surowce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10984
  • Data rozpoczęcia

Jaka opcja jest najlepsza

  • zmniejszenie czasu wydobywania

    Głosy: 3 13,0%
  • zwiększenie ilości wydobywania

    Głosy: 7 30,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • niech zostanie tak jak jest

    Głosy: 13 56,5%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser10984

Guest
Mam taka propozycje by zwiększyć wydobywanie surowców np. o 25% czyli to co teraz wydobywamy w godzinę będziemy wydobywać w 45 min dało by to szybsze rozbudowanie wioski i wojsk lub ustawić tak że np na 30 poziomie cegielni zamiast 2400 wydobywania dać 3000 co też daje 25%. Jak uważacie które będzie lepsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce

Lepsza satysfakcja jak czekasz
Wtedy szybciej by się spichlerz zapychał i musiałbyś co chwilę wchodzić na plemiona
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce

ale zmniejszenie czasu wydobywania i zwiaekszenie wydbycia to vhyba jedno i to samo:)
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: surowce

OMG! To ja was teraz oświecę, że gdyby to weszło, na max. poziomie WSZYSCY by mieli większe wydobycie, nie tylko wy.

...a w ten sposób nic byście nie osiągnęli. Jedyną zmianą byłoby to, że trzebaby
częściej i dłużej siedzieć na plemionach.
Nadal za?
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: surowce

1. Musiałbyś mieć spichlerz na MAXa, bo by po ilku minutach był pełny i cały dzień byś musiał siedzieć na plemionach
2. Byłoby za łatwo
3. Coprawda ułatwiłoby to farmienie, lecz biedne farmy nie mogły by się bronić przed kradzierzą surowców
4. Głosuję na ostatnią opcje w ankiecie
 

DeletedUser

Guest
Osobiście nie widzę w tej propozycji żadnych zalet. Same wady. Jestem na nie! Stanowczo!
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce

ja jestem tylko za tym aby zmiejszyc czas wydobywania surowców
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce

a ja bym chciał żeby było mozna za surki zwiększać miejsca w zagrodzi



___________________________________
Ja mam plemie na 10 możesz przystąpić mam go też na 2 a tam jest coś 60 graczy i mają w większości dojść na 10
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce

Za surowce można zwiększać miejsce w zagrodzie, poprzez zbudowanie jej kolejnego poziomu (aż do 30).

Świat z szybszym wydobyciem właśnie powstał. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry