Blokada PW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser167856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser167856

Guest
Witam, wychodze z propozycją dodania pewnej opcji. O co chodzi? Przekazujemy zasta np. do obrony konta a mamy cenne wiadomości w skrzynce których jednak nie chcemy usuwać (ani też nie chcemy by ktoś je przeczytał). No i tu znajduje zastosowanie mój pomysł - zaznaczamy opcje "hasło dla wiadomości" i od teraz aby zastępca mógł zajrzeć w wiadomości musi wprowadzić hasło do konta ;) Oczywiście działa to tylko jeśli gracz tego chce, jeśli nie to zwyczajnie nie zaznacza takiej opcji. Co Wy na to ?
 

DeletedUser137131

Guest
Dodaj ankietę, na nie.
Jak wiesz roi się od kretów i administracja tylko takim sposobem często może krecika wyłapać.
 

DeletedUser

Guest
Również na nie, chociażby z tego powodu jak kolega wyżej wymienił. Sam tak 3 kretów wyłapałem.
 

DeletedUser165130

Guest
Ja też na nie. Ja jak jestem na zaście u kogoś znajomego - to nie czytam wiadomości, chyba że temat wiadomości to "pomoc".
No i to sposób na wykrywanie kretów... choć niektórzy są tacy głupi że nie usuwają wiadomości.
 

DeletedUser144151

Guest
oczywiście na nie,nie ufasz mi nie daj mi zastępstwa,nie graj ze mną w plemieniu.Czy ja czytam czyjeś PW ?Oczywiście zawsze jak mam zastępstwo odczytuje wiadomości,PW to najszybszy sposób uzyskania defa od sąsiada.Jeżeli wszedłbym na konto atakowane,bądź w sąsiedztwie ktoś byłby atakowany i nie miałbym możliwości odczytania PW to konto poszło by pod rozbiórkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry