miala nawet 0,1% wplywu na ta rozgrywke a gracze z starych swiatow;)
 

DeletedUser6793

Guest
No cóż, gratuluję szcześcia zieloym, a Tobie popularności :)
 

DeletedUser110177

Guest
ale lipa , przynajmniej pozbyłem się nie użytków rozwalił ktoś więcej niż ja 756 k
dosłownie kilka takich ; 51601
 
Status
Zamknięty.
Do góry