Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
żartownisiu ty ;D przypomnialem sobie ze kiedys taki leszcz jak ty gral ze mną :D

Muszę zrobić rozeznania w ekipach. Może znajdę coś ciekawszego. ;> Chyba, że masz jakąś fajną ekipę to listę graczy musisz mi wysłać to się namyślę. ;)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Muszę zrobić rozeznania w ekipach. Może znajdę coś ciekawszego. ;> Chyba, że masz jakąś fajną ekipę to listę graczy musisz mi wysłać to się namyślę. ;)

hahaah rozeznanie?:D wystarczy że widzisz mój nick w ekipie i juz powinieneś lecieć jak pies do kiełbasy :D
 

DeletedUser167001

Guest
79 świat piękny, idealny, cud malina.

Chętnie bym na nim wystartował, ale nie wystartuje...zostaje na ś75.

Życzę wszystkim powodzenia, szczególnie znajomym! :)

ehh...przepiękne ustawienia ś79, no po prostu mój ideał.
 

DeletedUser

Guest
hahaah rozeznanie?:D wystarczy że widzisz mój nick w ekipie i juz powinieneś lecieć jak pies do kiełbasy :D

Nie kuś, żebym się tam znalazł, bo będziesz miał wszystkie tematy zaspamowane i nic nie będziesz mógł znaleźć. :]
Wiem tylko, że noob(Ty) będzie tam grał. Co mamy grać we dwóch?
 

DeletedUser

Guest
79 baardzo ładne ustawienia , na prawde mi się podobają :))
78 wiadomo , że wpadka no ale co na to poradzisz
 

DeletedUser

Guest
Sebuś! :p

z Ojkami lecisz? :)

Ja nie wiem czy startuję, a jeśli nawet, to parę dni po starcie gdzieś samotnie na obrzeżach Grzesiu :p Nie wiem czy Ojki wg startują, nie wiem skąd takie ploty :)

PS a Ty słyszałem startujesz z ekipką ciekawą? :> Daj mi listę graczy na gg jak możesz, bambusowi się nie chce i odsyła mnie do Ciebie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Nie kuś, żebym się tam znalazł, bo będziesz miał wszystkie tematy zaspamowane i nic nie będziesz mógł znaleźć. :]
Wiem tylko, że noob(Ty) będzie tam grał. Co mamy grać we dwóch?

no wlasnie zalezy mi tylko na twoim spamie :D

no a nie?grać ze mną to jakbyś miał 40 osób obok siebie (żartuje oczywiście :D)

będzie ogarek i inni znajomi :D
 

DeletedUser

Guest
no wlasnie zalezy mi tylko na twoim spamie :D

no a nie?grać ze mną to jakbyś miał 40 osób obok siebie (żartuje oczywiście :D)

będzie ogarek i inni znajomi :D
Daj listę, a nie się bawisz. W ciemno nie idę. Na 71 bym poszedł i już dawno bym nie grał. :rolleyes:
To zależy od wielu czynników, Ogar tam jeszcze będzie. No nie wiem, nie wiem. ;/
 

DeletedUser138730

Guest
No no gratulacje wreszcie podobają mi się ustawienia na 79 :pP
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Daj listę, a nie się bawisz. W ciemno nie idę. Na 71 bym poszedł i już dawno bym nie grał. :rolleyes:
To zależy od wielu czynników, Ogar tam jeszcze będzie. No nie wiem, nie wiem. ;/

na 71 ja nie chciałem grać w ogóle to co innego :D teraz podoba mi się świat i mam czas :D
nie mam listy,co mnie jakaś lista,biorę znajomych i ide się bawić,nie będę wyliczał ilu nas będzie to będzie :D
 

DeletedUser

Guest
na 71 ja nie chciałem grać w ogóle to co innego :D teraz podoba mi się świat i mam czas :D
nie mam listy,co mnie jakaś lista,biorę znajomych i ide się bawić,nie będę wyliczał ilu nas będzie to będzie :D

Nie chciał grać, a pytał mnie czy zagram z nim. Gdzie tu logika? :haha: Odezwę się na PW jak coś. Nie spamijmy tematu już. ;]
 

DeletedUser159179

Guest
79 mała prędkość przyrostu surki, morale i monety w normalnej cenie.. ten świat się będzie dłuuugo rozkręcał:(
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
no wlasnie zalezy mi tylko na twoim spamie :D

no a nie?grać ze mną to jakbyś miał 40 osób obok siebie (żartuje oczywiście :D)

będzie ogarek i inni znajomi :D

Ogarek będzie, ale ze mną grał, bo zbieramy na Ciebie ekipe, trzeba Cię na starcie zjechać od razu. :D

--------------------------------------------------------------

79 mała prędkość przyrostu surki, morale i monety w normalnej cenie.. ten świat się będzie dłuuugo rozkręcał:(

Na starcie zawsze wszyscy chcą dużą prędkość, bo się wszyściutko szybko ładnie robi, ale jak rozgrywka wejdzie w późniejszy etap, to jest płacz, bo trzeba ślęczeć przed kompem całe dnie, bo akcja za akcją leci. Prędkość właśnie spoko.
 

DeletedUser159179

Guest
Ogarek będzie, ale ze mną grał, bo zbieramy na Ciebie ekipe, trzeba Cię na starcie zjechać od razu. :D

--------------------------------------------------------------




Na starcie zawsze wszyscy chcą dużą prędkość, bo się wszyściutko szybko ładnie robi, ale jak rozgrywka wejdzie w późniejszy etap, to jest płacz, bo trzeba ślęczeć przed kompem całe dnie, bo akcja za akcją leci. Prędkość właśnie spoko.

tylko że na tym swiece predkość jednostek jest akurat większa..
 

DeletedUser177535

Guest
To i ja wstąpie na 79, chociaż myślę, że bez większej aktywności. Raczej, żeby sobie popsztykać :)
 

DeletedUser

Guest
79 brak fake limitu to będzie masakra xd licznik z czterema cyframi to jest to :D
 

DeletedUser

Guest
ahh mam nadzieję, że 79 to będzie świat na którym zostanę hmm do maja pewnie ^^ :D

--------------------------------------------------------------

ahh mam nadzieję, że 79 to będzie świat na którym zostanę hmm do maja pewnie ^^ :D
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
ahh mam nadzieję, że 79 to będzie świat na którym zostanę hmm do maja pewnie ^^ :D

--------------------------------------------------------------

ahh mam nadzieję, że 79 to będzie świat na którym zostanę hmm do maja pewnie ^^ :D

A "przygotowałeś" się już? ;>
 

DeletedUser

Guest
marcin robimy powtórke z 67? ^^
poklinujesz sobie znowu moje grubasy w 10ms :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry