Szlachta za premium,obnizenie kosztu monet za premium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser175832
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby takie ulepszenie zostało wprowadzone dla graczy z KP?

  • tak

    Głosy: 4 10,5%
  • nie

    Głosy: 34 89,5%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser175832

Guest
Szlachta za premium,obnizenie kosztu monet za premium (swiat63)

Witam wszystkich :)
mam takie małe zapytanie czy nie dało by się zrobić coś takiego ze za premium można było kupić szlachtę np: 10pp 1 szlachcic :) albo jakiś pakiet np:100pp = 20 szlachciców
albo coś takiego ze np 200pp na 30dni obniżenie kosztu monet o 50% lub więcej 70%
smileipb.png

ale to już wszystko do uzgodnienia przez support lub ankietę:)
już i tak za premium można prawie wszystko to dlaczego by coś takiego nie zrobić ?
myślę ze gracze byli by bardzo zadowoleni nie wszyscy bo nie każdy gra z premium , ale to nie znaczy ze gracz który używa premium nie może mieć łatwiej:) każdy może kupić premium i ułatwiać se grę:)


1. szlachta za premium.
szlachcic za premium nie miał by nic wspólnego z wybijaniem monet i kosztem szlachcica, była by to dodatkowa opcja dla aktywnych graczy narzekających na brak szlachty ,grających z premium.
-szlachcic byłby wymieniany za premium w pałacu.
-czas wyprodukowania szlachcica (natychmiastowy).
-produkcja w dowolnej wiosce (koszta 0 )

2.obnizenie kosztu monet za premium.
obnizenie kosztu monet za premium działało by na takich samych zasadach jak Konto Premium,Menedżer Konta czy Asystent Farmera.
-np 200pp na 30dni obniżenie kosztu monet o 50%.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser105370

Guest
No to się uśmiałem ;) Pomysł moim zdaniem beznadziejny ponieważ:
- nie każdy ma na tyle kasy żeby wywalać na gry
- pomysł zupełnie niedopracowany zostaje dużo kwesti do dopracowania m.in. cena grubego wraz ze wzrostem ilości monet do wybicia (jeśli monety miałyby być wybijane wcześniej i mielibyśmy zaoszczędzić koszty samego szlachcica to nikt z tego korzystać nie będzie).
- obniżenie kosztów monet nie jest już tak galaktycznym pomysłem ale również bym go odrzucił.

A więc jestem na nie. Rozumiem że poziom podstawówki bo też przez to przechodziłem i zaliczyłem jeszcze gorszy pomysł niż ty ;)
Dodam od siebie jeszcze jedno. Adminom opłaci się tylko pozornie bo im więcej kasy potrzeba do gry na równym poziomie tym bardziej popularność gry maleje :)
 

DeletedUser135245

Guest
Ja bym wprowadził jeszcze możliwość kupna wiosek wroga niezależnie od tego czy mu się to podoba czy nie , powiedzmy za sumę:
1k pp = 1 wioska, z kolei szaraki za 200 pp
 

DeletedUser144151

Guest
To jest gra, nie sklep.

coraz bardziej przypomina sklep,do puki było tylko kp dało się pograć w miarę wyrównanej grze ,teraz za kasę można skrócić czas budowy ,zwiększyć przyrost surki,oraz kupując flagi zmniejszyć koszt monet
 

DeletedUser160591

Guest
Obawiam się, że prędzej czy później podobnych rzeczy doczekamy, ale tego jeszcze brakuje żeby to gracze do tego zachęcali...
 

DeletedUser159480

Guest
Poroniony pomysł, a na dodatek brakuje ankiety. Jak chcesz się kolego bawić w kupowanie wszelkich możliwych ulepszeń to zapraszam na istniejące już światy z takimi 'bajerami'.. zastanów się, co zaproponowałeś jeszcze raz.
 

DeletedUser

Guest
dla mnie nie. To tylko jeszcze bardziej przyśpieszy tych co mogą sobie pozwolić na KP.
 

DeletedUser169681

Guest
nie,to najgłupsza propozycja jaką widziałe to jest oferowanie by gracze z kasa w miesiąc zrobili to co doświadcznie gracze bez kasy w pół roku głupota
 

DeletedUser

Guest
Ej a może zrobimy tak że będziemy kupować wioski za punkty premium ? , 1 wioska - 10 pp:D:D
Pomysł totalnie beznadziejny !!
 

DeletedUser165130

Guest
Brawo. Musiales sie wysilic zeby takie cos napisac.
Szlag trafia czlowieka juz teraz, jak niektorzy w ciagu minuty stawiaja mury na 20 od zera. Na nie.
 

Deleted User - 2002360

Guest
bez sensu, w połączeniu z obecnymi funkcjami premium, bez wydawania kasy nie dałoby się grać :/
 

DeletedUser

Guest
I po co takie głupie tematy odświeżać. Od razu powinny być zamykane.
 

DeletedUser

Guest
sama już sobie gry bez kp nie wyobrażam, ale pomysł jest conajmniej poroniony :/
normalny gracz może zapomnieć o tym że pogra bo dzieciaki z kilkusetzłotymi kieszonkowego zawojowałby gre i cały urok gry by padł :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry