opcja zastepstwo - wojsko.

i jak :D?

  • tak

    Głosy: 27 55,1%
  • nie

    Głosy: 13 26,5%
  • nie wiem

    Głosy: 2 4,1%
  • tak, ale dopracowac (w kom. napisz co)

    Głosy: 7 14,3%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Mam taki pomysl :D ktory zrodzil sie w mej glowie dosc niedawno - jakies 30 sekund temu.
Co by bylo gdyby wprowadzic w ustawieniach mozliwosc blokowania manewrowania wojskiem na zastepstwie?

tzn. cos jak korzystanie z premki - ustawiamy, ze moze lub nie moze.

W ten sam sposob ustawiamy zastepstwo -> mozna slac wojsko, lub nie :)

co to da :D?

a no jak radny ma wisielca, to jest pewnosc, ze nam nie wbije i nie wysle wojska w kosmos; )) malo to graczy mialo przez to stratne wsie i robilo szum na FO :)?

jak sadzicie, przejdzie :D?


odpowiedzi "niech uwazaja komu daja zasta"
"kogo to obchodzi, ze wojska im wysylaja"

prowasze sobie odpuscic :p
 

DeletedUser178449

Guest
Poxiu w tym Cie popieram w 100%^^

Tylko brakuje mi tu moze jakiegos limitu na wysyłanie wojska by za daleko nie było?
Bo jak ktos sie czerwony zrobi? To co radzie po wisielcu bedzie?
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej za. Dobra ochrona dla graczy zarówno "świeżaków" jak i starszych. Chyba sprawy zwiazane z nadużyciem zastów są trudne do rozwiązania - a tak odpowiedzialność spadłaby na gracza który zasta wrzuca, bo ma możliwośc "zabezpieczyć konto".
 

DeletedUser18304

Guest
Właściwie, to nie widzę sensu dla tej propozycji. Jeśli zastępca nie mógłby nic zrobić z wojskami, to na co komu zastępca.. Chyba tylko, żeby ataki opisywać.
 

DeletedUser168988

Guest
Do dopracowania , mianowcie :
Mozna manerwowac wojskiem w obrebie wlasnych wiosek.

Poza tym ok
 

DeletedUser37348

Guest
Właściwie, to nie widzę sensu dla tej propozycji. Jeśli zastępca nie mógłby nic zrobić z wojskami, to na co komu zastępca.. Chyba tylko, żeby ataki opisywać.
Tak jak już napisano wyżej - choćby dla zastów w celu skontrolowania wojska, wieszaków itp.
 

DeletedUser18304

Guest
Tak jak już napisano wyżej - choćby dla zastów w celu skontrolowania wojska, wieszaków itp.

Wieszak jest właśnie po to, żeby skorzystać z tego wojska.. Ewentualnie szukać kreta. :p

Kontrole - raczej początkowy etap gry, raczej przy rekrutacji do plemienia można się czegoś obawiać tylko, a wbicie po 6-7 minutach uchroni nas przed wysłaniem wojsk w dal. :p
 

DeletedUser179270

Guest
A ja tam nie wiem :) Jest to jakiś pomysł, trafnym było by to aby zastępujący mógł się ograniczyć do wysyłki między wioskami i w konkretnym obszarze,wydaje mi się że nie jest to AŻ taki pomysł aby miał zostać wprowadzony w życie. Uczucia mam mieszane więc nie wiem.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Bardzo dobra odpowiedź :)

A co np jak danego gracza nie ma, nawet szans bronić konta wtedy nie ma, albo wysłać jakiegoś offika wieczorkiem.


Poxop myślenie nie jest Twoją silną stroną.

idz trollowac gdzie indziej :) nonamie.

wszystko jest do dopracowania - tak jak ktos wyzej napisal - mozna np. koordynowac wojskiem w obrebie wlasnych wiosek czy cos :)
 

DeletedUser161505

Guest
poxop głupie masz pomysły za naukę się weź a nie plemiona ulepszasz <3
 

DeletedUser

Guest
Temat dobry jak znajomy, wystarczy dobre zorganizowanie np.;

wisielec u zwykłego gracza
opcje
atak wojskami TAK-NIE
wysyłanie wojsk na pomoc innym graczom TAK-NIE.
handel surowcami TAK-NIE
czytanie odbieranie PW TAK-NIE

W opcji moderatora lub admina doszło by

zarządzanie i moderacja forum TAK-NIE.



I takie opcje w zupełności wystarczą do tego, czego oczekujemy, lub nie chcemy od danego zastępcy
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem czemu na nie..Adminom byście dali trochę luzu , a nie nooby płaczą że im ktoś wojska wysłał gdzieś .
 

DeletedUser

Guest
Poxiu, pomysł niczego sobie ale na pewno trzeba by go dopracować. Gdyby całkowicie zablokować możliwość manewrowania wojskiem to zasty byłyby niemal niepotrzebne bo po to się zast daje, by zastępca mógł reagować jeśli konto znajdzie się w tarapatach. Możnaby jakiś limit wprowadzić, żeby zastępca nie mógł wysyłać wojsk dalej niż na jakąś tam odległość. W sumie ciężko zapobiec nadużyciom ze strony zastępcy ale ograniczenie ich swobody na koncie może okazać się jakąś tam receptą :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry