Gra "Plemiona"

  • Rozpoczynający wątek B-mol-51
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Uważam że gra "Plemiona" weszła w fazę gdzie pozostali w niej starzy doświadczeni gracze i oni rozgrywają tę gre
między sobą. Dla nowych i bez znajomości zasad gry niema miejsca --są eleminowani na starcie.
Czytałem kilka wpisow dlaczego niema nowych graczy -- macie odpowiedż.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
No i co w związku z tym? Gdzie jest twoja propozycja? Jest taki świat jak Arkadia... zjada Ciebie to się tam zaloguj i popraw swoje umiejętności.
 

DeletedUser

Guest
a czy ja wiem..Nowy może słaby ale z czasem przybywają nowe umiejętności i nie już się jest takm zielonym. Doświadczenie przychodzi z czasem/
 

DeletedUser

Guest
no dokładnie... Trzeba trochę popracować... Rozwalą Cię, poczytaj poradniki, wyeliminuj poprzednie błędy i spróbuj ponownie.
 

DeletedUser144151

Guest
Bzdura,w tej grze ważny jest czas,zapał oraz chęć czerpania z doświadczenia współplemieńców,Jeżeli chcesz wystartować pierwszego dnia i trzymać topkę to oczywiście zapomnij (wyjątek bogacza na świecie z dodatkowymi funkcjami premium).Na pierwszym świecie jakim grałem zalogowałem się 2 tygodnie po stracie świata,przez pierwsze miesiące popełniałem karygodne błędy,ale trafiłem pod skrzydła dobrego plemienia WAR gdzie było kilku graczy którzy wytkneli mi błędy i udało się wskoczyć po roku na 5 miejsce przy 1 w RA.Nie jest to duży wyczyn ale dla mnie poczatkującego bycie w top 10 było satysfakcjonujące
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
W związku z Twoim apelem co mają tacy gracze zrobić? Pokasować konta, czy co? Ćwicz, poprawiaj swoje umiejętności metodą prób i błędów, inaczej nic z tego nie będzie. Spróbuj na Arkadii, tam trafiają przejęci gracze.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zamykam temat, jeżeli jest jeszcze chęć dyskusji na ten temat, to proszę stworzyć temat w odpowiednim dziale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry