symulator

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser144151
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za dodaniem tej funkcji w symulatorze

  • tak

    Głosy: 132 95,7%
  • nie

    Głosy: 6 4,3%

  • W sumie głosujących
    138
Status
Zamknięty.

DeletedUser160591

Guest
Czepiasz się;)

Nie słyszałeś jeszcze, że "Team ma też inne zadania, życie prywatne, nikt nie siedzi 24h na dobę przed komputerem itd.".

A na poważnie temat powstał ponad 6 miesięcy temu i jest to żałosne, że nikt z administracji się nim nie zainteresował(podobnie jak wieloma innymi pomysłami). Czy naprawdę nikt z kilkunastu(czy ilu was tam jest) modów/adminów nie znalazł choćby 10 minut żeby przeanalizować propozycje, napisać krótki komentarz typu:
- niemożliwe do realizacji, zamykam temat.
- prześlemy pomysł dalej i postaramy się o wprowadzenie go.

Potem się dziwicie, że mamy do was "nieuzasadnione pretensje" o złe zarządzanie grą, ignorowanie graczy; ale nikt nie zastanowi się nad tym że może rzeczywiście mało czasu poświęcam plemionom lub jestem za mało efektywny.

Zdaję sobie sprawę ile się w tych działach przewija różnych propozycji, ale może warto by było jednak dokonać w tym celu małej przeróbki forum, może więcej kategorii niż dwie(forum i gra) np. Regulamin, Płatne rozszerzenia gry, Rozgrywka, Forum plemienne itp. Na pewno ułatwi to przegląd tematów. Dobrym pomysłem wydaje mi się byłoby też gdyby propozycje graczy które zostaną słabo ocenione przez innych graczy, były by usuwane lub trafiały by do jakiegoś archiwum, zawsze kilka mniej do przeglądnięcia.
Zostawiam do refleksji...
 

DeletedUser165979

Guest
Czepiam się i mam rację!

Byłem członkiem innych gier przeglądarkowych i wiem jak to życie wygląda, więc dlatego wymagam.

Alunder ja w wielu kwestiach podzielam Twoje zdanie, ale co zrobimy jak Zespół ma gdzie dział? My chcemy lepiej, a ma się Nas jak plebs.

Refleksje już padły bez odpowiedzi:

Multi-Cytat w grze
 

DeletedUser160591

Guest
Czepiam się i mam rację!

Byłem członkiem innych gier przeglądarkowych i wiem jak to życie wygląda, więc dlatego wymagam.

Alunder ja w wielu kwestiach podzielam Twoje zdanie, ale co zrobimy jak Zespół ma gdzie dział? My chcemy lepiej, a ma się Nas jak plebs.

Refleksje już padły bez odpowiedzi:

Multi-Cytat w grze

To jest dobre pytanie co zrobimy. Powinniśmy przede wszystkim uświadamiać graczy, że mają swoje prawa. Administracja jest tu nie tylko, żeby rządzić, jej obowiązkiem jest też praca nad rozwojem zarówno gry jak i forum. Niestety support potrafi tylko wprowadzać w życie to co im narzucą z góry, a sami nie chcą nic zmieniać.

My jako gracze mamy jednak duży wpływ na przyszłość gry, w końcu to my płacimy za PP...
 

DeletedUser165979

Guest
Wiele jest pomysłów i jakoś w innych krajach idzie, a u Nas nie?

Np.
Post z tematu "drobna zmiana".

Jak widać Nasi południowi sąsiedzi potrafią popchnąć forum do przodu i przyciągać funkcjonalnością nowych graczy/userów. Jeśli ta gra ma zarabiać dla Niemców to potrzeba zmian, a nie okopywanie się w ostatnim bastionie przed pomysłami. Natomiast brak zmian spowoduje, że coraz więcej graczy będzie odchodzić. A co za tym idzie gra w końcu przestanie istnieć.
 

DeletedUser160591

Guest
Stary temat:D

5 miesięcy temu narzekaliśmy, że admini nie raczyli skomentować tego pomysłu. Do dnia dzisiejszego nic się w tej kwestii nie zmieniło... żałosne.
 

DeletedUser54804

Guest
Jestem za, niedawno potrzebowałam wlasnie czegos takiego, a klikac 1000 razy w symulatorze mi sie nie chcialo :)
Administracja zamiast wprowadzac nic nie wnoszace poprawki do gry, typu mapa na caly ekran (ktora i tak po kliknieciu w nia wraca do normalnych rozmiarow, czyli opcja jest bezuzyteczna), powinni poczytac czasem propozycje graczy, bo to nikt inny wlasnie oni, wiedza jakie dodatki sa potrzebne czy tez co nalezy poprawic.
 

DeletedUser144151

Guest
mam nadzieje że IG zamiast upiększać grę znów powróci na drogę zmian ułatwiających nam grę
 

DeletedUser169297

Guest
mi ten pomysł też sie bardzo podoba, nieraz by mi sie to przydało
 

DeletedUser160591

Guest
Gdzie jest administracja? Co zrobiliście, aby wprowadzić tą propozycję do gry?
 

DeletedUser173864

Guest
super pomysł.Ja często symulatora uzywam i to jest troche drażniące,jak musisz minimum trafiac
 

DeletedUser144151

Guest
niestety bez dodatkowych zysków pewnie tego nie wprowadzą,może zamiast do kp dodać do MK aby zachęcić do używania tego mało popularnego dodatku
 

DeletedUser144151

Guest
na kolejnym świecie wkraczam w taki etap że tak ulepszony symulator ułatwiłby życie
 

DeletedUser170633

Guest
Też jestem na TAK :>
W jakimś stopniu by to ułatwiło i urozmaiciło naszą grę.
 

DeletedUser144151

Guest
widzę że opcja została dodana,Dziękuje za to ułatwienie
 
Status
Zamknięty.
Do góry