rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.791
Co z tego jesli byla regula zagrody :) Wiec wiesz ;) Ale zeby nawet nie kontrowac ?;d a jak wyslal 4 grubych to nawet klina nie dales a synchro bylo slabe ;) i 1 popa zostalo ^^
 

DeletedUser172015

Guest
Co z tego jesli byla regula zagrody :) Wiec wiesz ;) Ale zeby nawet nie kontrowac ?;d a jak wyslal 4 grubych to nawet klina nie dales a synchro bylo slabe ;) i 1 popa zostalo ^^

czlowieku co by mi dal klin jak on mial 500 lk w obstawie... puknij sie w glowke... kontrowalem go lk na lk tylko
 
Wynik reakcji
6.791
Od razu wiedziales ze mial 500 lk w obstawie ?;d i jeszcze mi powiedz ze wyczarowales ze 1 popa zostalo, banalne sa te Twoje wytlumaczenia, krotko mowiac prosem nie jestes i narazie jak widac nie bedziesz. Tyle na temat ;)
 

DeletedUser172015

Guest
Od razu wiedziales ze mial 500 lk w obstawie ?;d i jeszcze mi powiedz ze wyczarowales ze 1 popa zostalo, banalne sa te Twoje wytlumaczenia, krotko mowiac prosem nie jestes i narazie jak widac nie bedziesz. Tyle na temat ;)

mlody ten klin nie mial sensu sandalek odrazu psial ze mi oddaje konto na zastepswie weic ciecho siedz jak bedziesz obok mnei moge sie z toba zabawic synku
 

DeletedUser162819

Guest
Dzięki za runde. Już dzisiaj 60pp wpadło. Przyda się na special.

Przynajmniej agro moje.
 

DeletedUser172015

Guest
Dzięki za runde. Już dzisiaj 60pp wpadło. Przyda się na special.

Przynajmniej agro moje.

szliscie jak burza ja co psoalelm karety lecialy na te wioski po 4 grube od spidermana.. na koenic tez puscilem 3 karety i wszystko odbite a w jednej zostalo 1 popa
 

DeletedUser162819

Guest
Mi jedynie czarna szlachta odbił,a,że wioska była daleko to nie odbijałem,chociaż 12k miała
 

DeletedUser162819

Guest
Wbijam ,bo chcę obadać tą funkcję z licznikiem ile surki sfarmiłeś na rundzie.
Prawie jak odznaczenie.Brakowało mi takiego czegoś. Ale patrząc na ilość moich fanów,
to długo spokojnie nie pofarmie :p
 

DeletedUser172015

Guest
Wbijam ,bo chcę obadać tą funkcję z licznikiem ile surki sfarmiłeś na rundzie.
Prawie jak odznaczenie.Brakowało mi takiego czegoś. Ale patrząc na ilość moich fanów,
to długo spokojnie nie pofarmie :p

a bedzie teraz cos takeigo?


co ceiterek chcesz mi cos udowodnic?:p
 

DeletedUser162819

Guest
Jest cały czas ;)

Ustawienia -> Ustawienia -> strona powitalna- dolny lewy róg wykresy klikamy na symbol surowców i mamy.


Dzisiaj się o tym dowiedziałem ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Nie można siedzieć z każdym kto choć trochę potrafi grać i się nie atakować ;)
 
Do góry