Grafik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser173149
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser173149

Guest
Witam. Wraz z kolegą jesteśmy profesjonalnymi grafikami. Robimy różne godła/herby dla siebie na profil jak i dla plemienia.

anigif5m.gif
( praca kolegi )

A tu macie przykładową moją pracę na mój profil:

user_image.php


Za pracę oczekujemy 10pp - 30 pp ( zależy od trudności ). Pracę w ciągu 1 h - 3h wykonamy od potwierdzenia zgłoszenia przez nas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ładne prace klama ;) . Estetycznie itp. ;d Tą wizytówke wklej sobie przez
.

Off topic : Wiesz dlaczego uliczne wyścigi padły ? Znam twój nick z tamtąd nawet chyba w jakimś teamie byliśmy ;)
 

DeletedUser173149

Guest
klama1010.jpg
Ostatnia praca. ; ) Nie wiem czemu ale podtło mi się zrobiło. ;/

Nie niestety nie wiem. Logowałem się dosyć często i z dnia na dzień stronki nie było. Pewnie właściciel nie był zadowolony z zarobków i zamknął działalność. Teraz jest dużo podróbek nielegalnych nawet widziałem z takim samym silnikiem gry, wszystko to samo było tylko nie chciało mi się tak od początku grać.
 

DeletedUser173149

Guest
Kilka z fajniejszych czcionek jakich posiadam. ; )

czcionki.jpg
 

DeletedUser173149

Guest
napoliscc.png

Dalej tak sądzisz. Ten opis graficzny na FT ma ponad rok. Jeszcze na starym koncie go robiłem. To były czasy ...

Te prace są przykładowe, robione w 5 min.
 

DeletedUser

Guest
Wy jesteście maksymalnie początkującymi. To tylko 5-10 min roboty i jeszcze coś za to dostajecie ? Widać zleceniodawcy to "idioci" (przepraszam za wyrażenie, ale musiałem). Ja bym tego za darmo nie przyjął. Jeżeli jesteście "profesjonalistami dajcie mi choćby 1 layout, logotyp, lub od razu zakodowaną pracę, bądź już fotomanipulację ze stockami, których użyłeś. Pozdrawiam i mówię wam jeszcze raz, jesteście typowymi amatorami, a prace pokazują mniej niż przeciętny poziom graficzny.
 

DeletedUser

Guest
To jest przykładowa praca osoby, która się nazywa amatorem, a mi się to o wiele bardziej podoba niż te wszystkie Twoje prace razem wzięte. A patrząc na to co Ty robisz to o profesjonalizmie nie ma co mówić, bo to po prostu kłamstwo.

di-BK7G.png
 

DeletedUser173149

Guest
No może przesadziłem z tymi profesjonalnymi ale jesteśmy o poziom wyżej niż amator i początkujący. To co klient sobie zażyczy, zrobimy. Ja ogarniam gimpa i podobne programy w 100% a kolega PS 7 w 90%. ; )
 

DeletedUser162884

Guest
Dno ;) Zwykłe żebranie o PP żeby się nie zapracować. Czcionki, które podałeś są badziewne. Nie zamawiajcie czegoś takiego. Już ładniejsze ktoś za darmo zrobi ;)
 

DeletedUser173149

Guest
Dno ;) Zwykłe żebranie o PP żeby się nie zapracować. Czcionki, które podałeś są badziewne. Nie zamawiajcie czegoś takiego. Już ładniejsze ktoś za darmo zrobi ;)

Twoje wcale nie lepsze. Widać ile się napracowałeś. Praktycznie nic. Znalazłeś jakieś na necie i tylko zniekształciłeś cieniem bądź inną pierdołą a największą polewkę miałem z projektu X. Praca na 2 min. ; )

A po za tym kilkunastu klientów już miałem i nikt nie narzekał. Każdemu się podobało. ; ) No ale szanuje twoje zdanie tak jak każdego innego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162884

Guest
Twoje wcale nie lepsze. Widać ile się napracowałeś. Praktycznie nic. Znalazłeś jakieś na necie i tylko zniekształciłeś cieniem bądź inną pierdołą a największą polewkę miałem z projektu X. Praca na 2 min. ; )

Dokładnie moje prace nie są lepsze, ale nigdzie nie pisze, że robię coś za PP lub jestem profesjonalnym grafikiem.
Zniekształcenie cieniem hmm.. ciekawe :) Jak zaczniesz się zajmować poważnie grafiką to skończysz się tak bronić jakie te twoje prace były dobre.

A po za tym kilkunastu klientów już miałem i nikt nie narzekał. Każdemu się podobało. ; ) No ale szanuje twoje zdanie tak jak każdego innego.

Każdy ma inne wymagania, nie każdy patrzy na detale.
Umieść swoje prace na forum graficznym, zobaczymy po ilu minutach zrozumiesz, że twoje "prace" są na zerowym poziomie. Jak już je zamieścisz daj link na PW ;)
 

DeletedUser173149

Guest
Wiem, że one nie są na jakimś gigantycznym poziomie. To co klient sobie zażyczy zrobię o ile będzie to możliwe w
gimpie. Ogarniam go jak mało kto. 3 miechy już z nim współpracuję. Gdyby innym się nie podobały to w chwili obecnej nie miałbym 230 pp do wykorzystania. ;)
 

DeletedUser

Guest
No jest się czym chwalić, że sprzedałeś to osobą, które najwyraźniej nie widzą za co płacą. Znam wiele grafików na bardzo wysokim poziomie, które nie pobierają opłat za prace, bo uważają się za amatorów, a w Twoim przypadku jest odwrotnie, jesteś na niskim poziomie, a uważasz się za profesjonalistę i pobierasz za to opłaty.
Ps. Profesjonalista nie używa gimpa tylko photoshopa.
 

DeletedUser

Guest
Wybacz za tą wypowiedz ale muszę napisać :)
Jesteście po prostu naciągaczami za kasę i tyle nie masz pojęcia o grafice żadnego zupełnie,jedynie co robisz to teksturka na kryciu przesiewanie i filtr hehe dobre sobie :) ja zaczynałem interesować się grafiką na oczach ludzi tutaj może później już nie błyskałem aktywnością ale przez to że siedzę na forach graficznych i tam się uczy a ty liczysz na kasę :) także się nie obraź ale amator na forum gfx umie 300% więcej od ciebie co ty prezentujesz :)
 
Do góry