Wersja 8.17 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser162365

Guest
A może mi ktoś naprowadzić na trop Akta gracza ? Ja pierdziu...
 

DeletedUser179979

Guest
dziękuje za grę bo to jedna wielka kpina gdy zobaczyłem aktualizacje to chyba podziękuje za lata które spędziłem na plemionach :)
 

DeletedUser151354

Guest
może nie to że skończy, tylko po prostu mam wrażenie że mniej jest nowych graczy niż starych wyjadaczy którzy teraz nie wiedzą co się dzieje ;d statystyki

6x klikam na mapę i czemu nie łapie no tak mapy już tu nie ma
xx razy w wiadomość zamiast w plemię ;d ehh szkoda
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Czy tylko moim zdaniem plemiona powoli schodzą na psy?

Nie :) Mamy całą armię podręczny haterów, którzy zaczęli krytykować zmiany, gdy tylko zobaczyli temat "Aktualizacja", nawet nie zaglądając do niego. :)
A ja właśnie dyskutuję z graczem, który twierdzi, że kończy grę z powodu przesunięcia przycisku "Wyloguj" na dół, bo totalnie wypacza to przebieg rywalizacji... w tej sytuacji przesunięcie przycisku Mapa o centymetr do góry wydaje się być błahostką...

Heh, strach robić jakiekolwiek POWAŻNE aktualizacje, skoro dla niektórych TA aktualizacja (nie ukrywajmy: w porównaniu do innych można ją nazwać kosmetyczną) jest na tyle wielką ingerencją w grę, że nie potrafią się teraz w niej odnaleźć...
 

DeletedUser130738

Guest
Mapa jest do kitu, to tragedia. Robili pewnie ci sami ludzie, co przyciski ostatnio. I o wyglądzie wiosek nie było mowy w info o aktualizacji. Znając INNO - zostawienie klasycznego wyglądu mapy jest tylko do następnej aktualizacji, kiedy się stwierdzi, że prawie nikt z tego nie korzysta.

Dosyć. Po raz enty zostałem zrobiony w jajo, płacę za grę coraz gorszą. To mój ostatni świat i nie rzucam słów na wiatr. Piąty rok gry okazał się bardzo niefajny. Kasę i wolny czas przeznaczę na jakąś inną gierkę przeglądarkową, jest tego sporo. Czara się przelała. Znajomych zawczasu pozdrawiam i życzę fajnego życia w realu.
 

DeletedUser

Guest
Mapa - osobiście uważam że fajny pomysł teraz wygląda bardziej przejrzyście

Ranking fajnie że od razu się aktualizuje to zdecydowanie na plus

Odznaki - jak dla mnie ok lecz nie konieczne urozmaicenie

Ogólnie pozmieniane przyciski mapa , notatnik i tp , to wielki ale naprawde wielki minus trudno będzie się przyzwyczaić sporej ilości graczy , czyli aktualizacja powiedział bym że wyszła administracji na minus ale się okaże
 

DeletedUser172976

Guest
hmm aktualizacja ma plusy i minusy. Plusami są zmiany w profilach, choć z początku ciężko bd się przestawić... Za to ogromnym minusem są zmiany umiejscowienia przycisków... Tak jak było wcześniej było lepiej...
 

DeletedUser172575

Guest
Na początku nam się będzie wszystko myliło, ale przecież do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.
Nie po to wracałam do gry żeby od razu rezygnować także miłego przyzwyczajania się życzę :)
Jak ktoś chce to potrafi :)
 

DeletedUser163263

Guest
Jak dla mnie może być, nie przeszkadza mi że kordy zmieniły położenie, link do mapy na góre - bardzo dobrze, tylko trzeba się przyzwyczaić, ale czasami zdarzyło mi się, że tam szukałem (nie wiam dlaczego;/). Dlaczego link do notatek i mapy nie zmienia koloru po najechaniu?
 

DeletedUser172575

Guest
Jak dla mnie może być, nie przeszkadza mi że kordy zmieniły położenie, link do mapy na góre - bardzo dobrze, tylko trzeba się przyzwyczaić, ale czasami zdarzyło mi się, że tam szukałem (nie wiam dlaczego;/). Nie wiem tylko dlaczego link do notatek i mapy nie zmienia koloru po najechaniu?

przycisk "wyloguj" również nie zmienia koloru po najechaniu
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Piękna aktualizacja wersji plemion :)

Ciekawe ile osób dziś/jutro skończy raz na zawsze z plemionami...
Obstawiam, że sporo...
Bez przesady :) Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, nie rozumiem, czemu ktoś miałby kończyć, bo mapa jest w innym miejscu...
 

DeletedUser167001

Guest
Mapę jakoś przeboleję, ale szkoda, że przycisk 'wyloguj' jest w tak kiepskim miejscu :(
 

DeletedUser

Guest
Ech... szkoda, że te "kosmetyczne" poprawki to tak jakby ktoś tyłek podcierał ręką zamiast papieru. Grając już parę ładnych lat w plemiona ludzie nauczyli się rozmieszczenia przycisków na stronce intuicyjnie. Teraz błądzę wzrokiem i nie wiem gdzie co mam kliknąć.

