rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
I tak najlepszy jest balonik, pewnie za pare dni wróci i pokaże wam klasę
 

DeletedUser171672

Guest
Fajne lagi są.. Chce sklinować z drugiej wisoski i wysyłam 3 wsparcia 2s przed i 2s po wychodzi zal ;/
 

DeletedUser171672

Guest
Przeciez kontre też bym dał z 2 wioski, mialem 2k topa i 1k lk i 300 taranow :) Ale jak straciłem tą 1 wioske gdzie mialem po 2k deffa to mi się wgl nie oplacalo kontrowac ;/
 

DeletedUser

Guest
No i jakos wymieniacie sie radami , wskazowkami a i tak wam brakuje jakis 15-20 minut w rozbudowie wioski offa+ szlachty w stosunku do mnie ;P

No ładne te wioski do przejęcia budujesz, bo jak grywałem to zwykle komuś je niedobrowolnie oddawałeś, takie są realia, powrót na ziemie proponuje ;) bo efektowność a efektywność to dwie różne rzeczy jak już Ci kiedyś napisałem.
 

DeletedUser157137

Guest
No ładne te wioski do przejęcia budujesz, bo jak grywałem to zwykle komuś je niedobrowolnie oddawałeś, takie są realia, powrót na ziemie proponuje ;) bo efektowność a efektywność to dwie różne rzeczy jak już Ci kiedyś napisałem.

ile razy mnie przejales ? Raz ? Moze dwa ? W ile osob atakowaliscie ? 2-3 ? obstawieni defem ? :)
 

DeletedUser

Guest
teraz zeby wygrac normalnie runde trzeba miec duzo pp i je rozdawac za wioski hehe gratuluje
 

DeletedUser171672

Guest
Ci co premki nie maja i narzekaja caly czas nie wejda na sponsorpay:
24.06.13 22:24 Kupno 16 30 sponsorpay
24.06.13 22:18 Kupno 14 14 sponsorpay
Idzie zarobić nawet 100pp :d
 

DeletedUser

Guest
ile razy mnie przejales ? Raz ? Moze dwa ? W ile osob atakowaliscie ? 2-3 ? obstawieni defem ? :)

Odkąd gram, spotkałem Cie na rundach czasami.. i pamiętam tylko 1 runde którą do końca dograłeś :D

I nie napisalem że wioski mi oddajesz ! czytaj ze zrozumieniem.
 

DeletedUser169458

Guest
Nie pisz tak o naszej cudownej repce , bo stx zacznie Cie od dziewczynek wyzywać ; (
 

DeletedUser162819

Guest
A My Time to kto? Bo ciągle zmieniacie te nicki i na forum konta,że już nie wiem :(
 
Do góry