Rozgrywki - komentarze, opinie, sugestie

Status
Zamknięty.

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
na czym to będzie polegało? i gdzie dokładnie będą miały one miejsce? będzie do tego oddzielny server?
 

lukas.swan

Pikinier
Wynik reakcji
5
Jak na mój gust to po prostu dostaniesz info, że aby Twoja 'drużyna' wygrała musicie zniszczyć jak najwięcej poziomów budynków przez następne 24h(?). I na każdym serwerze nagle wszyscy się katasami jadą ;)
 

DeletedUser151456

Guest
Tak rozumiem idziemy z duchem czasu, innowacje innowacjami ale jak dla mnie to jest śmieszne pierwsza sprawa w zasadzie to nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, na jakiej zasadzie grupy będą dzielone - czy podział będzie losowy, według rankingów, czy w jakiś inny sposób, podstawowe pytanie po co to wszystko w ten sposób zabijacie Plemiona, jak nie jakieś Bonusy za premkę przez skracanie czasu budowy to jakiś kolejne nie wiadomo co. Kurde ile pomysłów mieli gracze ? Masę pomysłów które chodź trochę by przyczyniły się do uproszczenia gry, a tutaj taka niespodzianka administracji sie zachciało "Rozgrywek" to se walną Rozgrywki a co tam :D
Tylko chciałem przypomnieć że to Wy jesteście dla graczy a nie odwrotnie :)
 

DeletedUser153359

Guest
Mam nadzieje ze na swiatach bez farmienia bynajmniej 79 tego nie bedzie

ten "dodatek" nadaje sie wedlug mnie ogolnie tylko na swiaty z nieograniczonym farmieniem i dodatkowymi opcjami premium
 

DeletedUser

Guest
Troche nie jestem w stanie tego zrozumiec...
jezeli bedzie to zupelnie losowy czynnik bioracy pod uwage wszystkie swiaty. to jesli np 5graczy z z poczatkowych swiatow bedacych w topce i majacych kilkadziesiat tysiecy wsi razem beda rywalizowac nawet z topkowiczami w wiekszej ilosci z nowych swiatow to wiadomo jak to sie skonczy wiecej wiosek wiecej offa wiecej zabijania jednostek.to samo z katasami.
ja na szczescie gram na dosc swiezym swiecie i moj wplyw na grupe bedzie nie wielki wiec sie mocno nie przejmuje.
mam tylko nadzieje ze owe bonusy beda dopasowane.bo bonus bonusowi na roznych swiatach nie rowny.
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Mam nadzieje ze na swiatach bez farmienia bynajmniej 79 tego nie bedzie

ten "dodatek" nadaje sie wedlug mnie ogolnie tylko na swiaty z nieograniczonym farmieniem i dodatkowymi opcjami premium

Bynajmniej bynajmniej bynajmniej... nie mylcie "bynajmniej" z "przynajmniej"

Nie do końca rozumiem na czym będą polegały te rozgrywki, ale zawsze to jakieś urozmaicenie :)
 

DeletedUser180425

Guest
No to farmimy .. Ach zapomniałem ze na sw 79 nie ma farmienia .
 

DeletedUser179192

Guest
A co będzie jeśli granica 'drużyny' bd przebiegała przez środek plemienia? W tym momencie plemię dzieli się na pół i naparzają w siebie nawzajem, bo oczywiste jest że każdy chce mieć te bonusy. Chyba że jest to bardziej dopracowane i już ktoś o tym pomyślał..

// jednak nikt nie pomyślał...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zrabuj najwięcej surowców... I świat bez farmienia :*

W praktyce na nowszych światach rywalizacja sprowadzi się do loterii, kto wylosuje numerek, którzy mają najlepsi gracze na największych światach.
 

DeletedUser153384

Guest
Turniej: Zrabuj najwięcej surowców

pozdrowienia z świata 79... świata bez farmienia :D
 

DeletedUser151354

Guest
przy wiosce 2k farmiło się ładne sumki bez ograniczenia ;d bo miało się już troszkę koników. Co ciekawe 3 światy 3 różne drużyny dziękuję :d
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem, światy bez farmienia powinno się jakoś mechanicznie z rozgrywek wyłączyć. Jak określić sytuację, gdy na początku świata jakaś grupa graczy dostaje absolutnie za nic bonus 10% do surowców?
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Jeżeli sie okaże,że te nagrody to jakieś surowce zwiększone,skrócone czasy na s79 to chyba skasuje w końcu to konto raz na zawsze.Róbcie sobie turnieje ale nie obowiązujące na nowych światach szczególnie że nie ma farmienia.Chyba,że nagrodą będzie jakieś wyróżnienie w profilach to okej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177259

Guest
Dokładnie, zwiększona produkcja surowców czy skrócone czasy budowy to przesada, zwłaszcza na światach bez farmienia...
 

DeletedUser166248

Guest
Mam takie pytanie, czy nagrody przydzielane są całym drużynom?
 

DeletedUser151456

Guest
Przecież to jest jakiś bezsens ... Ile graczy zgłaszało wszelakie propozycje do urozmaicenia i udogodnienia gry zostały odrzucone :p a tutaj wjazd z jakimś turniejem, wcześniej żadnych ankiet nie było - żadnej informacji że coś takiego zaistnieje. Może administracja wspomniała by coś o bonusie? Co to ma być bo jeśli jak Marcin wspomniał przyrost surowców czy skracanie czasu budowanych budynków no to naprawdę będzie porażka ...
 

DeletedUser110177

Guest
na starych światach nic te bonusy nie dają , ale jak by była glina +10% na 24/h to 1-2 szlachcice .

i tak nikt na to uwagi nie zwróci ,
 
Status
Zamknięty.
Do góry