Aplikacja Plemiona na system Android - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser176560

Guest
aplikacja nawet fajna, czasami się wiesza. trudno idzie znieś.
wszystko działa jak należy. farmienie, rekrutacja, budowy itp działają bez zastrzeżeń.
mam dwa małe ale co do tej apki.
1) aby przełączyć się pomiędzy światami trzeba zamknąć apke i ponownie uruchomić.
2) powiadomienia. oj tu mnie dobija że nie wiem na którą wioskę się to tyczy. za dużo napisane. to już powiadomienia w 2 linijkach by mogły być.
 

Deleted User - 2002360

Guest
@up: nie musisz zamykać apki, żeby zmienić świat, przycisk "wyloguj" jest na samym dole w dodatkowych opcjach
 

DeletedUser177886

Guest
To ty głupi jesteś

szkoda gadać
może jeszcze na androida 4.0 zróbcie to będzi wtedy poprostu genialnie
twórcy tej aplikacji nie myślą
banda kretynów

Ty ******** jesteś jest fajne tylko po co sciągać ja mam wi-fi w tel wystarczy wejść w internet i wpisać w wyszukiwarce www.plemiona.pl i co to jest to samo żall:cool:
 

DeletedUser177470

Guest
Mam andka 2.3, oczywiście aplikacja nie jest kompatybilna z moim urządzeniem...
 

DeletedUser6633

Guest
tablety niby wspiera?
Nexus 7 to raczej dość flagowy Androidowy sprzęt:
- mapa nie działa (w ogóle się nie otwiera), więc apkę wyrzuciłem po 5 minutach
- przegląd wioski wygląda tragikomicznie - pikseloza
- brak trybu horyzontalnego

Xperia Tipo Dual:
- ten sam problem z mapą: "Nie udało się załadować wszystkich danych..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jednym słowem wersja jeszce gorsza niż beta,bo beta chociaż mi działała ;)
 

DeletedUser125590

Guest
Mój android to tylko wersja 2.1 więc nawet nie przetestuję ;/
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
mi na ace 2 ładnie hula, przynajmniej mam powiadomienia i korzystam z mapki i szybko forum ogarniam.
jednak resztę wykonuję tradycyjnie przez operę.
 

DeletedUser6633

Guest
tablety niby wspiera?
Nexus 7 to raczej dość flagowy Androidowy sprzęt:
- mapa nie działa (w ogóle się nie otwiera), więc apkę wyrzuciłem po 5 minutach
- przegląd wioski wygląda tragikomicznie - pikseloza
- brak trybu horyzontalnego

Xperia Tipo Dual:
- ten sam problem z mapą: "Nie udało się załadować wszystkich danych..."

z zarzutów poprawiono grafikę wioski... dobre i to ;)

Problem z nieładującą się mapą zależy od wielkości konta - dla testu założyłem konto na s75: przy jednej wiosce mapka załadowała się z miejsca bez przeszkód. Na dużym koncie (5600 wiosek) cały czas wyrzuca błąd (Nexus 7 i Xperia Tipo).

Z innych uwag:
- fajnie, gdyby dało się zmienić przegląd wioski z graficznego na klasyczny - na mniejszych/słabszych urządzeniach byłby wygodniejszy.
- patrzę i patrzę i nie wiem co mobilnego jest w mobilnym przeglądzie kombinowanym - to, że nie da się nic przejrzeć bez rozwinięcia? :) nie umożliwia nawet posortowania wiosek wg danego typu wojska.

Aplikacja wyraźnie celuje w użytkowników mniejszych kont. Pomyślcie nad udogodnieniami dla kont po 5k wiosek ;)
 

DeletedUser

Guest
Odpalam aplikacje ładuje się do 42% i wyłącza <ok>... Starsza wersja była lepsza bo DZIAŁAŁA -.-
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.145
Tak samo...Jesteście świadomi że ta aplikacja nie działa? Nic nie można zrobić nawet uruchomić i loguje się z telefonu ze zwykłej przeglądarki...przed aktualizacją było ok a teraz usuwam..
 

DeletedUser

Guest
A ja mam coś dziwnego z czym kieruje się do adminów. Grałem przez spory okres czasu na coopie, ale przestałem. Kolega zmienił hasło i gra sam już sporo czasu, ale mi i tak bez przerwy przychodzą powiadomienia o pw, atakach i budynkach :) Nie usuwałem specjalnie apliakcji, aby zaczekać na odpowiedź czy jest to normalne czy nie :p
 

Deleted User - 2002360

Guest
Niestety, kolejny poważny błąd :/
Po przejęciu wioski nie da się przez jakiś czas wejść do jej przeglądu...
Na normalnych światach to może nie przeszkadza, ale na szybkich nie da się grać...
 

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat aplikacji do gry dedykowanej dla użytkowników systemu Android, o której mowa tutaj.

Przypominamy, że wciąż jest to wersja BETA. Dyskusja nie ma na celu krytykowania jej błędów, bo zdajemy sobie sprawę z ich istnienia. Ma doprowadzić do ich docelowego wyeliminowania.

Nie działa na Samsung Galaxy Ace czekam na poprawkę !:mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry