Wycofanie długich rund

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171672
  • Data rozpoczęcia

Czy administracja ma wycofać te rundy?


  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser171672

Guest
W imieniu wszystkich graczy Polskich SP, apeluje do administracji o wycofanie długich rund :) Chodzi o rundy, które trwają 24 h z soboty na niedziele. Jest wiele argumentów, dzięki którym administracja powinna odwołać te rundy i podzielić je na krótsze. Po pierwsze takie rundy są nudne i nikt nie ma czasu siedzieć 24 h. Po drugie nie ma poziomu na takich rundach. No i po trzecie na takiej rundzie wbija ponad 100 graczy po minucie połowa rezygnuje, a po kilku godzinach gra zaledwie 20 osób.
 

DeletedUser169681

Guest
nic nie wskórasz i tak oni o tym wiedzą już od dawna
 

DeletedUser171672

Guest
Szybkie Plemiona są dla graczy, a nie dla administracji ;)
 

DeletedUser

Guest
Myślałem, że sobie zagram szybką a tu patrzę dopiero, że do końca tego dnia jest. Po prostu to jest jakiś żart by runda trwała w szybkim 2 dni. Widzę jakie to szybkie. USUNCIĘ TE GRY.

#Edit 1 Pisze gdzieś pewnie o tym,że gracze mają się wypowiadać co zrobić by było lepiej ale nas olewają zawsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
Jest weekend każdy chciałby zagrać jakąś rundke, a nie może przez te długie rundki (kolejny argument) :)
 

DeletedUser

Guest
wycofać albo zróbcie 2 świat szybkich .W wekend wolne a tu taka długa rundka
 

DeletedUser142568

Guest
Już robiłęm podobny temat,ale pan drubens nawet nie zwrocił na niego oka...
 

DeletedUser171672

Guest
Jeżeli gracze nie chcą długich rund to obowiązkiem administracji jest ich wycofanie... Tak jak już mówiłem SP są dla graczy nie dla administracji :)
 

DeletedUser175543

Guest
Bardzo dobra myśl Kurku
Chciałem trzepnąć 1 rundę od ... czasu a tu SP 24h so sweet -.-
 

DeletedUser169458

Guest
To trzepnij coś innego...
Szkoda tych długich rundek, po co mam wygrać jedną przez dwa dni, jak mogę wygrać 4 ...?
 

DeletedUser157008

Guest
Hahaha nie moge sobie wyobrazić jak byście płakali gdyby dawali rundy jak kiedyś gdzie grało się po 7-10 dni ;)
 

DeletedUser157137

Guest
Cierpcie , bardzo dobrze wam tak. Mowilem wam to od poczatku. A wy swoje ze napewno bedziecie grac ze sa fajne. Smniech na sali. Taka runda to okazyjnie raz na miesiac czy cos MAX a nie w weekend gdzie ludzie maja wolne czy cos i chcieliby sie zrelaxowac 2-3 h nie wiecej przy rundce. Tyle w temacie.
 

DeletedUser177051

Guest
Wczoraj musiałem, aż do 1 w nocy grać, ponieważ jeden koleś mnie atakował :/. Nie powinno być takich rund.
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
w ogole nie rozumiem sensu robienia grafików.. wystarczy ze każda runda będzie zaplanowana 24h przed startem i gitarka. a jak będziecie chcieć jakaś dłuższa runde to piszecie na forum ustawienia i drubek wam ją ustawia
 
Status
Zamknięty.
Do góry