rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 7388697

Guest
Zawsze jestes senny albo byles z psem jak cie ktos pojedzie krzykaczu forumowy !

haha, uciekalem ci nie raz wojskiem i nagle zastales armie ktorej nie wycfalem w 40pare sekund...

pies płakał i poszedlem go wypuscic szybko, a tu pach i po wojsku. a w sumie i tak miales o wiele mniej wojska, co sprawilo ze sie nie przebijales
 

DeletedUser156739

Guest
Mi sie fajnie grało ale jak zobaczyłem z 2 wsi idealnie synchronizowane ataki to byłem w szoku :D
Nie wiem jak nie którzy to robią,rzecz nie możliwa dla mnie w takim ułamku sekundy tak idealnie i szybko to zrobić.
Widocznie lata świetlne mi brakuje by mieć doświadczenie jak inni na sp... Na dodatek cisnął bez kp,bez af na samym firefoxie bez skrótów,sama myszka o_O tak pisał ^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser167001

Guest
Szukam do współpracy 2 graczy (do plemienia) na rundce od 9:30 :)

Chętnych na pw,albo na gg albo kontakt w grze :)

Deffuje ! <3
 

DeletedUser166918

Guest
Mam nadzieję ,że będzie eko powiększone i dużo barbabek koło mnie ;DD.


Od wczoraj synchro po 100ms umiem..
Pedro miszczu dzk.

Dzisiaj wigilia :p
 

DeletedUser146505

Guest
takiboteq ale wiesz i tak jak będę chciał cię zjechać lub klina wsadzić to zrobię to szybciej:)
 

DeletedUser162819

Guest
Wigilia,a i tak rundka przyciągnęła tyle ludzi....


Wesołył świąt :)
 

DeletedUser167483

Guest
Graty Noobhar, nie było mnie 13 minut, takto bym zdążył zrobić pałac i miałem Ciebie brać, ale cóż Mamusia wołała. :D
Graty jeszcze raz i powodzenia w dalszej części rundy. :>
 

DeletedUser

Guest
Mati, nie ma czego gratulować. ;) od 10:14 do 11:10 miałem non stop, żeby nie skłamać po 4-5krzyżyków, co było oczywiści ukartowane przez losera.
na szczęście ja skończyłem się kompromitować jak on, i nie nasyłam pół servera na graczy, którzy po 2h ogarnęli runde.

sam sie do tego przyznał, ale dla żartów i śmiechu ze skromnej osoby Piotra wrzuce SS.
loserced.png
 

DeletedUser

Guest
nie mam powodów to tego, aby tego nie robić ;) już pokazałeś ile potrafisz :D,

btw. to nie ja nie potrafie uciekać :DD
 
Do góry