rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
Mam nadzieje, że zmieną godziny na np. 18 żeby więcej osób mogło zagrać a nie jak ostatnio było
 

DeletedUser153746

Guest
według grafiku bedzie to runda od 23 30 do 2 z piatku na sobote:) Ciekawie. miejmy nadzieje ze drubens przedstawi jakaś inna ciekawa runde jak i specialifikacje i przewidywane nagrody wczesniej:)
 

DeletedUser

Guest
Maintenance work. We will be back soon. jest nadzieja ze twtotal bedzie dzialal heh
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
trzeba przyznac ze po tej aktualizacji gra sie beznadziejnie:( nie moglem sie wczoraj polapac za bardzo w koszarach ciagle nie te jednostki do produkcji wrzucalem:p
 

DeletedUser169681

Guest
głupie te aktualizacje;/ myślę żę więcej graczyby przyciągneło styl światów niż zmiana grafiki

chyba zagram rundę 5k,może z nowu z keymilem jak 4k ale ja byłem 3;/ on najlepszy agresor ja obrońca:D
 

DeletedUser

Guest
Bez sensu, same darmowki beda na tej rundzie 5000 ... Bo 10 osob bedzie gralo pod 1 osobe, zamiast zrobic nwm z 5 osob w plemieniu ekipy by startowaly to nie...

dokladnie spodziewam sie wysokiego poziomu duzo graczy dobrych sie pojawi bedzie co robic
 

DeletedUser

Guest
wezcie tego bajusa bo go .... co za lepetyna... co za dzieciak ... runda bez poziomu i wgl a on...

Verum Tergum?Verum Tergum?
Punkty: 5.997
Ranking: 1
Pokonani przeciwnicy: 1.376 (15.)
Plemię: x#x#x#

Wioski (1) Współrzędne P.
J am The Best And J Know 496|510 5.997
Profil


Tekst osobisty
na wioskę
1 Verum Tergum? x#x#x# 3.406 1 3406
2 japutta x#x#x# 2.276 1 2276
 

DeletedUser

Guest
Drubens daj ta runde 5000 na 12 ;) jak ktoś do kościoła idzie na 11 to akurat na 12 wróci ;) A tak problem jest u mnie na przykład ;P I plemiona 5 osobowe chociaz, ale o ta godzine mi głównie chodzi ;)
 

DeletedUser169458

Guest
bankowo będę zamulałm tyle czasu przed kompem,i grał tą rundkę. ehh, myślałem, że da 3 max te 4, ale 6 to już przesada... ;x
 
Do góry