Wersja 8.11 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser153359

Guest
Zapowiada sie ciekawie :) Calkiem dobry pomysł z przeprowadzeniem czegos na wzor "zimowej offensywy" w wersji letniej trzeba czekac i patrzec jak to bedzie wygladac teraz :)
 

DeletedUser

Guest
Zgaduje że wiosenne potyczki będą związane z Wielkanocą . ;)
 

DeletedUser171620

Guest
Jestem ciekaw kto (lub co) teraz będzie po wikingach :confused:$

Jakoś ta aktualizacja dużo nie daje, lecz dobrze że coś się dzieje. :D
 

DeletedUser144151

Guest
rok temu mieliśmy najazd kurczaków,patrząc przez okno w tym roku bardziej pasuje zając bielak
 

DeletedUser155947

Guest
Wydaje mi się, że będą jaja... w tych wioskach :)

Bardzo fajnie, że znowu do tego wracamy :)
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że zamiast jakiś bonusów trzymających dzieciaki przy grze na okres świąt, nie dacie jak to byłem zwyczajem jeszcze kilka lat temu, przerwy w atakach. No ale świat idzie "do przodu" i kto szanuje ten okres już :)
 

DeletedUser159480

Guest
Kolejne aktualizacja mało co wnosząca do gry.. ciekawi mnie tylko co kryje się pod tym zdaniem:

Można zarejestrować wiele urządzeń do otrzymywania powiadomień ("push notifications").
 

DeletedUser110177

Guest
co z tego jak na starych swiatach tego nie będzie i dalej jest nudna rozgrywka , bo nie ma czym przejmować , ciągle po 20 wiosek co jest kropla w morzu potrzeb aby szybciej swiat skończyć
 

DeletedUser174558

Guest
Również uważam, że przydałaby się blokada ataków na Święta Wielkanocne.
Aktualizacja jak najbardziej na plus, przede wszystkim umilenie życia graczom urządzeniach na mobilnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Szkoda, że zamiast jakiś bonusów trzymających dzieciaki przy grze na okres świąt, nie dacie jak to byłem zwyczajem jeszcze kilka lat temu, przerwy w atakach.

Sprostowanie: w okresie wielkanocnym NIGDY nie było przerwy w atakach, więc tym bardziej trudno mówić tu o "zwyczaju" przerwy. :)
 

DeletedUser

Guest
Kmic - wiem, że boisz się przyznać - zajączek przyniesie każdemu po kilka wiosek:)
 

DeletedUser

Guest
Sprostowanie: w okresie wielkanocnym NIGDY nie było przerwy w atakach, więc tym bardziej trudno mówić tu o "zwyczaju" przerwy. :)

W sumie to możliwe... wiem, że była na pewno na Boże Narodzenie kiedyś (na pewno jeszcze wtedy, gdy wychodził s40, ale nie pamiętam ile to było lat temu), ale od jakiegoś czasu zaniechano tego. Dla kogoś niewierzącego jedne święta wiele od drugich się nie różnią, więc pozwoliłem sobie na uogólnienie. :)
 

DeletedUser159480

Guest
co z tego jak na starych swiatach tego nie będzie i dalej jest nudna rozgrywka , bo nie ma czym przejmować , ciągle po 20 wiosek co jest kropla w morzu potrzeb aby szybciej swiat skończyć

Od tego jest obniżanie ceny monet.. chociaż wiem z doświadczenia, że to i tak podnosi atrakcyjności rozgrywki, choć częściowo na pewno zwiększa jej prędkość.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawie, ciekawie ale tylko ten event, mam nadzieje że na 71 pojawi się.
Co do innych zmian to cieszy mnie publikowanie raportów na fonie oprócz tego nic ciekawego.
Jednak na + ta aktualizacja.
 

DeletedUser132895

Guest
Gdy świat zostanie zakończony zgodnie ze scenariuszem "Odkryć cywilizacji", to niemożliwe będzie opuszczenie obecnego plemienia.
Jak to mam rozumieć?
Opuszczanie plemienia nie będzie możliwe gdy pojawią się odkrycia czy jak już jakieś plemię uzbiera wszystkie odkrycia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry