Zmiana w kolejce budowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4447
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz, aby wprowadzono ten pomysł?

  • Nie obchodzi mnie to.

    Głosy: 1 0,9%
  • Nie wiem.

    Głosy: 1 0,9%
  • Nie.

    Głosy: 18 17,0%
  • Tak, ale tylko z kontem premium.

    Głosy: 12 11,3%
  • Tak, i to bez pomocy konta premium.

    Głosy: 74 69,8%

  • W sumie głosujących
    106
Status
Zamknięty.

DeletedUser10107

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Chodzi o kolejkę w budowie ustawioną np. na noc.
Czyli masz kuźnie na 19 poziomie i w nocy sie tobie wybuduje 20 poziom.
Chodzi o to że mając surowce można bylo za ta kuźnią postawić w kolejce od razu pałac.

Wiem o co chodzi. I jestem na nie, bo dopóki się nie wybuduje kuźnia do końca, to nad nią nie ma numeru 20.
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Jestem na tak. Przydatny pomysł oszczędzający czas graczom.
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

No to zaczynamy dowartościowywanie się...

FAJNIE ZE WSZYSCY SA NA tak ALE CO Z TEGO JAK TO NIEBEDZIE POPRAWIONE?? Przecież gracz plemion musi sam nazbierac surowce na pałac , chcecie by pałac sam sie wybudował, nie, bo gdyby tak było jak chcemy to ceny poziomów było by niższe lub czas budowy zmienił by się, a jezeli jestem juz przy czasie to co powiedzieli byscie by i czas budowy został skrucony powiedzmy z 12 godzin na 6 godzin, czyli czas wszędzie skrucony o połowe?? :mad:

Widać wogóle nie zrozumiałeś pomysłu, więc na razie nie będę z tobą dyskutował.

1. Skoro nie wierzysz, to po co go dodajesz?
2. To jest bez sensu. Kuźnia jeszcze się nie wybudowała do 20, a ty już chcesz mieć pałac.
3. Prawdopodobnie jesteś farmą, dowodzi o tym to, że jako przykład dałeś pałac.
4. Jestem na nie

1. Najpierw sprawdź, ile sama założyłaś tematów z propozycjami, potem powiedz mi, ile pomysłów zostało wprowadzonych do gry. I tak napiszę do jednego z polskich adminów i zapytam się, czy wogóle ten pomysł im się podoba.
2. Nie zrozumiałaś, albo udajesz, że zrozumiałaś, bądź po prostu chcesz nabić posta przez ośmieszenie mnie, co ci się wogóle nie udaje.
3. Ekhem... Najpierw zajrzyj do mojego podpisu i wejdź w pierwszy link(drugi też może być:)), a następnie zastanów się, czy tylko farmy budują pałace. Bo ja pewien do końca nie jestem.
4. Szanuję to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11885

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Marta na s1 jeszcze nie doszła do budowy pałacu dlatego nie wie o co chodzi po prostu.
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Mimo wyników w ankiecie to jest strasznie kontrowersyjny pomysł ;f
Przynajmniej dla mnie.
Moje rozumowanie (wyolbrzymione i na siłę klimatyczne ;f ):
W kolejce stoją 3 przykładowe budynki (poziom nie ma znaczenia). Niech to będą kuźnia, tartak i koszary. Logicznie rzecz ujmując w tak wielkiej wsi jak nasza można budować kilka rzeczy na raz.
A więc budując jedną rzecz robimy to szybko (max. pracowników). Drugą już trochę wolniej (pracownicy dzielą się na grupy, i zamiast wybudować w 2 h obie, zbudują je w 4h). Nad koszarami (3 bud.) będzie pracowało kilku ludzi, a więc zbudują się one najwolniej.
[schemat]
1. Kuźnia 2:30 h
2. Tartak 3:20 h
3. Koszary 1:30 h
A więc budowle budują się tak naprawdę:
1. Kuźnia 2:30 h (najwięcej robotników).
2. Tartak 3:20h + 2:30h=5:50 h (dwukrotnie mniej robotników)
3. Koszary 1:30 + 5:50=7:20 h (resztki)
4-99. Zatrudniamy nowych robotników. Teraz tych 2 czy 3 będzie kosztować nas dodatkowe zasoby.

PS. Wiem, że chyba jako jedyny tak o tym myślę, ale przyznacie, że cośtam wydumałem ;f

Odnosząc to do pomysłu:
Nie możemy budować jednocześnie pałacu i kuźni. To jest tylko przykład, ale to tak, jakbyśmy chcieli tworzyć koszary bez tartaku. Z kłód się nie da: najpierw musimy zaopatrzyć się w potrzebne materiały.

Mimo wszystko jestem na TAK, bo w dzisiejszych czasach nikogo nie obchodzi logika. Najważniejsza jest, niestety, rozgrywka. Każdy chce po prostu zredukować czas i myślenie do minimum. Osobiście jednak wolałbym pozostać przy poprzednim, żeby nikt mi nie zabrał tej przyjemności uważania gry za rozsądną ;f

PS2. Jeżeli ktoś wyskoczy do mnie z tekstem "Ty chyba nierozumiesz tematu", to odsyłam do pierwszej części.
PS3. W tej grze prawie wszystko jest logiczne, jeżeli się mocno uprzeć.


@Userowi na dole gratulujemy dostosowywania się do własnych rad.
Fidoss napisał:
Ej czytajcie ze zrozumieniem plissssssss
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11885

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Ej czytajcie ze zrozumieniem plissssssss
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

No to zaczynamy dowartościowywanie się...



Widać wogóle nie zrozumiałeś pomysłu, więc na razie nie będę z tobą dyskutował.



1. Najpierw sprawdź, ile sama założyłaś tematów z propozycjami, potem powiedz mi, ile pomysłów zostało wprowadzonych do gry. I tak napiszę do jednego z polskich adminów i zapytam się, czy wogóle ten pomysł im się podoba.
2. Nie zrozumiałaś, albo udajesz, że zrozumiałaś, bądź po prostu chcesz nabić posta przez ośmieszenie mnie, co ci się wogóle nie udaje.
3. Ekhem... Najpierw zajrzyj do mojego podpisu i wejdź w pierwsy link(drugi też może być:)), a następnie zastanów się, czy tylko farmy budują pałace. Bo ja pewien do końca nie jestem.
4. Szanuję to.

ty to potrafisz dobic ludzi

Marta na s1 jeszcze nie doszła do budowy pałacu dlatego nie wie o co chodzi po prostu.

jak to prawda to niech ona lepiej się nie udzela.A żeby nie odbiegac od tematu to musze jeszcze raz powiedzec że ten pomysł mi się podaba i zagłosowałem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Jakby się w nocy budował np. ratusz na 20 a pałacu jeszcze nie można budować to jest kiczowato ,powinno być tak jak ktoś napisał w propozycji...
Tylko niech to wejdzie w życie plemion a nie my tylko piszemy i nic z tego nie wychodzi
 

DeletedUser8384

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Bez sensu to tak jakby pisać prace domową i równocześnie ją czytać:)
to samo jest zagrodą np
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Wg. mnie to już za duże ułatwienie. I chyba prawie każdy miał taka sytuacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Zgadza się duże ułatwienie, ale jak bardzo pomocne :)
 

DeletedUser1839

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Pomysł bardzo dobry. Skoro możemy dodać do kolejki np budowe na 26 poziom i 27 poziom tego samego budynku (najpierw zbuduje się 26, a potem 27 poziom), to równie dobrze moglibyśmy dodać do kolejki kuźnie na 20 i pałac. I logicznie najpierw zbudowała by się kuźnia, a potem dopiero pałac. Dało by to oszczędność kilkunastu godzin.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Mam tylko takie pytanie.
To jest ta marta co się pytała o podstawy, bo jej się nie chciało zajżeć do najczęściej zadawanych pytań.

A z tym, że jest farmą, to nie wyjeżdżaj.
Sama zapewne nic w grze nie osiągnąłaś i chcesz się dowartościować na forum jak to Ty jesteś pro i vogle.


A co do pomysłt to dałem opcję wali mnie to.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Fajnie by było.....

Przecież warto czasem chociaż pomarzyć :D
 

DeletedUser

Guest
zdziwi was to ale wiem oco w tym pomysle chodzi lecz lepiej jest jak jest, a propo palacu, co byscie powiedzieli gdyby zrobic 3 poziomy pałacu, na 2 rodzaje szlachciców, pierwszy tak jak jest , drugi zaro 2 mocniejszy i za jednym atakiem nie niczył by morali 30 ale 40, był by drozszy ale i mozna było by takiego postawic nawet w obronie wioski, powiedzmy ze brałby legalnie 300woja na siebie pokonujac je, to było by fajne, wielu z was mnie komentuje na nie ale zerknijcie z tej strony

1 szlachcic z 1 pozimou jest taki jak teraz
1 szlachcic z 2 pozimou jest 2 razy mocnieszy i wiecej zbija morali
1 szlachcic 3 poziomu + 1 rycerz = 1000 wojska

wtaki sposub powstała by trudniejsza gra i bardziej ciekawa bo proba odbicia wioski była by trudniejsza i przy tym wieksze poświecenie było by, wiem ze moje pomysły sa banalne na wkońcu jestem pinkiem moje pomysły są do niczego:(

ale wiem też ze niekture pinki sa z ciekawymi pomysłami, wiec co powiecie na to??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7485

Guest
Odp: Zmiana w kolejce budowania

Ze szlachtą jest dobrze jak jest.
A co do tego 2. poziomu chodziło Ci o zbijanie poparcia czy morale?

3. poziom szlachcica + rycerz 1000woja mówisz??
- Jakiego woja ( do obrony, czy do ataku i jakie mają być statystyki ? )
A jak można mieć jednego rycerza to po co ma byc ten 3. poziom ??
Chyba, że też ma zbijać poparcie.

A jednorazowo jak dla Ciebie zbija za mało poparcia to wyślij 4 ataki ze każdy ze szlachtą i na 90% wioska Twoja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry