Filtrowanie raportów wg. opisu

  • Rozpoczynający wątek Pawel Rakieta
  • Data rozpoczęcia

chciałbyś takie coś?

  • Tak

    Głosy: 3 75,0%
  • Nie

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A więc pomysł miałem już dość dawno , ale jakoś o nim zapomniałem , dopiero ostatnio mi się o nim znowu przypomniało.
Podczas gdy jest na nas zbiorowa akcja , po 300-400 i więcej krzyżyków to poten ciężko się czegoś dowiedzieć po raportach , bo nie da się połapać w nich , poprostu za dużo ich jest i wszystkie w podobnym czasie.
Szło by (przynajmniej myśle , że się da) wprowadzić coś w stylu filtra w zakładce "Raporty". Obok standardowych zakładek jak "Atak/Obrona/Wsparcie/Handel itp" moglibyśmy zrobić własne zakładki ( np. "taran" , "fejk" , "grubas").
WSZYSTKIE ataki , które opisaliśmy taką nazwą , będą przekazywane do tych zakładek (opis ataku "grubas ---> rapek znajdzie się w zakładce "grubas" itp). Opisy ataków muszą być identyczne do nazw zakładek oczywiście.
Znacznie ułatwiło by to przeglądanie rapków , bo nie musim już szukać spośród 400 rapków te z grubasami , tylko mamy je wszystkie w zakładce.
 

DeletedUser165130

Guest
Ale przecież można zrobić katalog i tam przerzucać rapki według nazwy.
 

DeletedUser144151

Guest
masz taki filtr Filtruj według nazwy raportu tam wpisując taran bądź gruby pozostawiasz sobie raporty tylko z takim opisem(wyjątek jeżeli nazwy wiosek będą takie same jak opisy ataków),robisz sobie katalogi i przerzucasz to zajmuje mało czasu.
 

DeletedUser166288

Guest
troche podbije. Mnie męczy, że np nie mogę znaleźć raportów na jedną konkretną wioskę -

załóżmy, że mam wszystkie wioski nazwane "xxxx", zaś gracz ma wioski "yyyy".
chcąc wyfiltrować spośród 50 ataków na 10 wiosek (10 na każdą) jedną konkretną mam problem - nawet wpisując coordy w filtrze nie znajduje tych o które mi chodziło.

Gdyby jakiś skrypcik to ogarnął, albo troszkę zmodyfikować filtr raportów byłbym szczęśliwy. Te skrypty, które ogarniałem moim zdaniem nie działają, albo ja nie umiem ich użyć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry