[wprowadzone] Zapraszanie graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser176295
  • Data rozpoczęcia

Za wprowadzeniem czy Przeciw ?

  • ZA

    Głosy: 6 75,0%
  • PRZECIW

    Głosy: 2 25,0%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser176295

Guest
Chciałem zaprosić kolegę do gry obok mnie , tak jak daje możliwość nowa funkcja. Tylko że on ma na danym mailu już konto na którym gra na innym serwerze. Może wprowadzilibyście możliwość zapraszania graczy którzy mają konto na innym świecie tak by mogli się zalogować na świat poprzez zaproszenie i byli by w tym określonym miejscu.
 

DeletedUser165130

Guest
Ano, wprowadzać jakieś rozwiązania techniczne, które nie mają sensu tylko dlatego, bo ktoś nie chce nowego konta zakładać..
 

DeletedUser144151

Guest
Jak ktoś chce oszukiwać to zawsze znajdzie sposób,co za problem zakładać kolejne konta.Powstały światy z flagami aby graczy przywiązać do danego konta (plus dodatkowy zarobek),więc zakładanie kolejnego konta tylko dlatego że nie można zaprosić gracza grającego na innym serwerze jest dość niezrozumiałe.Nie korzystałem z funkcji zapraszania,ale jeżeli tak działa jak gracz napisał w 1 poście to zagłosuję za zmianą.(jak powstanie ankieta)
 

DeletedUser176295

Guest
Niektórzy ludzie wolą mieć wszystkie swoje osiągnięcia rozpisane na jednej karcie gracza.
Jak ktoś chce oszukiwać lub narobić darmówek to i tak znajdzie sposób. Tylko że potem pewnie i tak pozapomina hasła i konta email które stworzył.
No chciałem kolegę tak po prostu zaprosić na świat 69 gdzie mam już sporo punktów , a że pojawiła się opcja do zapraszania graczy obok wybranej wioski to chętnie można skorzystać. Tylko że jak zaczął podawać emaile to na wszystkich miał już konto. Denerwujące jest to trochę. To że zaprosi się kogoś do siebie na swój świat , gdy ktoś gra na innym , to chyba nic złego. A poco tworzyć do tego nowe konta , jak można grać na jednym , tylko ta funkcja na to nie pozwala. Trzeba ulepszać wprowadzone systemy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry