Światy 76 i 77 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 76 i 77 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganie pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser

Guest
Walne z 2-3 tyg na 76 :)

ewentualnie mojego jako copik komuś :)
 

DeletedUser

Guest
Troszkę się zawiodłem na ustawieniach ... liczyłem z kolegami na 2x bez farmienia ;)

No ale spróbuję swoich sił na 77 ;) Od razu dodam że chętnie do jakiejś ogarniętej ekipy dołączę ;D
 

DeletedUser

Guest
trudny wybór... Oba światy wyglądają interesująco
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
76 - Pojedynek botów.
77 - Zero litości dla noobków.

Hmm... ciekawe ustawienia.
Ale już mam swój świat.
 

DeletedUser

Guest
Troszkę się zawiodłem na ustawieniach ... liczyłem z kolegami na 2x bez farmienia ;)

No ale spróbuję swoich sił na 77 ;) Od razu dodam że chętnie do jakiejś ogarniętej ekipy dołączę ;D

Bez farmienia był 75 więc teraz wiadome było, że taki nie ruszy :)
Ja sobie daruję :p
 

DeletedUser163461

Guest
zapowiadają się ciekawie:)
ale znów świat bez nf za pp jest z ograniczeniami... zróbcie choć raz na odwrót.
 

DeletedUser156739

Guest
Patrząc na świat 77 jest całkiem fajny aczkolwiek ten limit farmienia strasznie boli nie mówiąc że to też nie ma własnych zalet :) Już rok nie grałem może się skuszę.Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Ktoś mi powie, kiedy ostatnio był świat z 3 poziomami technologii i z farmieniem?
 

DeletedUser

Guest
Tech 10 oraz limit na 77 mi przeszkadza ;)

Dlatego pewnie tylko do 100-200k ;)
 

DeletedUser162365

Guest
św77 dobry bo ograniczone ale za czym nie przepadam to techy :p.. Na ś76 będą nolife grać z copami jak zwykle i pisać jestem pros bo wyfarmiłem tyle i tyle w 6 na koncie haha
 

DeletedUser

Guest
św77 dobry bo ograniczone.. Na ś76 będą nolife grać z copami jak zwykle.

Nie trzeba być no lifem by farmić na nieograniczonym ,trzeba poprostu mieć dobry plan wchodzenia na kompa i wiedzieć kiedy wejśc by wojsko wysłać :)
 

DeletedUser162365

Guest
Nie trzeba być no lifem by farmić na nieograniczonym ,trzeba poprostu mieć dobry plan wchodzenia na kompa i wiedzieć kiedy wejśc by wojsko wysłać :)

Tylko, że są osoby którzy sami nic nie ugrają tylko poszukują copów co dla mnie było i będzie jedną wielką lipą:)

Ale koniec spiny niech dyskusja trwa w dobrej atmosferze :)
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że są osoby którzy sami nic nie ugrają tylko poszukują copów co dla mnie było i będzie jedną wielką lipą:)

Ale koniec spiny niech dyskusja trwa w dobrej atmosferze :)

Coś ty nie chce spinać , mamy takie same poglądy :)

Też nie nawidze ludzi z copami , bo zbierze się takich 2 ogarów i faktycznie grają 24/7 , ja jednak zawsze grałem sam i będe grał sam :)

I starcza mi to by siedzieć w rozwoju 1 wioski w top20 :)

Ci co grają z copami poprostu są słabi i nie mają na tyle umiejętności by rywalizować 1v1 wspomagają sie przy tym 2 graczem :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
ale znów świat bez nf za pp jest z ograniczeniami... zróbcie choć raz na odwrót.

raczej bym się tego nie spodziewał... zresztą właśnie dla dobra graczy: bo na świecie bez ograniczeń (lub z niewielką ich ilością) "dodatkowe funkcje premium" mają mniejsze znaczenie i aktywni gracze mogą sobie bez problemu poradzić bez ich używania.
A gdyby "dodatkowe funkcje premium" dać np. na świecie bez farmienia, to osoby korzystające z nich miałyby znaczną przewagę, której nie szło by w żaden sposób zniwelować aktywną grą...
 

DeletedUser

Guest
Walne z 2-3 tyg na 76 :)

ewentualnie mojego jako copik komuś :)

Też myslę, że dłuzej to na nim nie pograsz... i mam nadzieję, że reszta anali też bedzie na nim grała... tylko na tym świecie wiemy czego się po Was można spodziewać... i mam nadzieję, że znów uda się nam być w sąsiedztwie...
 

DeletedUser138730

Guest
No wreszcie świat bez morali, tylko te techy odstraszają Mnie troszkę ; ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry