Tribal Wars 2 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Ja widzę tu jeden pozytyw: większość czasu adminów, programistów i całej reszty będzie poświęcona tamtej grze co może spowodować mniejszą liczbę aktualizacji dla plemion. A to oznacza nieco wolniejsze "ulepszanie" plemion:)

Jeden projekt nie ma na drugi wpływu. Są oddzielne i zajmują się nimi inni ludzie. TW2 na pracę nad Plemionami będzie miało taki sam wpływ jak np. na Grepolis. Czyli żaden :).
 

DeletedUser26967

Guest
Jestem w głębokim szoku po tym, jak przeczytałem o TW2 :D
 

DeletedUser180475

Guest
Ja tam się cieszę, może to pierwsza gra która pozwoli oderwać się od plemion, tak na dłużej :)
 

DeletedUser

Guest
Zobaczymy... mam tylko nadzieję, że nie będzie tak "muląca" kompa jak Lagoonia, i że nie podzieli losów tej gry.
Wydaje mi się, że są dwie opcje. Albo będzie to niewypał, albo przeniesie sie tu większość graczy z Plemion, a przy klasycznych Plemionach pozostanie garstka graczy, którym będzie się podobał ten swojski klimat.
Oczywiście sam mam zamiar przetestować "nową" grę, mam tylko nadzieję, że nie będzie "przekombinowana".
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy jestem czy twórcy gry mają już plan na KP jakie będzie ta obowiązywało. Czy będzie przypominało takie jak jak jest teraz czyli KP powiedzmy MK (odpowiedniki) czy jednak na wszystkich światach będą "bonusy"... obawiam się że w/w bonusy ( skracanie budowy etc) będą nieodłączną częścią tw2, niestety.
 

DeletedUser180475

Guest
Dlaczego niestety, kupując KP, sam decydujesz co z nimi zrobisz, jak chcesz wydać na zmniejszenie kosztów budowy i nikt tego zabronić nie może.

Tak więc nie rozumiem Twojego pesymizmu. Ale pytanie trafne, czy tam będą w ogóle do kupienia Punkty Premium?
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Dlaczego niestety, kupując KP, sam decydujesz co z nimi zrobisz, jak chcesz wydać na zmniejszenie kosztów budowy i nikt tego zabronić nie może.

Tak więc nie rozumiem Twojego pesymizmu. Ale pytanie trafne, czy tam będą w ogóle do kupienia Punkty Premium?

Zapewne tak, jak (chyba) w każdej grze Inno Games, w końcu trzeba utrzymywać projekty ^^
 

DeletedUser159480

Guest
Innogames musiało mieć niezłe zyski, skoro zdecydowali się na 'odpalenie' nowej, osobnej wersji gry :)

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to powolny koniec jej pierwowzoru.
 

DeletedUser

Guest
Będzie naturalnie waluta Premium. Nie wiadomo czy będzie się nazywać "Punkty Premium", ale tak, naturalnie coś takiego będzie.


To że będzie to naturalne, ale czy posiadasz informacje chociaż miej więcej jakie one będą dawały "korzyści"?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
To że będzie to naturalne, ale czy posiadasz informacje chociaż miej więcej jakie one będą dawały "korzyści"?

Na parę miesięcy przed wydaniem chociażby wersji Beta zdecydowanie za wcześnie o tym mówić... wbrew pozorom InnoGames NIE zaczyna projektowania gry od modułu Premium. :)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
W TW2 100% zagram, bo plemiena już są skończone dla mnie gra nie ma sensu i zajmujący się grą z niemiec jak i nasi admini powodują zniechęcenie do tej gry.
 

DeletedUser130738

Guest
Realna kasa za większe możliwości w grze to standard, zrozumiała sprawa.

Oby tylko mapa nie była tak skopana, jak ta nowa teraz, która weszła tylnymi drzwiami po cichu (jeszcze z opcją korzystania ze starej). Pocieszenie w tym, że inni ludzie TW2 robią. A może w ogóle nie będzie mapy, jako takiej ;)
 

DeletedUser

Guest
Na parę miesięcy przed wydaniem chociażby wersji Beta zdecydowanie za wcześnie o tym mówić... wbrew pozorom InnoGames NIE zaczyna projektowania gry od modułu Premium. :)

To nie głupi pomysł. Zrobić dobry moduł premium, a potem dostosowywać do niego wszelkie warianty gry.. Oj nie myślicie chłopcy, nie myślicie.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Oby tylko mapa nie była tak skopana, jak ta nowa teraz, która weszła tylnymi drzwiami po cichu (jeszcze z opcją korzystania ze starej). Pocieszenie w tym, że inni ludzie TW2 robią. A może w ogóle nie będzie mapy, jako takiej ;)

Będzie mapa, będzie. :) I w ogóle jakiekolwiek porównywanie do Plemion jest nieco absurdalne. Bo jeśli tutaj ktoś "nie może się przestawić" na to, że ikonka wioski wygląda nieco inaczej, to w jaki sposób chciałby odnaleźć się w grze, w której NIC (poza ogólnym pomysłem gry i częścią wojsk/budynków o takich samych nazwach) nie będzie nawet przypominało tego, co w Plemionach? :)
Szok - tu nawet nie ma przycisku "Mapa"! :)

Podgląd mapy:
attack.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser180494

Guest
Moim Zdaniem Powinni się bardziej zaangażować w Zrobienie tej gry.ponieważ Gracze niecierpliwi będą nalegać Kiedy co jak gdzie I nie zrobią poprawek ITP i wypuszczą grę w świat Oczywiście Moim zdaniem Powinni zrobić światy szybkie Dozwolone dla każdego gracza oraz wolne Ci dla tych którzy lubią dłużej powalczyć o coś
grafika - grafika jest bardzo ładna ale patrząc na wioskę nie przypomina średniowiecza i nie czuje się tego klimatu co w Plemionach czy KhanWars (Budynki Mury ITP ) już za czasów nowożytności tak bardziej można przybliżyć...Liczę na to że dłużej po zwlekają z tą grą I zrobią naprawdę Ideał Liczę na to tak jak większoć Graczy Ciekawy stystem Walki Np ( Tak ja w ImperiaOnline) Ciekawy wygląd jednostek i ich zastosowanie Zdobywanie łupów nagród wykonywanie Misji Szkolenie rycerza Dodawanie mu przedmiotów Ciekawe zastosowanie budynków Ciekawa Mapa Świata Rozrastanie się lepsze Ciekawsze na mapie swiata ITP

Zgadzacie się ?

Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176407

Guest
Mnie interesuje czy będzie można też np. grać za pośrednictwem wersji mobilnej? a nie tylko pc?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a ja jestem ciekaw czy zainwestruja PORZADNIE w rozwoj reprezentacji takiej gry i czy beda jakies wieksze turnieje z niezlymi nagrodami :D to by przyciagnelo spora liczbe graczy ;P dzieciaki graja w cos co ma tp ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry