Rozgrywki - komentarze, opinie, sugestie

Status
Zamknięty.

DeletedUser173006

Guest
Przecież to jest jakiś bezsens ... Ile graczy zgłaszało wszelakie propozycje do urozmaicenia i udogodnienia gry zostały odrzucone :p a tutaj wjazd z jakimś turniejem, wcześniej żadnych ankiet nie było - żadnej informacji że coś takiego zaistnieje. Może administracja wspomniała by coś o bonusie? Co to ma być bo jeśli jak Marcin wspomniał przyrost surowców czy skracanie czasu budowanych budynków no to naprawdę będzie porażka ...

w jednym z tematów było że 'będzie się działo w grudniu' czy coś takiego...
ale ja mam 1 pytanie...

Jak bd przebiegał konkurs na św. bez farmienia? :p (tj. np. 79)


@EDIT:
--------------------------------------------------------------

Rozmowa z Supportem:

Jarasek724 2013-12-02 16:58:11
Jakim cudem na świecie bez farmienia w turnieju są brane pod uwagę surowce a ataku?
Marta J. 2013-12-02 17:07:11
Witaj Jarasek724,

Żadnym cudem, nie będzie farmienia, więc pierwszy turniej na świecie 79 nijak będzie wyglądał. Jednak ponieważ w Twojej drużynie będą gracze wszystkich aktywnych światów gry można otworzyć chipsy, colę i DOPINGOWAĆ swoją drużynę, w końcu gdy wygra to i Ty załapiesz się na nagrodę :)

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?109173-Ruszają-rozgrywki!


------------------------------------------
Pozdrawiam,
chmm
Plemiona Team
(Operator Gry)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166248

Guest
Nadchodzące turnieje i nagrody za zwycięstwo:
Zrabuj najwięcej surowców +10% większa produkcja żelazo (24 godzin)
Zniszcz najwięcej poziomów murów obronnych +10% zredukowany czas budowy (24 godzin)
Pokonaj najwięcej Zwiadowców +10% zredukowany czas rekrutacji (24 godzin)


Marcin, kasuj konto zgodnie z obietnicą :D
 

DeletedUser

Guest
Czyli farmić nie będzie można, ale surowce i tak dostaną?
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Czepiacie się strasznie, pomysł jest dobry, szkoda tylko że pojedynczy gracz ma mały wpływ na wygraną swojej drużyny jeśli nie ma dużego konta (do niedawna miałem ale się świat skończył i teraz największe niecałe 2 mln)
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Najwidoczniej zmieniła się grupa docelowa do której kierowany jest produkt "Plemiona". Nikt dorosły nie ma raczej czasu na taką zabawę chyba, ze faktycznie gra bardzo aktywnie i te surowce są mu potrzebne. Moim zdaniem turniej skierowany jest do osób poniżej 18-19 roku życia.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Co ciekawe 3 światy 3 różne drużyny dziękuję :d

Jak się gra na różnych nickach, to ma się potem tego konsekwencje... jeśli ktoś tym samym kontem gra na różnych światach, to na każdym z nich należy do tej samej drużyny, więc nie ryzykuje nabawienia się rozdwojenia (czy wręcz "roztrojenia") jaźni...
 

DeletedUser18304

Guest
Jak zawsze 'a na co, a po co' i 'chyba skasuję konto'. Cóż, Marcin V, nie ma na co czekać! Kasuj i nie wracaj! Zabierz ze sobą Zbuntowanego Ogara jeszcze.
 

DeletedUser

Guest
Jak się gra na różnych nickach, to ma się potem tego konsekwencje... jeśli ktoś tym samym kontem gra na różnych światach, to na każdym z nich należy do tej samej drużyny, więc nie ryzykuje nabawienia się rozdwojenia (czy wręcz "roztrojenia") jaźni...


A może ustsunkujesz się do poprzednich wypowiedzi? Jaki sens ma taa 'rywalizacja' szczególnie na światach bez farmienia gdy ludzie będą tylko liczyli czy może im sie akurat trafi bonus? Parodia.
 

DeletedUser180425

Guest
Bonusy bezsensowne -_- .. 10% produkcji żelaza .. Czysta kpina
 

DeletedUser177259

Guest
A czy nie lepiej byłoby wprowadzić taki turniej np. raz w miesiącu na oddzielnych serwerach? I nagrody w postaci PP, a nie jakieś bonusy surowcowe itd.?
Początkowa wioska miałaby już tych kilka tysięcy pkt, do tego byłaby większa prędkość i taka zabawa miałaby może jakiś sens, a nie tak jak już ktoś wspominał "liczenie, ze może akurat się trafi bonus".

Fajnie, że gra się rozwija, ale według mnie te turnieje powinny nieco inaczej wyglądać i powinny być inne nagrody..
 

DeletedUser179909

Guest
I tak ten pomysł jest conajmniej niezły. Tylko grupy powinny być tworzone w trochę inny sposób.

--------------------------------------------------------------

Bonusy bezsensowne -_- .. 10% produkcji żelaza .. Czysta kpina


Lepszy rydz niż nic :)
 

DeletedUser23926

Guest
Ale 10% to przecież jest żadna wartość na s79 albo s78, a na starszych graczach nikomu to nie będzie przeszkadzało na pewno, bo też wiele większej różnicy nie zrobi. Parę godzin wcześniej się off zrekrutuje, wielka mi różnica.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie 10% żelaza to dużo na 79 :), nie muszę hutę podnosić :)
 

DeletedUser6793

Guest
Fajnie, jestem w czerwonych:)
Ale wygrana nie będzie zasługą Polski - to chyba Niemcy czerwoni tak nabijają.

Formuła konkursu oczywiście bez sensu - gracze mają znikomy wpływ na wynik - tak jak w wyborach prezydenckich;) - ilu ich właściwie jest 1mln?

Zastanawiałbym się nad tym samym konkursem w formie kraje kontra kraje - ale tu problem nierówności - murowane 1. mają Niemcy
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Fajnie, jestem w czerwonych:)
Ale wygrana nie będzie zasługą Polski - to chyba Niemcy czerwoni tak nabijają.

Formuła konkursu oczywiście bez sensu - gracze mają znikomy wpływ na wynik - tak jak w wyborach prezydenckich;) - ilu ich właściwie jest 1mln?

Zastanawiałbym się nad tym samym konkursem w formie kraje kontra kraje - ale tu problem nierówności - murowane 1. mają Niemcy

Tam są dwa wykresy a w ogłoszeniu nie jest sprecyzowane czy wynik końcowy będzie brany z wykresu 'Wszyscy uczestnicy" czy też z wykresu "plemiona.pl". Zakładając jednak, ze zostały podane dwa wykresy wygląda na to, że zwycięzcami będzie drużyna z wykresu 'Wszyscy uczestnicy".
 

DeletedUser136373

Guest
Tam są dwa wykresy a w ogłoszeniu nie jest sprecyzowane czy wynik końcowy będzie brany z wykresu 'Wszyscy uczestnicy" czy też z wykresu "plemiona.pl". Zakładając jednak, ze zostały podane dwa wykresy wygląda na to, że zwycięzcami będzie drużyna z wykresu 'Wszyscy uczestnicy".

Wcześniej było dwa wykresy i jakiś czas temu powstał trzeci, aktualnie sam nie wiem który brać pod uwagę :/
 

DeletedUser

Guest
Wcześniej było dwa wykresy i jakiś czas temu powstał trzeci, aktualnie sam nie wiem który brać pod uwagę :/

ludzie macie na samej górze napis "Aktualny lider: Czerwoni". To chyba zamyka całą sprawę nie? Tylko we "Wszyscy uczestnicy" prowadzą czerwoni (przynajmniej patrząc na s72).
Czekam na tabelkę dla plemienia w którym się jest, to by znacznie urozmaiciło zabawę. Do tego wygrana powinna dotyczyć tylko i wyłącznie rezultatów świata, bo teraz nie ma się kompletnie wpływu na rezultat. Nawet najlepsi mają pewnie 0,001% wkładu w ogólny rezultat "wszystkich uczestników".
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Aktywność graczy plemiona.pl w tej rozgrywce wobec wszystkich wersji językowych oscyluje w przedziale 12,2-12,4 % na obecną chwilę.

Istnieje statystyka pokazująca jaki % graczy gra na plemiona.pl wobec wszystkich wersji językowych. Na początek wykluczmy błędy statystyczne takie jak strefa czasowa, ilość światów bez farmienia na poszczególnych wersjach, ramadan, szabas... jeszcze coś na koreańskich było...
 
Status
Zamknięty.
Do góry