rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cisne was co runde zadnej rundy nie wygraliscie kiedy ja gralem wiec mnei na forum nie udolnie osmieszacie no co no takei co urogi bycia najlepszym. W grze sie go zjechac nie da to na forum trzeba osmieszyć.. Przyzwyczaiłem się:)

ego ty masz nzanych kolegow nie zaprzeczysz z którymi sie nei atakujes zto wygrywasz ja tych znanych kolegow twoich cisne jak ich widze proste.. Mnei jest ciezko wygrac majac kose z 9/10 osb z servera

mówisz? jeśli tak, to pewnie masz racje... ;) do czegoś się przyzwyczaiłem, dzięki Tobie... Mianowicie do tego, aby nigdy takim ziomkom nie popuszczać, szczerze, dobra terapia, polecam, działa.
dziwne, że z każdym boisz sie zagrać pojedynku.
hej.
 

DeletedUser169458

Guest
Fajny raporcik Kein ;)

pff bez problemu do sklinowania. Ataki dogrywa się na tą samą ms ale to tylko ja potrafie i pare osób które to nauczyłem

Czy ja tu jakiś sarkazm czytam , czy Ty serio chcesz z tego uciec ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
odpuszczam sobie, na samym koncu mapy mnie wywaliło, brak szans z innymi przy tulu barbach ;c
 

DeletedUser162365

Guest
Wbiłem sobie z nudów i trafiłem na kEINN1 heh ^^


Dla zabawy zrobiłem troszkę deffa no i ucelowałem jedynie 65lk ;/ hm.. nie uciekłeś/aś?


Tak dla poprawy humoru bez wyzwiks od noobów proszę :p
 

DeletedUser167483

Guest
Dlaczego mam iść?

edit // bob: Bo odpisywałem na gb, nie przejmuję się. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162365

Guest
Nie potrafię odpowiedzieć Ci na to pytanie;>?


Dobra grajcie sobie w mysli o zbliżającym sie Sylwku :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Kropek tak mówił do niedawna... ale chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy, prawda?:D

loser ma pewnie tego świadomość, że kiedy na rundzie jest sam, to wkrada się w jego szeregi totalny rozgardiasz, bezradność. dziwie sie nadal ludziom, którzy przystają na jego żądania i dają się wykorzystywać.
hej.

Loser nie ugra nic bez pomocników których zaprasza na ts'a i wykorzystuje ;)
A ego sam pracuje na swoje wyniki.

Mam nadzieję Łukasz,że szybko wpadniesz na pierwsze miejsce .

mówisz? jeśli tak, to pewnie masz racje... ;) do czegoś się przyzwyczaiłem, dzięki Tobie... Mianowicie do tego, aby nigdy takim ziomkom nie popuszczać, szczerze, dobra terapia, polecam, działa.
dziwne, że z każdym boisz sie zagrać pojedynku.
hej.

nie mam takiej potrzeby grac z nikim pojedynku ;)
Ostatnio sam mi soja zaproponowales haha
 

DeletedUser162819

Guest
Kłócą się kłócą a zostawiłem ich w tyle :p Aż sobie wbiłem na forum,bo nuda. Pozdrawiam typa,który wysłał na mnie 120 ataków z bota w tym 1200lk i padł na moim offie....
 

DeletedUser146505

Guest
Kłócą się kłócą a zostawiłem ich w tyle :p Aż sobie wbiłem na forum,bo nuda. Pozdrawiam typa,który wysłał na mnie 120 ataków z bota w tym 1200lk i padł na moim offie....

z jakiego bota?:)
chłopie trzeba czasami poświęcić się i ponad 150 kart otworzyć:)
 
Do góry