Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Akurat na 71 dali te grosze ustawienia nie które a nie które lepsze -.- np. wsparcie do wszystkich jest na 70 zamiast na 71 to samo farmienie :D i tak z 3-4 ustawienia by zamienili to byłoby idealnie
 

DeletedUser150331

Guest
Będe nie miły nie grałem bo zajmowałem się życiem prywatnym patrze na fejsie a tu 70/71 szkoda że takie badziewne ustawienia myśle grać 70 patrze funkcja premium ,bogacze bede koxic myśle 71 brak farmienia? ms? ehh chyba poczekam na 72/73 lub zagram 4 fun na 70 i 71 :)
 

DeletedUser155947

Guest
A Ty, nitruś, zagrasz? :)

@cojazrobiłemżetujestem?
Nieograniczone farmienie wyrównuje szanse bogatych, nic nie potrafiących dzieciaków i farmerów.
 

DeletedUser150331

Guest
A Ty, nitruś, zagrasz? :)

@cojazrobiłemżetujestem?
Nieograniczone farmienie wyrównuje szanse bogatych, nic nie potrafiących dzieciaków i farmerów.

Ady wiem ale nie mówie że 71 badziewny lecz że 70 mi nie przypada ze względu na funkcje premium a 71 po prostu nie mam czasu na klikanie eko i wolałbym pofarmić niż bezczynnie siedzieć .Do tego brak ms synchro w 1 sekundzie i lecisz ze świata 20-30 dni w plecy :)
 

DeletedUser

Guest
te funkcje dużo nie dają tak naprawde :)
tylko na początku można za pomocą nich sobie ułatwić zadanie , ale po paru tygodniach już są bezużyteczne i Ci prawdziwi gracze zaczną się pojawiać w topce
 

DeletedUser150331

Guest
te funkcje dużo nie dają tak naprawde :)
tylko na początku można za pomocą nich sobie ułatwić zadanie , ale po paru tygodniach już są bezużyteczne i Ci prawdziwi gracze zaczną się pojawiać w topce

Wiesz nigdy nie grałem z tą funkcją więc moje słowa są tylko moimi domysłami :) Myśle że wystartuje na 71 gdyż mam ekipe i może coś z tego wyjść :)
 

DeletedUser140914

Guest
drugi świat fajny, gdyby nie to że czasu brak to może bym jakieś plemię założył
 

DeletedUser91832

Guest
Mogliby chociaż raz wypuścić obydwa światy bez nowych funkcji premium. Wtedy taka konfiguracja światów sprawiłaby, że każdy ma to co lubi.
 

DeletedUser149672

Guest
Będe nie miły nie grałem bo zajmowałem się życiem prywatnym patrze na fejsie a tu 70/71 szkoda że takie badziewne ustawienia myśle grać 70 patrze funkcja premium ,bogacze bede koxic myśle 71 brak farmienia? ms? ehh chyba poczekam na 72/73 lub zagram 4 fun na 70 i 71 :)

farmingiem to nadgonisz
 

DeletedUser163762

Guest
Z tego co wiem, to ekip większość od bezfarmienia albo poszła na 60/65/67 mam na myśli te z 59, więc nie będzie poziomu jaki zwykle na takim świecie był mam na mysli głównie Oj... Kropki =NY= Muszka Sabat, gracze pewnie będą niezrzeszeni. Kilka ofert już miałem, ale nic ciekawego, więc ja wielki hejter bez umiejętności wystartuje prawdopodobnie sobie gdzieś samemu w pierwszy dzień. Mało czasu, ale postaram się napsuć krwi ekipie z TOP3 z okolicy :) Powodzenia wszystkim co zostaną na dłużej.
 

DeletedUser161505

Guest
No administracja zaczynam was lubić. Mój koksiarski świat rusza. Szykujcie się publiczności polak wraca na rejony !! ;pp
 

DeletedUser

Guest
Czy jest szansa, że specyfikacje obydwu światów zostaną zmienione, czy to jest ostateczna "oferta" światów na przyszłą środę?

Szczerze mówiąc, to te flagi na s70 dają mi z liścia w twarz. Na resztę nie narzekam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry