Zablokowanie wiosek barbarzyńskich dla światów z farmieniem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser160438
  • Data rozpoczęcia

Uważam ten pomysł za:


  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser160438

Guest
Chodzi o światy z farmienien. Na pewnym etapie gry zaczyna się zagęszczanie terenu. Jest to już późny etap i gracze mają po kilkaset, kilka k wiosek. Dla graczy offowych takich jak ja najprostszą formą pozyskania surki jest wtedy farmienie niż przesuwanie surowców, a dobrego skryptu tak naprawdę nie ma. Stąd mój pomysł by na pewnym etapie pojawiały się wioski barbarzyńskie nie do przejęcia, a tylko do farmienia lub została założona blokada na wioski już istniejące i też można by je było tylko farmić.

Korzyści są takie, że przejmuje się tylko graczy, a nie szaraki. Gra nabiera rumieńców, a nie staje się monotonnym łykaniem barbarek w obawie przed bunkrem wroga. To samo tyczyło by się wiosek po graczach. Jak zszarzeją na pewnym etapie, powinny zostać tylko farmami. Przejęcie konta 10-20kk gdzieś na tyłach to tylko chapanie wiosek i wydłużanie ogólnie gry.

Nie wiem czy taki pomysł był. Jeśli tak to temat do usunięcia.
 

DeletedUser37348

Guest
Wyobrażasz sobie wyszarzenie konta z kilkoma tysiącami wsi leżącymi blisko siebie i skakanie ze szlachtą po pół kontynentu żeby przejąć cokolwiek? Na nie.
 

DeletedUser160438

Guest
Nie widziałem takiego konta. Konta graczy są najczęściej rozrzucone po kilku k. Zresztą patrząc na zmieniające się światy gra sprowadza się na pewnym etapie tylko i wyłącznie do kanibalki lub przejmowania nieaktywnego gracza wroga, który i tak najczęściej szarzeje. Czysta nuda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry