rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
chłopie...
chyba nie raz miałem takie przewagi nawet na meczu z repką jednym czasem była przewaga 500pkp...




Detox dziś znów wbijamy i ja wodzem ty dyplomatą :)
dzięki detox fajnie się gra z tobą :D



i wzajemnie :D ja bez ts nei gram bo nudy ja gram tylko po to by smiesznie było a bylo , gdybysmy sie napieli na ta rundke to zumir by byl bidny bo on przy maxymalnych obrotach mial offa 2,5k na 1,2k hahaha zenua

dzisaj wieczorkiem ogarniamy jakas rundeczke nowy tesik jest pamietaj!
 

DeletedUser155263

Guest
no ten mój wejdziem dziś na mój pokój to będą bany dla tych co denerwują :D
Heheheh
 

DeletedUser172015

Guest
bardzo przyjemna rundka szkoda ze pp nie dawali dla plemienia bo byl by dublet cholerka prawie 900 katasów nie ruszone:( edinio mala parówa darme chapnal

kropek to o 17 co?
 

DeletedUser155263

Guest
no pewnie niech te nooby z Repki wbiją bo nie ma kogo tłuc :D
przynajmiej z 3 niech wbije bo jeden z repki wczroja próbował to nawt przez półowe mojego deff-a sie nie przebił... :D
 

DeletedUser162819

Guest
Grałeś ze mną kropeq pojedynek off vs off i wygrałem bezproblemowo.
Za deffem się możesz chować,ale nie zawsze cię on ochroni...
 

DeletedUser162819

Guest
Każdy może się chwalić,mówić,że jest dobry,ale ludzie... Pokażcie to w grze ,nie na forum!
 
Wynik reakcji
6.752
Hm, jak mam pokazywac jesli net mi lami :( Snieg pada i to robi swoje, przez pare dni nie mam jak grac.. :) I sie nie podlizuje tylko pisze co mysle, a Ty tez nie pokazujesz ;) Bo dawno Cie w topce nie widzialem <beczy> Moze dlatego ze jestes slaby ? no nie wiem. ;)
 

DeletedUser172015

Guest
Hm, jak mam pokazywac jesli net mi lami :( Snieg pada i to robi swoje, przez pare dni nie mam jak grac.. :) I sie nie podlizuje tylko pisze co mysle, a Ty tez nie pokazujesz ;) Bo dawno Cie w topce nie widzialem <beczy> Moze dlatego ze jestes slaby ? no nie wiem. ;)

NIE MAM NIC DO WIESNIAKOW ALE ... przeprowadz sie od miasta i miej netka 100 mb jak ja upc polecam , ceiterek mowisz dziecinada? a ja mysle ze 14 latek nie powinien sie wypowiadac w tej kwestii
 
Wynik reakcji
6.752
Mieszkam w miescie.:) I co z tego ze 14 lat? Jesli Kropeq ciagle mowi ze jest naj ? to chyba jest oczywiste, ciagle Detox wszystkich obrazasz od dzieciakow itp, myslisz ze masz nwm z 20 lat i jakos masz wieksze prawa? Kazdy ma chyba swoje zdanie, i sorry ale tez narzekasz ze masz lag dac CI rade ? przeprowadz sie do miasta nie bedziesz mial lagow. ;)
 

DeletedUser172015

Guest
Mieszkam w miescie.:) I co z tego ze 14 lat? Jesli Kropeq ciagle mowi ze jest naj ? to chyba jest oczywiste, ciagle Detox wszystkich obrazasz od dzieciakow itp, myslisz ze masz nwm z 20 lat i jakos masz wieksze prawa? Kazdy ma chyba swoje zdanie, i sorry ale tez narzekasz ze masz lag dac CI rade ? przeprowadz sie do miasta nie bedziesz mial lagow. ;)

niezla riposta hahahaha widze ze juz placzesz idz po barciszKA tez sie z niego psomeije jak z ciebie
 

DeletedUser162819

Guest
Jesteś żałosny detox tym,że jedyne co potrafisz na forum,to nieudane obrażanie innych...
Piszesz,że ktoś ma kilkanaście lat,zachowując się jakbyś podstawówki nie skończył.
 

DeletedUser153746

Guest
hehe ja jestem stary i głupi i co bede pisał co bede chciał;p kazdy to powinien wiedzieć...

piszecie tu o radiówce net porazka nie da sie grać...
sam przezuciłem sie z 30mb na 2 to wybacz strony mi sie laduja po 2s do tego sa swieta jakoś nie satysfakcjonuje mnie siedzenie przed komputerem i granie kiedy mi laguje i sie denerwuje.. Po prostu co chciałem osiagnołem do tego nie gram w polsce tylko na innych nickach jak ktos mnie poprosi o to... Uważasz ze jestem noobem spoko mam twoje zdanie gdzieś... uwazasz ze jestem fajny to mozmy kiedyś zagrać w jakże miłej atmosferze kto ze mna grał to wie... Niestety tylko garstak przyjaciół na sp... hmm chyba moj charakter... ale co tu o mnie dziecko bedzie dzieckiem i nie uwazam ze twoje zdanie zmieni moje ego...
 

DeletedUser172015

Guest
Jesteś żałosny detox tym,że jedyne co potrafisz na forum,to nieudane obrażanie innych...
Piszesz,że ktoś ma kilkanaście lat,zachowując się jakbyś podstawówki nie skończył.

siedz cicho i nie wtracaj sie bo widze ze zawsze tylko 3 grosze wtracasz , w nei swoje sparwy
 

DeletedUser

Guest
Hm, jak mam pokazywac jesli net mi lami :( Snieg pada i to robi swoje, przez pare dni nie mam jak grac.. :) I sie nie podlizuje tylko pisze co mysle, a Ty tez nie pokazujesz ;) Bo dawno Cie w topce nie widzialem <beczy> Moze dlatego ze jestes slaby ? no nie wiem. ;)

skończ [cenzura] głupoty bo nie znasz Karola, nie grałeś z nim na rundzie ani nawet z nim słowa nie zamieniłeś...
więc co ty możesz o nim wiedzieć? ;>
prawda jest taka, że skopałby ci tyłek jakby tylko chciał ;]
także skończcie już tą napinke na forum i zajmijcie się grą!


a tak przy okazji. Wesołych i spokojnych świąt wszystkim!!
pozdrawiam RooNii
 
Wynik reakcji
6.752
hehe ja jestem stary i głupi i co bede pisał co bede chciał;p kazdy to powinien wiedzieć...

piszecie tu o radiówce net porazka nie da sie grać...
sam przezuciłem sie z 30mb na 2 to wybacz strony mi sie laduja po 2s do tego sa swieta jakoś nie satysfakcjonuje mnie siedzenie przed komputerem i granie kiedy mi laguje i sie denerwuje.. Po prostu co chciałem osiagnołem do tego nie gram w polsce tylko na innych nickach jak ktos mnie poprosi o to... Uważasz ze jestem noobem spoko mam twoje zdanie gdzieś... uwazasz ze jestem fajny to mozmy kiedyś zagrać w jakże miłej atmosferze kto ze mna grał to wie... Niestety tylko garstak przyjaciół na sp... hmm chyba moj charakter... ale co tu o mnie dziecko bedzie dzieckiem i nie uwazam ze twoje zdanie zmieni moje ego...

Nie uwazam ze jestes " noobem" Tylko chodzi mi o to ze nie mam jak pokazac swojej gry poniewaz internet lami :) Z tego co napisales to chyba sam znasz ten bol.^^
 

DeletedUser

Guest
Jesteś żałosny detox tym,że jedyne co potrafisz na forum,to nieudane obrażanie innych...
Piszesz,że ktoś ma kilkanaście lat,zachowując się jakbyś podstawówki nie skończył.

siedz cicho i nie wtracaj sie bo widze ze zawsze tylko 3 grosze wtracasz , w nei swoje sparwy

podbijam to co napisał Stepchild
detox weźże się ogarnij człowieku. nie wiem ile masz lat i szczerze nie interesuje mnie to, ale powiem ci jedno, ze wymądrzasz się na tym forum jakbyś był nie wiadomo kim i nie wiadomo jak dobrze grał...
więc daruj sobie te spinki na forum i weź wyluzuj trochę bo miejscami przesadzasz....

pzdr
 
Do góry