rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser146505

Guest
słuchaj jak chcesz tak bardzo pokazać że jesteś pro ze stepem i kimś jeszcze z repki to dawaj
ja z loserem i kogoś jeszcze ogarniemy i walczymy 3vs3 na rundzie od 26 pkt
 

DeletedUser159420

Guest
słuchaj jak chcesz tak bardzo pokazać że jesteś pro ze stepem i kimś jeszcze z repki to dawaj
ja z loserem i kogoś jeszcze ogarniemy i walczymy 3vs3 na rundzie od 26 pkt

Co do mojej wczesniejszczej wypowiedzi to dotyczy ona graczy dobrych czyli pedro costy nie
 

DeletedUser169458

Guest
a Ty tam najlepszy graczu z repki się nie odzywaj . po za tym, że mam więcej wygranych rund od Ciebie mistrzu ;) właśnie przez takich śmiesznych graczy śmiejemy się z repki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Ja jeszcze w meczu nie grałem :) I to na pewno, bo macie graczy typu stepchild, damianus, wioska barbarzyńska, czy keymil. którzy na sp są najlepsi ;) a my mamy tylko villa, który ewidetnie jest najlepszym graczem na sp ;d więc żadne zaskoczenie, że z nami wygracie ;)
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
20
a Ty tam najlepszy graczu z repki się nie odzywaj . po za tym, że mam więcej wygranych rund od Ciebie mistrzu ;) właśnie przez takich śmiesznych graczy śmiejemy się z repki ;)

może i masz więcej topek ale ja mam dostęp do forum repki, bo to gra zespołowa.
jezeli chcesz mi udowodnić to że jetes lepszy, zapraszam na 1v1 o pp. na zwykłej rundzie mi jeszcze nigdy tego nie udowodniłes.
pozatym dzisiaj pokazałes jaki progejmer jestes

ja się z tobą kłócić nie zamierzam, bo jak widzę nie dokońca wiesz o co w tej grze chodzi.
i pozrow tych swoich kolegów, którzy się ze mnie śmieją, a jednocześnie liżą mi tyłek...

"sieka, co powiiesz na wspólprace?"
hahhaa
 

DeletedUser172015

Guest
może i masz więcej topek ale ja mam dostęp do forum repki, bo to gra zespołowa.
jezeli chcesz mi udowodnić to że jetes lepszy, zapraszam na 1v1 o pp. na zwykłej rundzie mi jeszcze nigdy tego nie udowodniłes.


ja się z tobą kłócić nie zamierzam, bo jak widzę nie dokońca wiesz o co w tej grze chodzi.
i pozrow tych swoich kolegów, którzy się ze mnie śmieją, a jednocześnie liżą mi tyłek...

"sieka, co powiiesz na wspólprace?"
hahhaa

stawiam na damianka. ale koma ze mna nie chial nawet:p
 

DeletedUser159420

Guest
i pozrow tych swoich kolegów, którzy się ze mnie śmieją, a jednocześnie liżą mi tyłek...

"sieka, co powiiesz na wspólprace?"
hahhaa

stepchlid mnie nie lubi itd. a też pare razy pisał o sojusz i po prostu odmawiałem, czy to jest lizanie tyłka?
 

DeletedUser162819

Guest
stepchlid mnie nie lubi itd. a też pare razy pisał o sojusz i po prostu odmawiałem, czy to jest lizanie tyłka?

Możesz jakieś przykłady podać?:) Raz rozmawialiśmy miło ze sobą,gdy zumir i proud byli koło siebie i grali razem.
I wtedy ładnie ich ogarnąłeś.
 

DeletedUser169406

Guest
Ja jeszcze w meczu nie grałem :) I to na pewno, bo macie graczy typu stepchild, damianus, wioska barbarzyńska, czy keymil. którzy na sp są najlepsi ;) a my mamy tylko villa, który ewidetnie jest najlepszym graczem na sp ;d więc żadne zaskoczenie, że z nami wygracie ;)

Nawet jak przegramy to co gralismy z koksami:p to zaszczyt:p
 

DeletedUser159420

Guest
Możesz jakieś przykłady podać?:) Raz rozmawialiśmy miło ze sobą,gdy zumir i proud byli koło siebie i grali razem.
I wtedy ładnie ich ogarnąłeś.

pisałeś dwa lub trzy razy o sojusz tak po prostu, pw - sojusz?
bez spiny tylko daje przykłady dla stx który nazywa to lizaniem
 

DeletedUser162819

Guest
Skoro tak mówisz,to pewnie tak było :)
Skoro lizanie,to ja co runde jestem cały mokry :D
 

DeletedUser169458

Guest
stx, gdbym miał pp, to bym zagrał, ale niestety nie mam. ;/
a Ty mówisz,że dziś pokazałem klasę? hahaha, wbiłem tylko na runde, i wkazdej wiosce piki do kolekcji dodałem, i to wszystko co zrobilem. dla zabawy polaka klinowałem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry