Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

Status
Zamknięty.

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
ja nie grajek bo nie gram w plemiona już i nigdy nie zagram
szkoda czasu na tą grę i nerwów bo adminowania poziom jest katastrofalny :)
 

DeletedUser

Guest
no ja dopiero od 3 lat gram :D i mam 14 lat wszyscy myślą ze jak mam 14 lat to ich nie zjadę pozdro dla plemienia BC i sto lat dla naszych plemion
 

dawid960626

Chłop
Wynik reakcji
0
kolejnych 7 latek:)

jako prezent zróbcie dla nas starszych graczy świat w starym stylu (44,45 świat) bez udziwnień , flag, odkryć które są nieuczciwie zdobywane, chcemy normalnego świata nie na chwilę ale by pograć. Może 80 okrągła liczba?;) starych graczy w starym stylu przyciągnie znowu do gry?:)
 
Wynik reakcji
46.048
kolejnych 7 latek:)

jako prezent zróbcie dla nas starszych graczy świat w starym stylu (44,45 świat) bez udziwnień , flag, odkryć które są nieuczciwie zdobywane, chcemy normalnego świata nie na chwilę ale by pograć. Może 80 okrągła liczba?;) starych graczy w starym stylu przyciągnie znowu do gry?:)

o tak, zdecydowanie.
 

dawid960626

Chłop
Wynik reakcji
0
dziwne opublikowano konkurs poetycki ciekawe dlaczego jest tylko 1/3 mojej pracy, no komp mi mulił za to kilka razy wysłane i mimo to nie ma? no niestety temat zamknięty nawet nic dowiedzieć się jak to się stało i dyskwalifikacja:(
ósmych urodzin nie doczekam koniec przerwa na lata.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
moze nie wiem byla jakas blokada ze mozna bylo tylko raz wyslac..
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Ja to zacząłem grę w 2007 roku w czerwcu po maturach na S6 i ten czas zleciał bardzo szybko.

Z plemionami wiążą się miłe wspomnienie, zwłaszcza w barwach HEG. Teraz jesteśmy na dwumiesięcznym odwyku po raz pierwszy od lipca 2008, ale na najbliższy serwer już wchodzimy wygrać trzeci świat pod rząd.
 

DeletedUser179879

Guest
Kuuurczę <beczy>
Wczoraj przyuważyłam, że w mój pełen wysiłku poemat wkradła się bezczelnie jakaś wredna literówka. Oczywiście to nie moja wina, wkradła się sama, skubana. Już po marzeniach o wielkiej wygranej, a tak chciałam dostać jakiś długopis w ramach gadżetu, bo mi się wypisał :D
 

DeletedUser

Guest
Ja to zacząłem grę w 2007 roku w czerwcu po maturach na S6 i ten czas zleciał bardzo szybko.

Z plemionami wiążą się miłe wspomnienie, zwłaszcza w barwach HEG. Teraz jesteśmy na dwumiesięcznym odwyku po raz pierwszy od lipca 2008, ale na najbliższy serwer już wchodzimy wygrać trzeci świat pod rząd.


mój brat też grał w tedy z wami jak dobrze pamietam tylko nie wiem pod jakim nickiem on mnie uczył grać w plemiona a teraz juz nie gra :D
 

DeletedUser167001

Guest
i co, będą dziś wyniki konkursu poetyckiego? :)

Jak tak, to o której można się spodziewać Kmic?
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Nie jestem Kmicem :p ale "dziś" trwa do 23.59 :) A jeszcze biorąc pod uwagę różne strefy czasowe... :) Cierpliwości!
 

DeletedUser167001

Guest
No i wszystko jasne. :)

To czekamy, hehe.

Moglibyście też 10 kolejnych upominków jakiś zorganizować, to już by było cud malina miód! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179879

Guest
Fakt, ale i tak ładny gest, takie wyłonienie większej liczby osób. Się nasz team kochany nie spodziewał, że takich Mickiewiczów, Sienkiewiczów, Kochanowskich mamy! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry