Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

Dodanie wioski z przeglądu mapy.

  • Tak, to dobry pomysł,

    Głosy: 195 91,1%
  • Nie, to zły pomysł,

    Głosy: 4 1,9%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 15 7,0%

  • W sumie głosujących
    214
Status
Zamknięty.

DeletedUser166288

Guest
No byłoby miło gdyby zaimplementowano taką funkcję.

Jak mogłaby wyglądać taka opcja?

Może jakiś konkurs graficzny :p?
 

DeletedUser170035

Guest
Ludu... niemal 100 osób chce aby ta propozycja weszła w życie raptem 4 mają cos przeciwko a tu kompletna Cisza!
Czyżby w Supporcie siedział ktoś mający wspólne cechy z naszymi kochanymi parlamentarzystami?:D
 

DeletedUser164668

Guest
Popieram, a nawet dorzuciłbym tu swoje 3 grosze :) a mianowicie aby te wszystkie ikonki był w pełni konfigurowalne tzn aby mógł mieć możliwość komponowania własnego zestawu ikonek - coś na kształt paska skrótów.
 

DeletedUser166288

Guest
Hmmm. Bartek, a nie sądzisz, że mogło by to być problemem dla użytkowników smartfonów?

Jak to widzisz ogólnie?
 

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł, na pewno usprawniło by to w znacznym stopniu korzystanie z grup właśnie :)
 

DeletedUser166288

Guest
Przybył Team plemion więc należy wspiąć się na wyżyny umiejętności korzystania z painta:

Widzę to np tutaj:
(def. np tutaj = przeglądy -> grupy)

przypisyw_nqpxhpq.png


lub np w widoku menu kontekstowego opcji dodatkowych mapy: tataj na zasadzie checklist, ale już się nie bawiłem w paintcie


przypisyw_nqpxhhe.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem za, masz mój głos od kiedy tylko dowiedziałem się o tym pomyśle :)
 

DeletedUser166288

Guest
uciekłem na dół, zatem, żebym był widoczny informuję, że mamy grudzień :)!

Trwają przygotowania do świętowania rocznicy tematu JUHU :D
 

DeletedUser166288

Guest
Na górze róże,
na dole fiołki :)
Dodawania z przeglądu mapy nie ma,
choć programiści nie ciołki ;)
 

barbaska

Chłop
Wynik reakcji
0
@OutLawHunter:

To pewnie nie byłoby przyjemne ;) Ale można zablokować wyskakiwanie treści kontekstowych na przeglądzie mapy z tego co wiem?
Ja osobiście jestem zwolennikiem opcji 1 przycisku definiowalnego przez gracza. Więcej nie ma potrzeby, to i tak ułatwi.

@Polakumie

Nie rozumiesz istoty problemu.
Pozwól, że zadam pytanie dodatkowe -> czy nigdy nie byłeś zmuszony zmienić ze względu na jakiekolwiek czynniki przydziału do grupy jakiejkolwiek wioski?

Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście czasami robię przebudowę konta. Już nie wspominając, że na zastach czasami pomagam graczom wyprostować konta, troche im pomóc.

heh Out ma same offy ,
to nie widzi potrzeby korzystania z takiej funkcji ;)

Ja uważam to za fajny pomysł i wreszcie może zrobiła bym porządek na koncie xD
 

DeletedUser166288

Guest
jestem podemocjonowany zbliżającymi się urodzinami tematu ;)
 

DeletedUser

Guest
Support raczył by odpowiedzieć w tym temacie choćby nawet nie chciał tego wprowadzać i napisać stanowcze nie. Nawet ciekawiej by było jak by napisali że pomysł fajny i spróbują zrobić coś w tym kierunku ale nie obiecują może by im chociaż reputacja podskoczyła :D
 

DeletedUser166288

Guest
Ano Panowie, ja to od ponad pół roku już ciągnę raczej z rozrywki - na wiele nie liczę, chociaż nie ukrywam - troche mi przykro.

Nie wiem jak przyciągnąc uwagę Teamu - próbowałem wszystkiego ;)

Pisałem PW, spamowałem w ich działach na forum, próbowałem przez support w grze :p

Mam cycki pokazać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry