Zwiadowcy

  • Rozpoczynający wątek Mister123450
  • Data rozpoczęcia

Ma się to zmienić?

  • Tak

    Głosy: 4 26,7%
  • Brak zdania w tej ankiecie

    Głosy: 1 6,7%
  • Nie

    Głosy: 10 66,7%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!
Mam propozycję zmiany sytemu zwiadowców etc. to znaczy system PLACU sprawdza czy są do wysłania inne jednostki oprócz "zwiadu" jeśli nie to atakowany gracz nie będzie o tym wiedział że idzie na niego atak i dowie się jeśli liczba zwiadowców atakującego jest mniejsza wiecie o co chodzi :)
Funkcja poleciłbym by działała na stylach 4.0 i 5.0 ale jeśli chcecie możecie też inne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sorry,ale troche nie kumam,musiałbys bardziej opisac o co chodzi;)
 

DeletedUser

Guest
Po trzecim przeczytaniu - chodzi o to, by atak zwiadowców nie był widoczny (tj. nie widać, ze nadchodzi, dodatkowo jeżeli nie zginie żaden zwiadowca, to nie wiadomo w ogóle o ich ataku). Zgadłem?
 

DeletedUser8581

Guest
Ze względu na mechanikę nie ma szans na realizację.

Przecież w trakcie trwania ataku w wiosce mogłaby się ilość zwiadowców zmieniać wielokrotnie i co wtedy? Musiałby cały czas w pętli działać skrypt sprawdzający, czy np. na wskutek rekrutacji, nie osiągnięto już odpowiedniej ilości zwiadowców, do "wyświetlenia" ataku.
 

DeletedUser159420

Guest
skrypt nigdy nie wejdzie - jestem na nie
Ze względu na mechanikę nie ma szans na realizację.

Przecież w trakcie trwania ataku w wiosce mogłaby się ilość zwiadowców zmieniać wielokrotnie i co wtedy? Musiałby cały czas w pętli działać skrypt sprawdzający, czy np. na wskutek rekrutacji, nie osiągnięto już odpowiedniej ilości zwiadowców, do "wyświetlenia" ataku.
Co ty gadasz? Wysyłasz atak zwiadowców, obrońca go nie widzi, jak atak dojdzie to są sprawdzane liczby zwiadowców i tyle, gdzie tu musi być pętla?
 

DeletedUser8581

Guest
Chyba, że to autor ma na myśli. Trochę zagmatwany jest jego post.

Ja zrozumiałem, że w momencie gdy liczba zwiadowców obrońcy będzie wystarczająca, sam fakt ataku zwiadem również będzie ukazany standardowo.
 

DeletedUser

Guest
Chodzi o to że:
Wysyłam sam zwiad bez niczego to, obrońca nie widzi że go wysyłam, a dalej standardowy system po prostu niewidoczny atak zwiadowców.
Albo już nowe że płacisz miedź i jak obrońca ma jej mniej to znika mu miedź a się nie dowiaduje + potrzeba 100.
 
Status
Zamknięty.
Do góry