Plac

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12909
  • Data rozpoczęcia

PLAC

  • Tak, zgadzam się.

    Głosy: 25 23,8%
  • Nie, bez sensu.

    Głosy: 57 54,3%
  • Nieco bym zmienił.

    Głosy: 17 16,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 6 5,7%

  • W sumie głosujących
    105
Status
Zamknięty.

DeletedUser12909

Guest
Proponuje aby można było rozbudować plac na kilka poziomów, a za każdy będzie można wyszkolić o jedną jednostkę więcej na raz (np. poziom 2, 2 jednostki więcej czyli dwa razy szybsza produkcja).:p
Wiem, że byłoby dużo szybciej i że jest dużo poziomów rozbudowy dla wojsk lecz, za to plac byłby dość drogi w budowie. A max rozbudowy koszarów zmniejszyć do 20.
DECYDUJCIE.:)

Pomysł wziął się stąd, że żadne wojsko nie szkoli po jednym żołnierzu.:)
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Plac

bez obniżania koszarów

ps myślę że o stajnię , pałac i warsztat też ci chodzi
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Plac

Hmm... niepotrzebne wymyslcie w końcu coś sensownego jestem na nie:mad:
 

DeletedUser12909

Guest
Cała produkcja oprócz szlachcica. Ale jeśli to przejdzie to sami zdecydujecie.;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Pomysł spoko,chociaż było by trochę za łatwo....:(
 

DeletedUser10111

Guest
Odp: Plac

Zagłosowałem na nie bo pomysł mi się nie podoba, a po drugie to i tak nigdy nie przejdzie.
 

DeletedUser12909

Guest
Dlatego zmniejszenie maxa niektórych budynków oraz to że będzie "dość drogi".
Nie nabijam tematu tylko przekonuje.
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Plac

jestem na nie bo to i tak nie przejdzie:mad:
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Plac

Pomysł podoba mi się:D Tylko bez obnizania i plac musialby kosztowac bardzoo dużo:)
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze to pomysł nie przemyślany. Po drugie to nie wejdzie on w życie. A po trzecie po co zmieniać to co jest dobre i utrudniać sobie życie.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Plac

Pomysł bezsensu. Za szybko by można wojsko odbudować.
Jestem na nie.
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Plac

Proponuje aby można było rozbudować plac na kilka poziomów, a za każdy będzie można wyszkolić o jedną jednostkę więcej na raz (np. poziom 2, 2 jednostki więcej czyli dwa razy szybsza produkcja).:p
Wiem, że byłoby dużo szybciej i że jest dużo poziomów rozbudowy dla wojsk lecz, za to plac byłby dość drogi w budowie. A max rozbudowy koszarów zmniejszyć do 20.
DECYDUJCIE.:)

Pomysł wziął się stąd, że żadne wojsko nie szkoli po jednym żołnierzu.:)

To wyobraź sobie tych co mają plac na 20.
No i w ogóle ja tego nie za bardzo rozumiem. Zadajesz, aby ci się wyszkoliła 1 jednostka, a ci się szkoli 20 na raz?
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Re: Plac

Po pierwsze to pomysł nie przemyślany. Po drugie to nie wejdzie on w życie. A po trzecie po co zmieniać to co jest dobre i utrudniać sobie życie.

Może mała argumentacja? Bo według mnie jedyne nieprzemyślane coś tam tutaj to twój post.

Marta-Tak, to miał na myśli, a szkolenie jednej jednocześnie jest conajmniej śmieszne.

Ja jestem na nie, bo po prostu tylko byśmy się skompromitowali przedstawiając to Niemcom. Nie została wprowadzona do gry ŻADNA zmiana w stylu niewielkich poprawek(np. moja), a co dopiero taka. Aczkolwiek szanuję autora, bo jego propozycja jest naprawdę przemyślana, dopracowana i uzasadniona. Swoją drogą ciekawie byłoby posiadać szybko takie armie ;p.

I w końcu rozwiązałoby się sens spichlerza, bo taki na 29 to raczej nie jest bardzo potrzebny, a plac na najwyższym poziomie miałby być naprawdę drogi...
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Re: Plac

Marta-Tak, to miał na myśli, a szkolenie jednej jednocześnie jest conajmniej śmieszne.


O MATKO! To ktoś ma plac do 20 widzi że idzie atak, ustawia sobie 4 jednostki i w tym czasie co wyszkoliłyby mu się 4 jednostki-ma ich 80. Agresor nie miały szans!
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Plac

Belwar napisał:
autora, bo jego propozycja jest naprawdę przemyślana, dopracowana i uzasadniona.
Kłamiesz! ;f
Proponuje aby można było rozbudować plac na kilka poziomów
Plac to brzmi dumnie, prawda?
(np. poziom 2, 2 jednostki więcej czyli dwa razy szybsza produkcja).
2 jednostki więcej czyli 3 razy szybsza produkcja. Taki mały szczególik ;p
Chcielibyśmy :p
Pomysł wziął się stąd, że żadne wojsko nie szkoli po jednym żołnierzu
.
Żaden mieczowiec nie szkolił się nigdy 12 minut.

Ogólnie:
1. Co ma plac do szkolenia się wojsk? Sugerujesz, że obecny plac mieści max. 1 pikiniera i dlatego?
2. Chcesz 2-krotnie szybszej produkcji? Przejmij wioskę.
3. Czemu mam wrażenie, że masz tylko koszary?
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Re: Plac

O MATKO! To ktoś ma plac do 20 widzi że idzie atak, ustawia sobie 4 jednostki i w tym czasie co wyszkoliłyby mu się 4 jednostki-ma ich 80. Agresor nie miały szans!

Ja nie jestem tego taki pewien. Oczywiście twoja propozycja dotycząca wysyłania wojsk była niewielką zmianą, a ta od razu niszczy cały system, mam rację? ;f

Żaden mieczowiec nie szkolił się nigdy 12 minut.

Żadna chatka nie budowała się nigdy 10 minut ;p.


A tak wogóle, to pomysł po dłuższym namyśle nie ułatwia wyjątkowo życia. Załóżmy, że jeśli rozbudowuje się na max 20 poziom, to taki 15 musi już kosztować naprawdę wiele, a co dopiero ostatni. Jest to duży wydatek, a być może niepotrzebny, bo z wystarczającą prędkością rekrutowalibyśmy już na niższym poziomie, żeby zapełnić zagrodę na 30 poziom. A sam taki plac na pewno brałby również miejsca w owym budynku. Więc rozbudowa na najbliższy poziom byłaby ryzykowna, aczkolwiek zniszczone armie powracałyby w mgnieniu oka.

Powiedzcie szczerze: czy nie nadałoby to grze dreszczyku? I, na Boga, tym razem uzasadnijcie :f...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

Ja bym zrobił tak aby mozna go było rozbudować do 3 lvl i za kazdym lvl wojska szybciej by szły
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plac

jestem na nie bo po co ?! dobrze jest jak jest
a pozatym bardziej rozbudowałbym zagrode na wojsko :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry