Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Te przyciski to największa kupa jaką widziałem w tej grze do tej pory....
 

DeletedUser175007

Guest
Dokładnie, ja też zapewne zakończe swoją przygode z plemionami, chyba nie muszę mówić czemu i myślę, że nie tylko my zakończymy gre tylko sporo osób, które nie są tak tępe, żeby nie umieć kliknąć w link.
Administacja chyba się zbyt zapatrzyła na nowych graczy (z tych zmian można wywnioskować, że chodzi o osmiolatków) i nie zauważa starej gwardii.
Ale grunt, że administracji sie podoba, przecież gracze i tak nie mają prawa głosu ;)

Wszystko i na temat.
 

DeletedUser17290

Guest
jak zwykle narzuca sie wszystko i wmawia ze dla naszego dobra...
bez pozdrowien nieomylna wszechwiedzaca goro
brak slow
 

DeletedUser162806

Guest
Dobrze,że są takie wielkie przyciski,bo wcześniej ich nie widziałem...
 

DeletedUser

Guest
niestety innogames ma taki trend , że co aktualizacja to gra staje się gorsza , a nie lepsza :/
zobaczycie , jeszcze rok i myszka nam sama będzie najeżdżała na te gigantyczne ikonki do budowy , by nowi gracze mieli "trudności" (choć sądze , że i 8-latek by sobie bez problemu poradził z starym layoutem)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
za rok bedziemy mieli przycisk w formacie 800x600 i bedizemy mieli obok strzalke w prawo, zeby zobaczyc kolejny :) hehehe


jeszcze te obiecanki ze stary styl bedzie mozna miec, a tu polowa grafiki z niego nie dziala :) niezle bajery
 

DeletedUser132779

Guest
Za małe te przyciski, ciężko w nie trafić =/.

Kmic, piszesz, że 1% tylko używało starego. A jak to wygląda wśród użytkowników premki?

Poza tym co innego 6.5, co innego ten inny który był, a jeszcze co innego te OGROMNE, WALĄCE PO OCZACH PRZYCISKI


Nic nie widać teraz!
 

DeletedUser

Guest
Wrzuciłem klasyczny pakiet graficzny na swój serwer, pliki są ogólnodostępne dla wszystkich polskich graczy.

Aby ustawić pakiet z wersji 6.5, należy:
Wejść w Ustawienia -> Ustawienia

W sekcji "Pakiet graficzny":
W pole "Ścieżka do plików graficznych:" wpisać http://baxstudio.nazwa.pl/plemiona/graphic
W pole "Ścieżka do pliku CSS:" wpisać http://baxstudio.nazwa.pl/plemiona/oldstyle.css
Kliknąć OK ;) i gotowe, problem zażegnany :)

Skopiowałem, wkleiłem i zatwierdziłem. Oto rezultat:


http://img856.imageshack.us/img856/3396/jagt.jpg
 

DeletedUser165813

Guest
- Nie będzie już odświeżania całej strony gdy jakiś licznik osiągnie wartość 0, a jedynie aktualizowane będą te informacje, które uległy zmianie. Co to oznacza konkretnie dla graczy? Gra będzie bardziej elastyczna i skończą się kłopoty np. z wpisanymi parametrami nowego ataku, które ulegały kasacji gdy w międzyczasie wracały do wioski jakieś wojska.

Czyli krótko mówiąc odsłoniliście nam sposób na ucieczkę bez kp ;pp Dziękuję wam ! Te Ikonki są tak małe, że nie mogę w nie trafić. Kmicic sory, że spytam ale masz problemy ze wzrokiem czy co? W czym to ma niby pomóc ? Nowy gracz jak zobaczy tą grafikę to ucieknie zanim mu to pomoże ;D
 

DeletedUser179192

Guest
Aż musiałem na nowym nicku się logować, bo do starego hasła zapomniałem przez ten update.
Nie wiem jak to przeszło, ale to kompletna bzdura. Rozumiem rozwój gry, nowe pomysły, ale są ludzie dla których stary wygląd w 100% jest lepszy od tego, który mamy teraz. Zależy wam na Graczach to dajcie nam prawo wyboru, a nie wciskacie nam na siłę grafikę dla 12latków.
 

DeletedUser148268

Guest
Jednym ruchem zniechęcić graczy do gry ... trzeba mieć na prawdę talent
Jeżeli administracja chce zachęcić dzieci do gry to niech zrobią cyrk w wioskach , już nie wiele do tego brakuje , gratuluje .
Proponuje jeszcze powiększyć te ikony , tak conajmniej na całą stronę bo nie mogę w nie trafić...
 

DeletedUser165813

Guest
dokładnie powinna być możliwość wyboru, narzucacie komuś kto wam tą grę utrzymuje coś na siłę :(
 

DeletedUser

Guest
niestety nie da się :/
a ten cały "pakiet graficzny" jeszcze bardziej pogarsza sprawe. Tym razem naprawde Wam się udało innogames , gratulacje zniechęcenia do gry tysiecy graczy w 1 dzień
 

DeletedUser18304

Guest
A ja właśnie wszedłem w rekrutację.. Tam to dopiero masakra. :/
 

DeletedUser130738

Guest
Pal licho stary stary (choć bardzo szkoda), ale może jakiś zdolny programista potrafiłby napisać skrypt do zmniejszenia tych tandetnych przycisków chociaż...

Ps. A ogólnie takie rzeczy powinny być na nowych światach wstawiane, nie na starych. INNO zobaczyłoby, ilu graczy na taki styl się loguje, a ilu na stare światy dalej trafia. To by była prawdziwa ankieta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry