Wersja 8.17 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser179721

Guest
a gdzie są te rozgrywki co miały być już pare aktualizacji wcześniej?
 

DeletedUser110177

Guest
- Dodana opcja wyboru po jakim czasie mają być kasowane raporty przeniesione do Archiwum (maksimum 2 lata, domyślnie 3 miesiące). Zostało to wprowadzone aby uniknąć przechowywania dużej ilości bardzo starych raportów. Zarchiwizowane opublikowane raporty nie będą kasowane.

a co przeciąża wam to serwer ?
za coś płace chyba , a 135 tys raportów to aż tak dużo nie ma . a czasem fajnie se wejść i pooglądać , a czasami wieś od kogoś masz jakąś wioskę ,co się kiedyś robiło a najstarsze to mam z ;
25.12.09 23:42
i to wam przeszkadza ?
trochę czasu to tez zajmowało w okienko i przesuń , czemu wcześniej tego nikt mi tego nie powiedział ani nigdzie nie było napisane ?
zamiast ulepszać , to się zajmujecie pierdołami .
 

DeletedUser166963

Guest
A ja z innej beczki....
W plemiona jestem nowy, zaledwie 1,5 roku, i jedno ciągle mi się chrzani.... i zachodzę w głowę: Dlaczego Twórcy tej gry spaprali od początku współrzędne i dali na odwrót?
 

DeletedUser130738

Guest
Zamiast zajmować się pierdołami odznaczeniami, przydałby się w końcu podgląd na mapie wojsk wsparcia.

Na wioskę idzie atak - widać to ładnie na mapie w postaci skrzyżowanych mieczy przy danej wiosce.

Czemu podobnie nie można zrobić ze wsparciem?

Pomysł/zgłoszenie stare jak chyba 20 ostatnich światów. Mamy jakieś duperele co miesiąc, a tego nie można.. ;/ Ktoś nie potrafi, albo w czymś przeszkadza? Dla KP by się przydało.
 

DeletedUser

Guest
A mi się zmiany podobają nawet, przynajmniej teraz, na papierku, nie wiem jak będzie w praktyce :) Wiadomo, że nie są idealne ale myślę, że jak najbardziej na + :)
 

DeletedUser179909

Guest
Dla mnie duży plus za Zmiane Wyglądu Odznaczeń. No i oczywiście Ranking "live" to kolejny wielki plus.
 

DeletedUser166929

Guest
Bajery nie są złe, ale najbardziej rozbawiło mnie (oczywiście pozytywnie):

- W celu uniknięcia nadużyć tylko pierwszych 5 graczy, którzy skorzystają danego dnia z Twojego linku polecającego, będzie mogło być ulokowanych w Twoim sąsiedztwie. Jeśli wioska w sąsiedztwie powstała dzięki skorzystania z Twojego polecenia, to nie będziesz mógł jej atakować przez okres 21 dni (ani być atakowany przez nią).

*multi konta będą miały ogranicznik- przynajmniej w pewnym stopniu :p

- TOP 3 w rankingu graczy oraz plemion będzie wyróżniona specjalnymi grafikami.

*dzieciaki poświęcą więcej czasu na multi i pozabijaja się, aby zdobyć specjalną grafikę :D

Ustawienia ważności raportów niektórym uporządkuje konta :)
Tak sobie pomyslałem, że skoro na mapie jest oznaczona wioska atakowana (gdy się bronimy),
to byłoby miło, gdyby powstała ikonka która informuje, że do Naszej wioski nadciąga def :)


Zamiast zajmować się pierdołami odznaczeniami, przydałby się w końcu podgląd na mapie wojsk wsparcia.

Na wioskę idzie atak - widać to ładnie na mapie w postaci skrzyżowanych mieczy przy danej wiosce.

Czemu podobnie nie można zrobić ze wsparciem?

Pomysł/zgłoszenie stare jak chyba 20 ostatnich światów. Mamy jakieś duperele co miesiąc, a tego nie można.. ;/ Ktoś nie potrafi, albo w czymś przeszkadza? Dla KP by się przydało.

Popieram :) Wrzuć jeszcze kilka ciekawych pomysłów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160889

Guest
- Przycisk Mapa został umieszczony w górnym menu. Zauważyliśmy bowiem, że dla wielu początkujących graczy umiejscowienie tej opcji bezpośrednio nad obrazem wioski było nieintuicyjne. Zaczynając grę rozpoczyna się od przeglądu głównej listy menu i tam powinny znajdować się wszystkie najważniejsze opcje.

