@Detox - wczoraj na rundzie tak samo robiłem :D Taktyka eko + zwiad haha :D
Miałem egowi dać darmówkę, ale on skończył to chyba Stepcio przejął, chociaż nie jestem do końca przekonany.

5.944
Co ty keymil tak tryb gru na nocny zmieniłeś? :p

nie przerzucilem sie na tryb nocny w tym sezonie tw total po prostu gralem bardzo czesto:d tylko rund tych od 9 do 18 nie gram bo za dlugie:d
ale jest wrescie wygrana i mozna wrzucic na luz:d
wczoraj startuje na rundzie 23:30 patrze a tam z 15 osob które moge zdobyc topke wolalelm nie ryzykowac bo jak by mnie przejeli to bym musiał grac też tą o 4 pod presją ze musze wygrac aby wygrac sezon:) a chociaz w miare sie wyspalem:D

DeletedUser167483

Guest
Hahahah, czekaj, bo nie mogę się przestać śmiać. ;d Dobrze Key, graty wygranej! :D

DeletedUser172015

Guest
nie podniecaj sie, bo i tak w pupcie dostałeś :)
a pograłbyś 20 minut dluzej, to bys wrzucał jak ja jestem top1 ;) Ty mogles sie na poczatku rozwijac, a ja musialem kontrowac non stop jakis noobow :C

Hehe, ale pozytywne zaskoczenie. Dograłem w jakieś 330 ms czysciocha i grube z 2 wiosek, a wyłapałem klina... Od polaka w dodatku :)

detoxik, już mamy 2:0 dla mnie :D

swoją drogą, w czasie przejmowania Twojej wioski i zaraz nastepnej mialem male zawirowania. Za kazdym razem gdy mialem nawracac padal mi net. Jak za pierwszym razem padł mi net na minutke-dwie, tak za drugim razem 10 minut nie było :) Miałem farta, że drugi obronca miał podobno laga i mu off poszedł w obronie ;d

hahah mistrzu nie powiedział bym od poczatku ta runda była czysto for fun (poza okolicznosciowymi zakladami na ts) w momencie jak starcilem te 333 lk razy 3 zakonczylem dosadnie kariere.. skapnalem sie ze mialem techy na 1 i 200 lk nawet by cie nie ruszylo jak bym kontre puscil przyznam sie szczerze jak robiles nawrotke nawet nei mialem karty ustawionej ani nic i do tego doslales lekka cofnalem i sie okazalo ze za pozno , skoro jestes takim mistrzem i tak bardzo sie zachwycasz ta runda to zrob zdjecie jej opraw w rameczke i bedzie jak znalazl

DeletedUser162819

Guest
Ja startowałem od nowa po 30 minutach i jeszcze się top2 udało wbić. Dziwna rundka :p

DeletedUser150139

Guest
Sie wysrac nie dacie :( :D Szkoda ze mnie jakis zwiadowca i michupl atakowal bo bys pedro stracił wszystkie z mojej strony :*
U mnie konczył Don Eddino..gral ost 20 minut i przez 20 minut podbił 2 wioseczki...o_O
A i pozdrowienia dla jakiegos ułoma missyou czy jak mu tam..nie ma jak pierdyknac minute czy 2 przed koncem ;)?

I nie kłamałem tylko wprowadzałem przeciwnika w błąd ;-) :D

DeletedUser143061

Guest

Widzisz nie oszukałem:) graty wygranej

Deleted User - 7388697

Guest
no nie wierze, ze taki noob i gosc bez honoru, jakim jest jaco moze wygrywac sezony : O

DeletedUser155263

Guest
tylko zumir na początek wbiliśmy z detoxem tyl;ko po to aby znaleźc kogoś kto nam pp ugra. a potem z detoxem się bawiliśmy on na 300 pikach eko do 26 zrobił. może potem większe a ja na 250 lk eko do 27/27/26 rozwaliłem sobie lk najpierw produsia walnełem potem skontrowałem llile... wiec nie gadaj że bys mnie odstawił... bym grał do konca to podejrzewam że nawet 2k przewaga nad wami by była przy rozwoju

Brawo Keymil.....

Guest
chłopie...
chyba nie raz miałem takie przewagi nawet na meczu z repką jednym czasem była przewaga 500pkp...

Detox dziś znów wbijamy i ja wodzem ty dyplomatą :)