Mapa fakt - bardziej przejrzysta, nawet fajnie to wygląda. Odświeżanie rankingu też fajne, odznaki - podoba mi się.
ALe serio trzeba było wkładać te korony w rankingach? Każdy głupi potrafi zobaczyć kto ma numer 1, tylko niepotrzebnie zaśmiecacie dodatkową grafiką która akurat nie jest żadnym ułatwieniem ale balastem.
Zmiana rozmieszczenia jest totalną klapą. do tego mogliście chociaż dać możliwość powrotu to poprzedniego rozmieszczenia, tak samo jak była możliwość powrotu do poprzedniej grafiki (wtedy, gdy została ona gruntownie zmieniona)
Na plus daję dodanie przycisku profil, niestety, został dodany sporym kosztem...

Ogólnie:
Na plus: profil, odznaczenia, mapa, aktualizacja rankingów. Mogę dodać małego plusa za 25 graczy na stronie w rankingach. Czarna lista też fajna
Na minus: grafika w rankingach, zmiana umieszczenia przycisków...

Podsumowanie: dodano parę fajnych rzeczy, to jest na plus, jednak, jak dla mnie, aktualizacja została położona przez głupotę z rozmieszczeniem tego wszystkiego. Starych drzew się nie przesadza. Błagam byście chociaż przywrócili mapę na stare miejsce bo to jest naprawdę niewygodne...

--------------------------------------------------------------

Bez przesady :) Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, nie rozumiem, czemu ktoś miałby kończyć, bo mapa jest w innym miejscu...

Chodzi tutaj bardziej o to, że próbują przyciągnąć jakoś nowych graczy do gry, taka rola rynku. Niestety, chociaż te zmiany idą w, wydaje mi się, dobrym kierunku to kosztem starych graczy którzy po długim czasie gry muszą uczyć się znowu na nowo korzystać ze swoich kont a także zmieniać przyzwyczajenia... Nie wyrównuje to jednak szans, bo ci wprawieni w boju i tak są doświadczeni a w końcu to opanują, ale zniechęca ich do dalszej gry kolejna zmiana za zmianą która doprowadza ich do szału.

Powiedzcie mi, ilu z was kliknęło sobie na mapę a tutaj nic się nie dzieje bo mapa jest ten "błahy centymetr" wyżej? Albo zamiast plemię weszło w wiadomości?
 

DeletedUser178284

Guest
Czy Wy naprawdę musicie "usprawniać" już i tak dobrą grę? Od wersji 6,5 (chyba) zaczyna się psuć. Po tej wersji, kiedy przyszedł nowy interfejs, et, już dużo osób zaczęło narzekać. Nie możecie po prostu zostawić tego tak jak było? Ok, odznaczenia fajny pomysł, ale pół minuty ogarniałam pasek, szukając ustawień, zakładki plemienia i w ogóle wszystkiego.
Co za dużo to i świnia ma dość.
Cofka? Proszę?
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Dodatkowo mi bardzo nie spodobało się umieszczenie "przyjaciele" gdzieś tam w profilu gracza. Co Wam przeszkadzało, że ten przycisk był w pasku na dole? :( Tak samo z "wyloguj"
 

DeletedUser10726

Guest
Ja tu już się któryś raz wylogowałem chcąc sprawdzić kto jest online -,- Bo teraz w miejscu gdzie kiedyś byli "przyjaciele" jest wyloguj ... albo zamiast w wiadomości wchodzę w plemię a zamiast w plemię w wiadomości ... czy innogames prowadzi jakiś wewnętrzny konkurs na zmianę która najbardziej utrudni grę ? Jak tak to udało się :] Ale mnie jakoś nie kręci zastanawianie się czy w dobry przycisk klikam albo jak chcę coś szybko zrobić a muszę minutę szukać gdzie jest jakiś przycisk który chcę wcisnąć.
 

DeletedUser159480

Guest
Kmicu, kiedy będzie ta 'poważna' zmiana? Wersja 10.0 będzie przełomem? Kiedyś ktoś wrzucił jakiś link, w którym były informacje nt tego co będzie właśnie w tej wersji, masz to może pod ręką? Byłbym wdzięczny.
 

DeletedUser173006

Guest
Wszystko fajnie, ale to jest do .... [patrz na zdjecie]

beta.JPG

Wcześniej wyglądało to lepiej...
 

m4teks x Araagorn

Zwiadowca
Wynik reakcji
269
To są jakieś jaja. Człowiek wchodzi se na plemiona szuka 5 min mapy, potem nastepny raz wchodzi i chce kliknac plemie, ale nieeee wchodzą wiadomosci. Ułatwienia dla nowych graczy (ktorych prawie wgl nie przybywa), a o tych starszych ktorzy calyczas utrzymuja ta gre myślicie ?
 

DeletedUser

Guest
Dzień dobry,

Mam pewien problem po tej aktualizacji. Dokładnie: po aktualizacji mapa mi się 'skraszowała'.
Oto screen'y:

http://scr.hu/1p07/291m1
http://scr.hu/1p07/7n54o
http://scr.hu/1p07/x19we

Ma ktoś moze pomysł jak to naprawić? F5 , ani ctrl+ f5 nie działa.
A co do nowej akutalizacji to jest zbędna. Bez przerwy klikam ustawienia , zamiast wyloguj (zmiana miejsc). Ogólnie kolejne aktualizacje do cios w stopy. I nie mylcie hejtu z podstawną krytyką.

Pozdrawiam,
 
Status
Zamknięty.
Do góry