Petycja w sprawie obniżenia ceny PP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser159938
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz petycję?

  • Tak, popieram. Zwróćmy uwagę, że PP u nas jest relatywnie droższe.

    Głosy: 561 93,0%
  • Nie popieram. Ceny KP są na dobrym poziomie.

    Głosy: 28 4,6%
  • Wszystko mi jedno. Nie używam KP

    Głosy: 14 2,3%

  • W sumie głosujących
    603
Status
Zamknięty.

DeletedUser169408

Guest
Wy myślicie, że w czasach kiedy gra 'Plemiona' nie jest już tak rentowna jak kiedyś stanieją jeszcze PP? Przecież specjalnie wymyślane są nowe rzeczy aby tylko wyciągnąć więcej kasy (AF, MK, zwiększona produkcja itp)
 

DeletedUser171620

Guest
Też tak myślę.
Bo jak coś to jedynie to premka może jedynie zdrożeć :(
Słusznie kolega zauważył iż wszystkie nowe rzeczy są zwrócone w kierunku pieniędzy.
Flagi, AF , (nawet "Zimowa Ofensywa" -była płatna bo jakby nie patrząc żeby wioska została trzeba było zapłacić) itd. są zarobkiem.
Więc nic nie wskazuje żeby się coś zmieniło :(
 

DeletedUser

Guest
Ale mogli odblokować możliwość kupna większej ilości PP przez telefon. Tak jak jest z przelewem itp.
 

DeletedUser

Guest
W Niemczech 200 pp kupujesz za równowartość 10 zł.
W Polsce 10 zł sms-em kosztuje 23 zł, tylko z taką różnicą, że 10 zł to jest dla Inno Games, a 13 zł pobierają operatorzy.
 

DeletedUser159480

Guest
Ale mogli odblokować możliwość kupna większej ilości PP przez telefon. Tak jak jest z przelewem itp.

Może i by udostępnili tą metodę, ale płaciłbyś za to grube pieniądze. Operatorzy telefonii z powodu kiepskiej konkurencji narzucają ogromne marże przy kupowaniu ich usług i tak też w przypadku KP płacimy 'dla nich' połowę ceny za KP. Pomyśl sobie, że za Premium na pół roku musiałbyś zapłacić sms-em wartość: 60 zł dla Innogames oraz 60 zł dla operatora. Opłaca się? Chyba nie bardzo, nikt by na taki układ nie poszedł. Teraz i tak mało kto odpala KP poprzez sms-a, bo to jest cholernie drogie.
 

DeletedUser168988

Guest
uwierz znalazloby sie sporo osob kupujacych w taki sposob....
 

DeletedUser144151

Guest
jak lubią przepłacać ,z resztą z ciekawości sprawdziłem smsem można teraz kupić 200pp za 23,37,ale ja nie mając konta,gdybym nie ufał innym graczom wolałbym kupić poprzez punkty ukash po 18zł za 200pp bądź trochę większy 600pp za 50zł tylko trzeba znaleźć najbliższy punkt sprzedaży.Ale oczywiście najlepiej narzekać że młody człowiek nie ma innej możliwości niż sms
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
o czym wy tu dyskutujecie;d szansa obniżenia jest taka jak wygranie ligi mistrzów przez jakiś polski zespół (inny niż LEGIA:p )
zgadzam sie z kasjerkiem że tez wiele osób tylko składa na to ze ich nie stac a po prostu nie ma jak tych pp kupić. dzieciaki nie mają konta internetowego a na poczte nie bedą leciec pewnie wielu nawet by nie umiało wypełnic tego kwitka...
Ja na szybkich wygrywam ciagle pp juz nawet 2k wisialo i ciągle dostaje wiadomosci czy sprzedam pp za doładowania do konta bo dla takiego chlopaka 15 letniego to jest jedyny sposób zakupu o który jest zresztą bardzo trudno:)

a moze tak wprowadzic wieksze wygrane na sp?^^
 

DeletedUser

Guest
Nie ma szans na obniżenie ceny KP.

Bardziej mnie ciekawi czy są jakieś szanse na wprowadzenie jednego konta premium do całej gry, a nie tak jak jest teraz, że trzeba wykupywać KP do każdego świata osobno.
Myślę, że mogłoby to być jakimś sposobem na ożywienie tej gry.

Raczej wiele osób nie wydaje pieniędzy na wielu światach. Może nawet paradoksalnie skarbonka InnoGames, by na tym zyskała, bo więcej osób, by grało, chętniej kupowaliby KP.
 

DeletedUser18304

Guest
To jest całkiem niezły pomysł - 1 konto premium na wszystkie światy. :)
Skończyłoby się też posiadanie po 100 kont na 100 różnych światach przez co poniektórych graczy.
Nie sądzę, żeby wiele osób grało aktywnie na kilku światach i posiadało na obu kp, menedżera, asystenta.. Tyle, że trzeba by wtedy ograniczyć jakoś te bonusowe KP za 500 punktów. ;)
 

DeletedUser180618

Guest
Cóż wydaje mi się, że obecne stawki KP są zupełnie racjonalne i nie widzę potrzeby pisania "petycji", tym bardziej, że ja zarobiłem 231 pkt premium w tydzień na dziale SponsorPay, więc to też jest jakiś sposób ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry