rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.787
Detox, narazie Ty jestes lamusem co to Wszystkich sapiesz. Zostales pojechany juz w profilu bylo. Przestan wkoncu kozaczyc tylko naucz sie grac. Zachowujesz sie Ty jak dzieciak...
 

DeletedUser162819

Guest
Detox widzę siedzi tylko i obraża po kolei wszystkich na FO...
Ale to długo nie potrwa ;) Chyba ,że nowe konto na forum założy.
 

DeletedUser162819

Guest
loser pomimo że czasem ma odchyły:)tolepiej gra od ego unikirobi czy cos offa muczasem ubiłemale żadko a egonpdziś rano pokoleji połówki lub wczoraj się na mnie żucił wysłałem 3 ataki 2 z 3 ubiłem mu offa u losera zawsze było pusto praktycznie

Loser nie ugra nic bez pomocników których zaprasza na ts'a i wykorzystuje ;)
A ego sam pracuje na swoje wyniki.

Mam nadzieję Łukasz,że szybko wpadniesz na pierwsze miejsce .
 

DeletedUser

Guest
loser pomimo że czasem ma odchyły:)tolepiej gra od ego unikirobi czy cos offa muczasem ubiłemale żadko a egonpdziś rano pokoleji połówki lub wczoraj się na mnie żucił wysłałem 3 ataki 2 z 3 ubiłem mu offa u losera zawsze było pusto praktycznie

czekaj czekaj? :O:O kim Ty jesteś? :D

popraw ortografie :X
 

DeletedUser169458

Guest
...co ci ten bhar zrobił? Może....jest lepszy?

jest lepszy . Ale to jak się zachowuje i ma się za nie wiadomo kogo. ten temat już zamknięty , nie chce mi się go ciągle droczyć, mogłeś być na bieżąco z forum , nie musiałbym odpowiadać :)
 

DeletedUser

Guest
Loser nie ugra nic bez pomocników których zaprasza na ts'a i wykorzystuje ;)
A ego sam pracuje na swoje wyniki.

Mam nadzieję Łukasz,że szybko wpadniesz na pierwsze miejsce .

Kropek tak mówił do niedawna... ale chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy, prawda?:D

loser ma pewnie tego świadomość, że kiedy na rundzie jest sam, to wkrada się w jego szeregi totalny rozgardiasz, bezradność. dziwie sie nadal ludziom, którzy przystają na jego żądania i dają się wykorzystywać.
hej.
 

DeletedUser136373

Guest
haha, matematyka :D

Farcik i to ładny ;D

Detox - pocisnij jeszcze raz po mnie :*
 

DeletedUser167483

Guest
Czysty skill, zawsze tak dogrywam ataki,
wygrałem komuś rundkę.. Chyba będę miał nowego kolegę. ;x
 

DeletedUser167483

Guest
Mnie tam premka lata, nudziło się, to mu piszę żeby wrzucił zasta to się pobawię, miał tylko 1k lk.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Kropek tak mówił do niedawna... ale chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy, prawda?:D

loser ma pewnie tego świadomość, że kiedy na rundzie jest sam, to wkrada się w jego szeregi totalny rozgardiasz, bezradność. dziwie sie nadal ludziom, którzy przystają na jego żądania i dają się wykorzystywać.
hej.

Loser nie ugra nic bez pomocników których zaprasza na ts'a i wykorzystuje ;)
A ego sam pracuje na swoje wyniki.

Mam nadzieję Łukasz,że szybko wpadniesz na pierwsze miejsce .

Cisne was co runde zadnej rundy nie wygraliscie kiedy ja gralem wiec mnei na forum nie udolnie osmieszacie no co no takei co urogi bycia najlepszym. W grze sie go zjechac nie da to na forum trzeba osmieszyć.. Przyzwyczaiłem się:)

ego ty masz nzanych kolegow nie zaprzeczysz z którymi sie nei atakujes zto wygrywasz ja tych znanych kolegow twoich cisne jak ich widze proste.. Mnei jest ciezko wygrac majac kose z 9/10 osb z servera
 
Ostatnia edycja:
Do góry