Kurier Plemion?

Reaktywujemy KP?

  • Tak

    Głosy: 139 86,9%
  • Nie

    Głosy: 21 13,1%

  • W sumie głosujących
    160

DeletedUser

Guest
Hmm Olciq w takim razie pewnie zostaniesz "naczelnym redaktorem" :p

Tu takie mały pytanie Ile osób byłoby potrzebnych do kontynuowania Kuriera? Jakie funkcje/obowiązki?
 

DeletedUser

Guest
Encepece, ja jestem dobrym wagonikiem, ale potrzebuję lokomotywy :)

Jak już wyłonicie osobę do prowadzenia Kuriera proszę by ona zgłosiła się do mnie na GG (może je uzyskać np. od Bryffta) w kwestii nadania uprawnień i paru kwestii technicznych bo nie gwarantuje że znów tutaj szybko zajrzę :).

Tylko taka mała rada, prowadzenie portalu nie jest łatwym kawałkiem chleba i np mi schodziło się średnio 1-2h dziennie plus co jakiś czas 4-6h jak coś organizowaliśmy (przy organizacji turnieju tylko więcej, nawet kiedyś chyba napisałem pomysł na zrobienie drugiej edycji z planem jak miałoby to wyglądać , już nie pamiętam, trzeba by było na forum poszukać) ale to było jak ja prowadziłem, możecie się zdecydować na jakąś wersję light z wrzucaniem tylko tekstów co jakiś czas (chociaż mi się zawsze podobało pisanie wspólnej opowieści co jakiś czas z okazji jakiegoś święta jak np. opowieść wigilijna, dla odświeżenia znalazłem dwie: http://kurierplemiona.pl/index.php/2009/12/24/opowiesc-wigilijna/?wscr=1366x768 http://kurierplemion.pl/artykul/0/0/166/opowiesc-wigilijna.html).

W każdym bądź razie jakkolwiek nie zrobicie życzę powodzenia i jak już pisałem główną osobę która będzie miała mieć piecze nad portalem zapraszam na GG. Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W takim razie czekam (i chyba nie tylko ja) z utęsknieniem, na wznowienie działań przez kuriera :)
 

DeletedUser

Guest
Czas mam, chęci się znajdą.

Wydaje mi się, że ktoś z starej ekipy na pewno musiałby być "ową lokomotywą".
Wy doskonale znacie i funkcjonowanie jak i możliwości, obowiązki, problemy, które wiążą się z kontynuacją kuriera.
Trzymam kciuki
Kurier Plemion był naprawdę czymś wartościowym:)
 

DeletedUser

Guest
Hmm jakbym widział że reaktywacja nie skończy się tylko na gadaniu a zbierze się serio ambitny team chętny do ponownego postawienia portalu na nogi może będę jeszcze coś dorzucał do ewentualnych nagród konkursowych (albo moja firma) :). To tak już zachęcająco napisze. Ale to zależy jak to wszystko zostanie wznowione, byle tylko nie było tak że na kilka tygodni i zapał minie...
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Cool, w takim razie czy jest ktoś (Ola?), kto podejmie się prowadzenia KP? I mówiąc to mam na myśli konkretnego prowadzenia, nie stworzenia i zostawienia po miesiącu.

Jeśli tak, to bardzo proszę o info tutaj, a ja się skontaktuję w tej sprawie.

Proszę mieć na uwadze, że będzie potrzebne przedstawienie porządnego, sensownego i kompletnego planu działań, bo poprzednia ekipa wysoko ustawiła poprzeczkę.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
Bartku, ja, odezwę się w wolnej chwili, chyba, że będziesz pierwszy :)
 

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
O reaktywacja? Fajnie się pracowało w starym kurierze mimo tego że byłem tam tylko miesiąc:).

Pozdrawiam starą ekipę
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
Z powodu choroby mam masę zaległości na uczelni. Mam cichą nadzieję, że to kwestia jutra, środy i jednego kolokwium w poniedziałek, i będę mogła się wziąć z kopyta za rzeczy "wirtualne". Serio, gdybym wiedziała, że tak to się skończy, to bym z 40 stopniami jeździła chociaż na lektorat. A mam go 12h (zegarowych!) w tygodniu, nie było mnie 3 tygodnie...
 
Do góry