rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser177787

Guest
chce ktoś sobie na zaście teraz pograć ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
dokladnie sowj chlopak hehe

po pierwsze to on żartował bo to mój paz:D
a po drugie detox po wczorajszym to juz nawet nie wspominaj o pojedynku. ja 5k ty 3k ja 3000k lk a Ty 1500 różnica poziomu albo dwóch a obaj bylismy obstawieni deffem wiec nic ci nie przeszkadzało w robieniu offa i nie poniosles żadnych strat woja
a dodam jeszcze ze przez 10 minut nie rekrutowalem woja bo czekałem na 5 grubasów:p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser175766

Guest
jak ja gralem z vamelia i kelpalem sobie defika hahaha a to ze miales dobra okolcie na start to druga sparawa jests lama bo broniles sie defem zagralismy sobie for fun a to se miales sczescie dobre to nie wtopiles ofika slaby jestes ja nadal che pojedynku nawet na rundzie na ktorej jestes mistzrem ahahha h
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
jak ja gralem z vamelia i kelpalem sobie defika hahaha a to ze miales dobra okolcie na start to druga sparawa jests lama bo broniles sie defem zagralismy sobie for fun a to se miales sczescie dobre to nie wtopiles ofika slaby jestes ja nadal che pojedynku nawet na rundzie na ktorej jestes mistzrem ahahha h

wez przeczytaj to co napisales mowisz ze jestem lama bo mialem 2 defiarzy co jest normalne a Ty miales 2 defiarzy i sam grales deff plus lk^^ do tego jak to sie bronilem ? nawet nie zaatakowales^^
nie bedzie zadnego pojedynku jestes za słaby nawet nie ma co tracic na ciebie czasu. Coma rozwalił Cię jak chciał mówił ze nawet klina i zadnej kontry nie było... a przeciez Coma to mój uczeń:d
a i jakby byl wybierany cytat miesiaca na plemionach to chyba bys wygrał
,,jestes lama bo broniles sie deffem,, a czym sie broni offem?^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser142568

Guest
Co za poziom na tych SP:confused: wbijam 17:25 top 1 (26k) i idę jeść wbijam 17:48 i nadal top1:D
 

DeletedUser177511

Guest
jak ja gralem z vamelia i kelpalem sobie defika hahaha a to ze miales dobra okolcie na start to druga sparawa jests lama bo broniles sie defem zagralismy sobie for fun a to se miales sczescie dobre to nie wtopiles ofika slaby jestes ja nadal che pojedynku nawet na rundzie na ktorej jestes mistzrem ahahha h

A czym miał się bronić, offem ? W takim razie Ty też jesteś lamą, bo grałeś deff + 2 deffiarzy. Keymil to jeden z najlepszych graczy, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, a Ty po prostu nie możesz się z tym pogodzić .
Pozdrowionka ^^
 

DeletedUser169406

Guest
Jak offa odrobiłem juz nie byłes;p

A czym miał się bronić, offem ? W takim razie Ty też jesteś lamą, bo grałeś deff + 2 deffiarzy. Keymil to jeden z najlepszych graczy, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, a Ty po prostu nie możesz się z tym pogodzić .
Pozdrowionka ^^

We dwóch uklepalismy to co oni w 3:p hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Gratulacje dla gracza -paulx3 było blisko:D
runda do 0:30h
agresor brał 30pp

out.php




hehe zabrakło niewiele gdybym rozbił offa na koniec

out.php


nie fart
out.php



to bym był pierwszy ale nie było na kim bo pojechałem cała okolice a jednego gościa 4 razy

out.php



REPKA REPKA REPKA:D




Pozdrawiam czesio9999
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
20
jak ktos chce ze mna zagrac na szwajcarach runda

#4222 Attaco Barbaro Fight SDS
Start: Samstag, 27.07.2013 18:30
Ändi: Montag, 29.07.2013 12:00


to zapraszam na priv. konieczne dzisiaj trzeba zagrac całą nocke.
znajomym nawet moge pozyczyc 50pp.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser157137

Guest
keymil dobry? :p Powariowaliscie wszyscy do reszty :D


Powiedzcie mi jeszcze ze Legia i Man utd sa dobre :D
 

DeletedUser

Guest
United to akurat najlepszy klub na świecie :) no Legia to fakt że ...... , a jeśli chodzi o Keymila to uważam że jest najlepszym graczem sp , szczególnie na rundkach od 2138 p : ) )
 
Do góry