rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Haha ^^ Rozbawilo mnie to, serio "jest najlepszym graczem SP! " Ten to sobie umie dodawac ;> Ale z tego co tu widac to ladnie polecialal w chuuuuusteczke... xD
 

DeletedUser153746

Guest
oczywiscie jak sobie przygotujesz odpowiednia liczbe woja przed atakiem:)
2 klikniecia to nawet z przygotowaniem da rade.. tylko wpisac w formularz.
dodatkowo jest submit który sie ze spacji ładuje wiec wiesz/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155263

Guest
ja do niedzieli czy do soboty żyłem w bledzie że makap to nie makap on stage ale jednak swoim zagraniem pokazał na co go stac :)
prosik nie potrafi nawet lk uklepac bo spieszno mu w punkty a nie tak plecy oglada ;D bym powiedział ze 100lk róznicy ok ale nie 400 - 500
 

DeletedUser113002

Guest
Kolejny nierozumny człowiek, który ma problemy z myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem.. Czytaj ze zrozumieniem, a dopiero poźniej cytuj i odpowiadaj na moje posty..

A co mam rozumieć w tekście " jak wszyscy używają to ja też " ? Dla mnie to jest pokazanie swej słabości że musisz się zniżać do ich poziomu żeby coś ugrać... Ale tak nie rozumie problemów słabych graczy którzy sie żalą na fo i chwalą jacy to nie są dobrzy gdy zagrają na skryptach..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
ja do niedzieli czy do soboty żyłem w bledzie że makap to nie makap on stage ale jednak swoim zagraniem pokazał na co go stac :)
prosik nie potrafi nawet lk uklepac bo spieszno mu w punkty a nie tak plecy oglada ;D bym powiedział ze 100lk róznicy ok ale nie 400 - 500

Piszesz ten post ze złości, że Cię ubiłem ?
 

DeletedUser168002

Guest
makapku i mi się ostatnio w którejś rundzie udał zabrać ci wieś ,jak to możliwe;)
 

DeletedUser159420

Guest
Widze, że ktoś próbuje marnie się tłumaczyć, że jadą go bo jak kareta jest na niego wysłana to nagle 3k pingu :D Kogo ty chcesz oszukać chłopcze.
 

DeletedUser178289

Guest
Widze, że ktoś próbuje marnie się tłumaczyć, że jadą go bo jak kareta jest na niego wysłana to nagle 3k pingu :D Kogo ty chcesz oszukać chłopcze.



Dawno cie na sp nie bylo, ale tak to prawda. O ile gra pewna grupka graczy na sp na rundkach 2k pkt+ na start, to dostajesz karete od takich, a po chwili tak zmula sp, że się na świat nie mozna zalogowac ani nawet strony odświeżyć przez 3-5min poki ci wsi nie przejma... potem msy wracaja do normy
 

Deleted User - 7388697

Guest
znajdzie sie ktorys, co da rade mi podskoczyc, czy dac wam jeszcze z pol roku na treningi? :D
 

DeletedUser169458

Guest
Widze nic sie nie zmienilo. Nowe gwiazdy na sp wbily ;d az mnie kusi , zeby wbic i sie posmiac z tych nowych prosow ;d szkoda, ze czasu , ani premki nie ma :c
 

DeletedUser151354

Guest
Widze nic sie nie zmienilo. Nowe gwiazdy na sp wbily ;d az mnie kusi , zeby wbic i sie posmiac z tych nowych prosow ;d szkoda, ze czasu , ani premki nie ma :c

mamy ten sam problem :d ostatnio wbiłem z nudów ale zostawiłem wioske bo bez premki to zbyt męczące
 

DeletedUser172015

Guest
poszkujue dobrego ofiarza na rundke nastepna. ja bez kp i af moge defowac polecam sie
 

DeletedUser

Guest
I po co wam te kłótnie ;)

Ahh... sp z rok temu to co innego , a teraz faktycznie tak zlaguje serwer kiedy kareta leci , że nic nie da się zrobić ;/
Detox uznawany za lame mnie pojechał , a kiedyś dostał by klina i kontre <beczy>

Makap. ; takiboteq oraz BlackNobillity też wielkie pr0sy , a wszyscy trzej na raz dostawali baty ode mnie :)
W dodatku by podbić 1 wioske z 20 grubych utopili ^^

Jak ogarną sp to wrócę botki ;)
I na moje nie warto bronić wioski gdzie brak wojsk lub murku :) Lepiej odbić i puścić karetki na te skąd leciał off i grube to tyle ;D
 
Do góry