rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169681

Guest
robiłem by nie wielka różnica lk i toporów była już i tak mam po defie ale i wiochy czyste obok;P
 

DeletedUser169681

Guest
ale mówie ja gramTy nie a po za tym mam mniej czasu nasp teraz;/ jak ostatnio widać
a co do postu twojego jeszcze: po co miałem wycofywać def jak go do tego zrobiłem?:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale mówie ja gramTy nie a po za tym mam mniej czasu nasp teraz;/ jak ostatnio widać

odp oczatku piasalem ze z nudow gram ta runde i nie zalezalo mi na niej do tego ta okolica do nablizszej barby 8 sek lk zaraz i tak zawijam


Obrońca: ---

iwsyztsko w temacie raportu nie oszukasz, babcie oszukasz mame oszukasz stepchilda oszukasz, ale RAPORTU NIE OSZUKASZ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169681

Guest
a 6s a następna 12 ale jakoś gram powoli;P na lajcie szkoda że zawirowane nie gra bym poatakowal
 

DeletedUser162819

Guest
Ostatnie 24 h spędziłem na dworze przy ładnej pogodzie i nie ciągnie mnie do wyjścia na dwór :p

Pozdrawiam
 

DeletedUser150139

Guest
wygralbym to , ale lesio na obrzezach mial same darmy tam , a ja na srodku musialem szukac kogo musze atakowac,,, a po drugie gralem do 22 gdzie bylem top1/top2 , to i tak cud ze lesio na tylu darmowkach odskoczyc mi nie mogl , moj brat wszedl i przez 30 min wiochy nie podbil

Ahahahahahhahahaha.Faktycznie miałem same darmówki - 700k agro a ty 360k - masz racje ty walczyłeś o wioski a ja darmy wszystkie brałem :D:D:D:D
 

DeletedUser165622

Guest
Lesio dopiero potem agro wbiles jak zaczeli cie atakowac ;) A tak widzialem rozbierales tylko tych na obrzerzach a ja nie gram ze offy 50% i deff 50% tylko offow mialem 5 na 40 wiosek i je oszczedzalem , mylisz branie darmowek od rozsadnego przejmowania ;0
 

DeletedUser

Guest
ja nie chwalac sie na 46 wiosek mialem 46 def a agro pikami nabilem

stx chyba ci podrzuce
 

DeletedUser150139

Guest
Cały urok czystej gry...

http://pls1.plemiona.pl/public_report/c38ee559af137af7229a8ca7499ae596

Lesio dopiero potem agro wbiles jak zaczeli cie atakowac ;) A tak widzialem rozbierales tylko tych na obrzerzach a ja nie gram ze offy 50% i deff 50% tylko offow mialem 5 na 40 wiosek i je oszczedzalem , mylisz branie darmowek od rozsadnego przejmowania ;0

Tak ty wiesz lepiej...to sie nie robi 5 ofow tylko 20...no ale tak to jest jak sie nie mysli ;)

a agro na lewo nabiło całe top 4...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150139

Guest
Spoko grałem 4fun i nie od początku rundy a szczerze mówiąc ostatnie 15 min to już lałem, na to i tak nie było szans na TOP1,przynajmniej sztucznie nie zbieram wiosek i nie nabijam agro 2 min przed koncem rundy na samym sobie...
 

DeletedUser165622

Guest
Wiem jestes uczciwym graczem , ale sandal co odwalil na tamtejszej rundce , powinien pp za to nie dostawac ;)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
ale nudna ta runda i głupia.. aż mi się już tam wchodzić nie chce.. powinna być max do 8 rano, albo startować z początkową wsią 26 i ochroną max 3h a nie że to co było że wieś 500pkt i ochrona 5h.. masakra potem każdy miał zagrode woja i jak tu grać, minuta po ochronie grube od 3 osób:)
 

DeletedUser

Guest
siema nedzarze musze was zmartwic nie bylo mnie ani dzis ani wczoraj ani na plemionach ani w domu niestety dostalem bilecik na pol roku wiec czas sie pozegnac 17 maj do widzenia ,haslo maja zaufani jak chca to neich graja mi to juz delikatnie powiewa nara male piony

szykowalem sie do 73 swiata a tu niemila wiadomosc mysle ze kmicic za pol roku bedziesz gotowy na pojedynek cwicz cwicz moze kiedys dasz rade podbic mnie na paczki
 
Do góry