Światy 74 i 75 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser138730

Guest
Zgadza się, tylko ja napisałem, jak jest na początku ; ).
 

DeletedUser150331

Guest
Mnie ciekawi w jakim kierunku plemiona top będą wyłazić , czy jest to wybrany kierunek i niektóre ekipy mają już sojusze przed startem , czy jest to przypadek.

I zarazem ma ktoś info na temat wyboru kierunku ekip ?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
dziękuję administracjo za fajne światy na wakacje , 75 szyty prawie na miarę, to wsparcie bez ograniczeń .... odstaje ;/ troszkę strach wystartować i mierzyć się z rzeszą deffowych kont, brata,dziadków, cioć i przyszłych wnuków, da się to zmienić, ktoś prócz mnie chciałby tej zmiany?

Popieram ,takze.
monety zamiast paczek,proste technologie i sw jest git:)


Świat 74 powinien być bez wstępnego logowania ze względu na nieograniczone farmienie. Wyszedł już raz taki świat, mianowicie s70 i co się okazało? Wstępne logowanie popsuło rozgrywkę ekipom.


Zgadza sie ciachu,sw70- nigdy wiecej wstepnego logowania to blad dla ekip startujacych na nowym swiecie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser113653

Guest
Wsparcie bez ograniczeń może dało by się włączyć po 40 dniach np?
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
s75 = dużo spiny (Mac - cojazrobiłem) ;c

ja startuje na oby2, na oby2 mam ekipe.. 74(od sierpnia 2012), 75(od 2(?) miechów) ;c
 

DeletedUser164468

Guest
św 74- dobry dla nołlif-ów na początku dzieci polecą w pkt i na kase mało dobrych graczy ;)
św 75- na tym serwie bd masakra dużo doświadczonych graczy istna sieczka:)
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego stosunek na rynku jest 1:1 na wszystkich światach teraz?
 

DeletedUser54408

Guest
... chyba że w międzyczasie przejmiesz jakąś inną wioskę i tam również wybudujesz pałac...
bo liczba szlachciców ograniczona jest w jeden sposób - liczbą posiadanych pałaców w całym swoim 'imperium'.
na starcie ekologicznego swiata 3 pałac to dość droga inwestycja.
Fajnie, że powolutku w ustawieniach wracamy do starych dobrych czasów.
szkoda tylko, że światy tak często startują, ale pewnie ze względów biznesowych to dobry interes, choć z drugiej strony nigdy nie widziałem i nie zobaczę związanych z tym statystyk.
Widzę, że wielu starych graczy myśli wpaść tutaj, więc pewnie i ja wpadnę towarzysko.


miłej gry dla wszystkim w tym "trudnym" wakacyjnym okresie.
i
szybkiego rozwoju, choć szkoda, że paczki nie są za pól ceny.
 

DeletedUser165803

Guest
Dokładnie na pierwszych światach bez farmienia były monety za pół ceny :) Ciekawe czy zostanie to jeszcze kiedyś wprowadzone :)
 

DeletedUser166248

Guest
Nie żebym marudził, ale szkoda, że nie ma rycerza na ś75...
I jeszcze badanie 3-poziomowe...



Mam pytanie:
Czy będzie system zadań na 75?
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Fajne konfiguracje widzę..:)
Nie chce mi się zaczynać już na nowym świecie ale jakbym nigdzie nie grał to 75 wypisz wymaluj, żadnych zastrzeżeń..
Na 74 kościoły, też by było fajnie na nich zagrać ale to znowu jest to dla osób co mają czas na farmienie
 

DeletedUser150331

Guest
na 75 mają zawitać BERETY a to ciekawe :)

info nie potwierdzone .
 

DeletedUser167856

Guest
Berety? No z tego co wiem to pojedynczo może i tak ;)
 

DeletedUser167001

Guest
Na ś67 roboty maja sporo, to wątpię, żeby tutaj wbili :p
No ale to Ich decyzja.

Nazwa? zawitała, fajnie :)
 

DeletedUser

Guest
75 świat fajny tylko mogło by być bez ms bo dalej bd same kliny ;/ a w 200ms to nawet ja wbije ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry