Świat bez zastępstw/ograniczone zastępstwa

Za którą opcją jesteś?

  • Wyłączenie zastępstw przez pierwsze 3/6 miesięcy gry

    Głosy: 5 19,2%
  • Mocne ograniczenie zastępstw przez cały okres gry

    Głosy: 2 7,7%
  • Mocne ograniczenie zastępstw przez pierwsze 3/6 miesięcy gry

    Głosy: 5 19,2%
  • Umiem grać tylko gdy mam darmówki :<

    Głosy: 14 53,8%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Witam. Propozycja jest barzo prosta, przy okazji odpalania kolejnego świata bez farmienia, bez wolnego przesyłu surowców i z pomocą tylko w obrębie plemienia miałbym taką propozycję aby wyłączyć totalnie zastępstwa przez pierwsze 3 miesiące/pół roku lub ewentualnie aby były one ograniczone na zasadzie raz/dwa razy w tygodniu. Po tych 3 miesiach/pół roku możnaby je normalnie uruchomić z racji graczy którzy by kończyli totalnie grę. Na takich światach "cwaniaki" sobie po prostu piszą do ludzi z którymi grali aby sobie weszli na świat, pograli do 5 dnia i dali zasta i mają darmowe wioski, PRAKTYCZNIE LEGALNYMI MULTIKONTAMI można to nazwać, podobnie jak piszą sobie do graczy wokół siebie i ślą do nich spam że jeśli kończą grę to niech dadzą zasta itp itd ponowne = legalne multikonto wg mnie to jest i jest to mega niesprawiedliwe w stosunku do innych graczy, więc propozycja jest bardzo prosta MOCNO OGRANICZYĆ lub TOTALNIE wyłączyć zastępstwa przez pierwsze 3/6 miesięcy gry aby każdy miał równe szanse na grę na światach bez farmienia, pozdrawiam.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z osób które nie mogą po prostu grać z różnych powodów przez jakiś czas typu tydzien-dwa więc przydałoby się coś wymyśleć, tj jakieś np 7 dni otrzmyujemy w miesiącu na danie zastępstwa i każde danie zastępstwa na 5 minut i przerwanie go by odejmowało jeden dzień tak aby za łatwo nie było.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser169900

Guest
To jest niewykonalne... i tak tego nie obejdziesz bo wystarczy zrobić dzielenie łącza z tym kontem i po sprawie ;/
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
? Przecież dzielenia kąt wykrywają/banują jak ktoś sobie tak przejmuje więc nie wiem po co to piszesz ;p
 

DeletedUser169900

Guest
? Przecież dzielenia kąt wykrywają/banują jak ktoś sobie tak przejmuje więc nie wiem po co to piszesz ;p

Ja tam nie wiem, ale możesz mieć pośrednika w plemieniu który ma dzielenie łącza i przez niego wszystko przejmujesz.. ;)

Ja bym proponował wprowadzenie mechanizmu do wykrywania takich przekrętów z tymi zastępstwami ;)
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
No wiadomo, to tylko ogólny zarys, albo w jakiś sposób ograniczyć albo wprowadzić jakieś mechanizmy które zapobiegną czemuś takiemu bo aktualnie zastępstwa straciły swój główny sens przynajmniej na światach bez farmienia i są one stosowane jako sposób do obchodzenia regulaminu i robienie legalnych multikont.

I tak wszystko zależy od administracji czy poślą pomysł do inno i od inno czy go wprowadzą w jakikolwiek sposób.
 

DeletedUser165130

Guest
Pojdzmy dalej, ograniczmy dostep do domeny plemiona.pl...

Szlag mnie trafia co sie z tymi plemionami stalo. Ograniczenie ze nie mozna slac poza plemie wsparcia juz jest ominiete - i support pisze ze "nie jest to niezgodne z regulaminem gry".

Pozostaje tylko dziekowac tym pseudo prosom co uczciwie grac nie umieli. Jedyne ograniczenie ktore popieram to limit farmienia...
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
To popieraj, na takim świecie gdzie jest brak farmienia, brak wolnego przesyłu surowców i brak wsparcia poza plemię powinno też coś zrobić się z zastępstwami według mnie.
 

DeletedUser144151

Guest
co jest nie zakzane jest legalne.Wykorzystywanie wszystkich możliwych legalnych soposobów na powiekszanie swojego konta nie można nazwać przekrętem.Nikt nikomu nie zabroni korzystać z zaplecza znajomych

próbując utrudnić ten proceder ukaralibyście zwykłych graczy którzy na starcie często siedzą na zmianę pilnując swoich kont(jeden nocka drugi dzień) ,nie każdy ma dostęp do internetu 24h/dobę


ps. co to za ankieta?Nie lubięrozbieraćswoich graczy bo muszę marnowaćna to grubych,co nie oznacza że mam poprzeć ten durny pomysł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
No tak po siedzenie w nocy na swiecie bez farmienia jest tak bardzo ważne. Głupie argumenty jak dla mnie mirinda, i powinno się to ogarnąć bo obchodzi to regulamin najzwyczajniej w świecie i tyle. Albo zezwolić na multikonta dla wszystkich o.
 

DeletedUser144151

Guest
na świecie bez farmienia nikt cięnie zaatakuje w nocy? tak że ataki wchodzą zaraz po bonusie? na świecie bez farmienia nikt nie atakuje w weekend? wtedy kiedyniektórzy jeżdżą do rodziny,w góry itp.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
To jest tylko i wyłącznie propozycja, równie dobrze można wymyślić jakieś mechanizmy przeciwko takim przekrętom jak wykorzysytwanie zastępstw do legalnych multikont jak ktoś zaproponował wyżej.
 

DeletedUser161082

Guest
Zastępstwa moim zdaniem są bardzo potrzebne. Bo nie zawsze są one używane do rozwijania darmowek ale czasem są potrzebne dla ludzi którzy nie mają czasu na grę. Więc moim zdaniem ograniczenie zastów jest bezsensowne...
 

DeletedUser173864

Guest
Takiego czegoś zrobić się nie da:DZastęspstwa do jest jedno z najlepszych rzeczy w tej grze.To,ze ktoś bierze sobie zasta,a potem prz\ejmuje to już jego sprawa.Przejmie jedną drugą,ale nie ma przecież dużo tych kont,bo by nie ogarnal.
 

DeletedUser162365

Guest
Szczerze.. Wyłączmy wogóle zastępstwa i będzie najlepiej..

Pomysł bezsensu
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Dalsze urozmaicenia w tej kwestii nie mają sensu. Odradzam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry