Zastępstwo - opcje dostępu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser172889
  • Data rozpoczęcia

jesteś

  • za

    Głosy: 6 54,5%
  • przeciw

    Głosy: 3 27,3%
  • obojętne

    Głosy: 2 18,2%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser172889

Guest
Dawno dawno temu dałem kiedyś jednej z niewiast plemiennych zastępstwo a ona wydał moje darmowe opcje premium w tym czasie (chciałem je wydać w przyszłości gdy będę miał więcej miast - niby pare dni, ale zawsze to coś). Przy dawaniu zastępstwa istnieje więc obawa, że zastępca zrobi coś wbrew naszej woli.

Proponuję więc, by przy dawaniu zastępstwa pojawiła się możliwość zaznaczenia co wolno lub czego nie wolno zastępcy, np.: czytanie wiadomości prywatnych, atakowanie żywych graczy, handel flagami (słyszałem że zastępcy to mogą robić), kasacja raportów i wiadomości prywatnych (gracz może nam napaskudzić i nawet tego nie zauważymy), aktywowanie opcji premium, itd itp. Można też dodać bardziej skomplikowane opcje, jak np. wybór budynków, które mogą być rozbudowane.
 

DeletedUser172889

Guest
oj :p wiadomo o co mi chodzi... o atakowanie miast należących do jakichś graczy (miast aktywnych a nie baraków)
 

DeletedUser144151

Guest
za każdym razem gdy kolejny gracz zakłada taki temat jestem przeciw,powód podawałem w bliźniaczych tematach nie będę powielał
 
Status
Zamknięty.
Do góry