Flagi premium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser86904
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser86904

Guest
Witam. Wydaje mi się, że otrzymanie 3 losowych flag za 100 pp to trochę za mało :( Jest to koszt (około) 13 zł. 13 zł - 3 losowe flagi? Często takie których właśnie nie potrzebujemy. Moja propozycja jest taka:

15 pp - 1 flaga pierwszego poziomu. Do wybrania jaka. Najlepiej tak by po kliknięciu na flagę której nie mamy pojawiało się okienko: ,,kup tę flagę za ... punktów premium"

Cennik:

1 poziom flagi: 15pp
2 poziom flagi: 40pp
3 poziom flagi: 120pp
4 poziom flagi: 300pp
5 poziom flagi: 600pp
6 poziom flagi: 1200pp

Co wy na to?
 

DeletedUser144151

Guest
podniósłbym tylko ceny dwukrotnie żeby IG miała większy przychód a co za tym idzie gra rozwijałaby się bardziej dynamicznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144151

Guest
skoro stać go na flagi to czemu nie sprawdzić zasobności jego portfela
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160591

Guest
Kupowanie flag i te wszystkie bonusy za kasę to jak dla mnie żenada. Ale skoro są noobki, które chcą za to płacić...
 

DeletedUser86904

Guest
Nie trzeba płacić, można te punkty zarobić. I to bardzo dużo jak się wie jak i co robić. Dlaczego 6 poziom 1200? Każda flaga następnego poziomu to 3 razy (3 flagi = 1 wyżej) droższa cena (+ w moim cenniku lekka zniżka). Oczywiście ten cennik to tylko mój wymysł, administracja pewnie gdyby ten pomysł wdrożyła pewnie dala by inne ceny ;)
 

DeletedUser160716

Guest
Na Nie, ponieważ jest to niepotrzebne i i tak już jest wystarczająco dużo żeczy za pp.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Witam. Wydaje mi się, że otrzymanie 3 losowych flag za 100 pp to trochę za mało :( Jest to koszt (około) 13 zł. 13 zł - 3 losowe flagi? Często takie których właśnie nie potrzebujemy. Moja propozycja jest taka:

15 pp - 1 flaga pierwszego poziomu. Do wybrania jaka. Najlepiej tak by po kliknięciu na flagę której nie mamy pojawiało się okienko: ,,kup tę flagę za ... punktów premium"

Cennik:

1 poziom flagi: 15pp
2 poziom flagi: 40pp
3 poziom flagi: 120pp
4 poziom flagi: 300pp
5 poziom flagi: 600pp
6 poziom flagi: 1200pp

Co wy na to?

kategorycznie nie:) bez przesady
 
Status
Zamknięty.
Do góry