Gram od 5 lat i przycisk "Mapa" był dla mnie bardzo intuicyjny. Widać INNO nie szanuje upodobań i przyzwyczajeń starych graczy.

No cóż życzę tylko powodzenia nowym graczom i im intuicji mi pozostał miesiąc do zamknięcia serwera więc jakoś zniose jeszcze te nowości.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Przeniesienie -- Mapa & Wyloguj & Notatki + dodanie Profil jest zbędne, teraz będzie trzeba się przyzwyczaić :|

Mapa ładniej wygląda, to z rankingiem też dobre, jak i z odznaczeniami

jak zawsze plusy i minusy ;c
 

DeletedUser151354

Guest
mapa wygląda gorzej, przyciski są umiejscowione tak mało intuicyjnie że bardziej się da...:(
Ranking i ikona z top graczami i plemiona, nie dało by się zrobić takiej małej która trafiła by zamiast cyfrze oznaczającej miejsce? wtedy po 1 nie rozsunęło by się tak bardzo a po 2 było by całkiem ciekawe a napewno bardziej przejrzyste.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162365

Guest
Najgłupsze..?

Prawie, że wszystko..

Przyjaciele przerzucili do profilu gracza co za idiotyzm..Mapa na górze jakie ozdoby weselne.. Co my gramy w biesiadne plemiona czy jak..?

Tfu..-10 za tą aktualizację niestety.

Czarna Lista heh to jest dobra haha..

Odznaczenia jeszcze ujdą ale reszta do kitu.
Graty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10726

Guest
Zmiana rozkładu przycisków to jakaś totalna pomyłka nie dość, że więcej klikania to i więcej szukania, już nie wspomnę o wglądzie do "przyjaciół" gdzie wcześniej był przycisk na widoku a teraz trzeba szukać ... to samo kolejność przycisków na pasku u góry, dno.Albo te odznaczenia top 1 - 3 chyba dla niedowidzących są, na pół ekranu ... jedyny plus aktualizacji to to, że statystyki się aktualizują od razu.
 

DeletedUser

Guest
Czy tylko moim zdaniem plemiona powoli schodzą na psy?
Dlaczego ciągle rzucacie kłody pod nogi starym graczom?
To wrzucenie mapy do paska? Co to ma być?
I jeszcze Plemię po prawej stronie rankingu a wyrzucenie notatek i wyloguj do paska na dole

Są niektóre plusy z tej aktualizacji i z tym się zgodzę, ale ogólnie to jeden wielki błąd i -

Jak chcecie mieć szacunek u starych graczy i dochód (przecież każdy z nas ładuje kasę na pp) i co z tego mamy? Nawet brak możliwości powrotu do poprzedniej wersji :)
 

DeletedUser18304

Guest
Chyba przegapiłem wzmiankę o trzech wielkich koronach w rankingu... Mogli dać to jakoś po boku, czy coś, jeśli już musieli. :F

Nie wiem, czy tak trudno by było paski na górze i na dole zrobić na wzór paska skrótów.. Każdy gracz by sobie ustawił.
 

DeletedUser

Guest
zegnajcie plemiona narazie... jak zobacyzlem mape to sie wystraszylem nie bede sobei spul wzroku jeszcze jedna runda specjala i the end
 

DeletedUser172575

Guest
myślałam że mam jakieś lagi, ale teraz jak czytam to jednak nie o_O
 

DeletedUser162365

Guest
Wg mnie nie powinno być problemu... Teraz tak to wygląda (moim prywatnym zdaniem dużo schludniej przy okazji):
dqo1.jpg

Nie... Jaśniejsze tło czarne oznakowanie.. Bardziej przejrzyste chyba dość dużo zmian.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem co tam wyzej jest ale wbilem tylko sie wypowiedziec ze beznadziejne sa te zmiany przeniesienie mapy czy ustawien.
to tak jak przeniesc start w pasku z lewej na prawo...tyle czasu przyzwyczajenia. coraz gorsze te zmiany robicie na sile chcecie ulepszyc cos co jako klasyk bylo najlepsze i mialo najwiecej ludzi a teraz jest ich coraz mniej.tyle odemnie
pozdrawiam
 

DeletedUser45471

Guest
Piękna aktualizacja wersji plemion :)

Ciekawe ile osób dziś/jutro skończy raz na zawsze z plemionami...
Obstawiam, że sporo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry