Czat GrupoWy

  • Rozpoczynający wątek veltronic
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Dobry

    Głosy: 160 96,4%
  • Słaby

    Głosy: 6 3,6%

  • W sumie głosujących
    166
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja sie dalej dziwie , po co ludzie się fatygują i przedstawiają tutaj swe pomysły jak innogames i tak żadnego z nich nie wprowadzi , obojętnie jak dobry by był. Był juz chociaż 1 co został wprowadzony? bo nie przypominam sobie :) za to sobie wprowadzają takie cudeńka graficzne jak w dzisiejszej aktualizacji
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
a niech nie wprowadzają, sam wprowadze, ale gdy mi się zache, moze do końca roku coś się ruszy
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Jest teraz sens czegoś takiego robienia ?
Teraz są przecież te wszystkie komunikatory GG, Skype, AQQ. Do teog VT, TS3.
Jak się chce ktoś dogadać zawsze znajdzie sposób :)
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
hmmmm według mnie jest, w końcu będzie wszystko w grze i wystarczy sobie wejść w wiadomości i będzie można pisać normalnie jak pw, więc chyba opcja będzie super ?

od razu mówię że będzie sporo potrzebne osób do testów aby na jakimś poziomie to przetestować tak 50-100 chociaż....
 
Ostatnia edycja:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Podbiję temat, wziąłem się za to, aktualnie pracuje nad Interfejsem tego aby wyglądało indentycznie i pasowało do plemnikowych wiadomości.

Pierwszej wersji można spodziewać się do końca miesiąca, jak ktoś zainteresowany zamkniętymi beta testami tego to niech pisze na PW(w tym lub przyszłym tygodniu będą)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser176250

Guest
Pomysł zaje**** :) Zawsze chciałem przeprowadzić akcje ale nigdy nie było jak ... Na forum nie mozna bo strach a to będzie super !!
 

DeletedUser

Guest
Oj nie trzeba chatu. Wystarczyłoby , żeby można w wiadomościach było oznaczyć np. wiadomości zwrotne. Tzn. że jak piszemy grupówkę to żeby była możliwość że każdorazowa odpowiedź jakiegokolwiek gracza z grupy przychodziła do każdega gracza z grupy , a nie tylko do nas.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Ale to nie będzie chat jako chat, zakładasz grupową rozmowę i podając do wpisujesz nicki osób i wtedy w jednej takiej wiadomości może się wypowiadać wiele osób
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
No wiem ;P Ja tylko napisałem że to nie będzie chat tylko będzie działać mniej więcej jak napisałeś
 

DeletedUser

Guest
Ja także na tak ;) Trochę odkop ale co tam. Może w końcu wprowadzą to do gry :)
 

DeletedUser68767

Guest
Wolałbym małe okienko w prawym dolnym rogu gry. I tam opcje.
Świat
Plemię
Prywatny
Stwórz Konferencje.
 

DeletedUser167856

Guest
ja sie dalej dziwie , po co ludzie się fatygują i przedstawiają tutaj swe pomysły jak innogames i tak żadnego z nich nie wprowadzi , obojętnie jak dobry by był. Był juz chociaż 1 co został wprowadzony? bo nie przypominam sobie :) za to sobie wprowadzają takie cudeńka graficzne jak w dzisiejszej aktualizacji

Był. Kiedyś dałem pomysł wprowadzenia raportów gdy przyjaciel z innych światów rozpocznie grę na świecie na którym grasz i wprowadzili ten pomysł do gry ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry