Zagraniczne Plemiona

  • Rozpoczynający wątek poszło
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169954

Guest
ja też bym na jakiś zagranicznych zagrał z jakąś polską ekipą może we trzech zaczniemy (jahmuffin i PrzyuważZKimFruwasz) czekam na odp
 

DeletedUser146924

Guest
ja też bym na jakiś zagranicznych zagrał z jakąś polską ekipą może we trzech zaczniemy (jahmuffin i PrzyuważZKimFruwasz) czekam na odp


Można zagrać, znaleźć jeszcze kilku graczy tak żeby Nas było około 10 to tylko kwestia kilku PW podejrzewam. CZekamy na info odnośnie startu nowego zagranicznego świata :) Litewski, coś w ten deseń :)
 

JahMuffin

Pikinier
Wynik reakcji
20
Jest to specjalny serwer plemion w którym aktualizacje/nowości itp. są wprowadzane szybciej a użytkownik dobrowolnie sprawdza, czy fajne, przesyła opinię, błędy jeżeli owe wystąpią i tak dalej. :)
 

DeletedUser177259

Guest
Kto będzie na 100 niemieckim startował? Będzie to baardzo prestiżowy świat i dobrze by było pokazać sąsiadom kto rządzi na plemionach :)
Myślę, że dwa człony po 50 osób można by uzbierać i wtedy nie będzie nawet zbytnio dyplomacja potrzebna... Chociaż ktoś biegle mówiący po niemiecku na pewno będzie potrzebny. Warto dodać, że na zagranicznych światach czuje się tą odrębność i według mnie łatwiej współpracować niż na polskich serwerach, gdzie zawsze można sobie dowolnie zmieniać plemiona...
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Kto będzie na 100 niemieckim startował? Będzie to baardzo prestiżowy świat i dobrze by było pokazać sąsiadom kto rządzi na plemionach :)
Myślę, że dwa człony po 50 osób można by uzbierać i wtedy nie będzie nawet zbytnio dyplomacja potrzebna... Chociaż ktoś biegle mówiący po niemiecku na pewno będzie potrzebny. Warto dodać, że na zagranicznych światach czuje się tą odrębność i według mnie łatwiej współpracować niż na polskich serwerach, gdzie zawsze można sobie dowolnie zmieniać plemiona...

bede na 100 sw na niemieckim gral,ale po stronie Niemiec,gram tam tez :)
 

DeletedUser158309

Guest
A mniej więcej kiedy będzie ten setny świat na die staemme?
 

Deleted User - 2002360

Guest
My tu gadu gadu, a kazik cisnie na norweskim classicu, jest top 1 :D
 
Do góry