Ranking pokonanych w pomocy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser131953
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się pomysł Rankingu Pokonanych w Pomocy?

  • Tak

    Głosy: 20 71,4%
  • Nie

    Głosy: 8 28,6%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser131953

Guest
Nie wiem czy była już kiedyś taka propozycja, ale nie zaszkodzi wstawić.

Pomyślałem, że skoro jest ranking pokonanych w obronie, ataku i te same rankingi dla plemion, to dlaczego nie mogło by być osobny ranking "pokonanych w pomocy" działało by to na zasadzie: wysłałem współplemieńcowi pomoc i moja pomoc zabiła ileś tam jednostek agresora, ten kto wysłał pomoc, czyli ja dostaję punkty tak samo jak jest to w rankingu pokonanych w obronie, ale nie jest to obrona swojej wioski tylko czyjejś i do innego rankingu rzecz jasna.
Gracze którzy dużo pomagają, mieliby wreszcie czym się popisać, a dodatkowo admini plemienia widzieliby kto pomaga :)

Co wy na to? :D
 

DeletedUser159420

Guest
A co w momecie gdy jest pół twojego defa, 1/4 kogoś i 1/4 tego co się broni? Jak wtedy to wyliczsz? Pamiętaj, że armia zebrana wojuje więcej.
 

DeletedUser131953

Guest
To już nie mój problem :D Jestem pewien, że IG już sobie poradzi z obliczeniem.
Chyba nikt nie miałby za złe gdyby w takiej sytuacji jak podałeś liczyłoby się 50% pkt. z obrony dla mnie.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Ciekawy pomysł ale niebezpieczny... wiadomo wtedy kto w plemieniu deffa podsyła. Dla dobrego stratega to cenna informacja... ale w sumie jestem na tak.
 

DeletedUser67982

Guest
Zdecydowanie na tak, jeśli będzie to osobny ranking.
 

DeletedUser

Guest
Ale na co ci to ? przecież od tego jest odpowiednia odznaka...
 

DeletedUser67982

Guest
Odznak i znaczków nie zbieram ;P
Agresorzy i Obrońcy mają swoje rankingi.
Gracze wspierający (czasem miesiącami) front, są w zakładce Ranking bezimienni.
 

DeletedUser

Guest
Odznakę może zebrać każdy nubek, ja patrzę przede wszystkim na ranking pokonanych, więc głos na TAK

tacy gracze jak ty powinni mieć zakaz gry w plemiona ... Przecież jest juz TAKA sama opcja tyle że z odznakami ! Nie, nie może zdobyć jej byle nupek, a jesli tak to w rankingu bęzdie można zrobic DOKŁADNIE to sami . . .
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
tacy gracze jak ty powinni mieć zakaz gry w plemiona ... Przecież jest juz TAKA sama opcja tyle że z odznakami ! Nie, nie może zdobyć jej byle nupek, a jesli tak to w rankingu bęzdie można zrobic DOKŁADNIE to sami . . .

Może źle się wyraziłem... Ale chodziło mi o to, że odznakę możesz zdobyć grając i manewrując wyłącznie swoim deffem, natomiast ranking pokazywał by Twoje zgranie i wpółpracę z innymi, a także to że nie zawahasz się stracić jednostek by pomóc INNYM.


@edit wyraziłem się ogólnie o istniejących odznakach i aktualnym rankingu pokonanych.
 

DeletedUser37348

Guest
Niekoniecznie.
Pewnych medali nie dostaniesz nie pomagając innym.
Pewny dowódca
Wsparłeś innych graczy w bitwie X razy!

Śmierć bohatera
Liczba twoich jednostek, które poniosły honorową śmierć wspierając inne wioski: X!
 
Status
Zamknięty.
Do góry